Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek akkor, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek akkor, ha a pasitok azt mondaná, hogy a belsőtökbe szeretett bele és változtatni szeretne a külsőtökön?

Figyelt kérdés
Interneten ismerkedtünk meg, én tényleg nagyon hamar beleszerettem, ő, hát nem tudom, belsőleg nagyon szeret engem, de változóak az érzései. 2 hónapja vagyunk együtt. Én kb 165 cm és 60 kg voltam, és tudom, hogy ő az ilyen 50 kilós csajokhoz volt szokva. És mindig mondja nekem, hogy mozogjak sokat, mert szeretné, ha legalább 5-7 kilót leadnék. De azt is mondja, hogy nehogy úgy fogyjak, hogy nem eszek. Szóval végülis jó hatással van rám, mert kb 3 hete elkezdtem rendszeresen mozogni, le is fogytam pár kilót. De akkoris zavar, hogy annyira nincs megelégedve velem, mert amúgy nem vagyok/voltam kövér, csak átlagos. Ja és neki eddig nem volt semmi komoly kapcsolata, állandóan más csajokkal jött össze különböző bulikban, na és mindig az ilyen sovány csajokat választotta...de most velem van már 2 hónapja. Ti mit tennétek a helyemben?
2013. ápr. 27. 09:01
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Ne miatta kezdj el mozogni hanem magad miatt, mond meg neki, hogy te ilyen vagy vagy kellesz ígyis vagy elmehet ahová akar.

Ha tényleg szeretne ilyeneket nem mondana szerintem.

2013. ápr. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
teljesen igaza van az elsonek, ha valakivel osszejon az ember magaert szeresse es ne a f*rka vezerelje..:)
2013. ápr. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Teljesen normálisan fogadnám a helyedben, főleg ha segit is a másik fél neked benne, ösztönöz, melletted áll most is,akkor szerintem teljesen korrekt. Akkor nem lenne az, ha elvár, nem áll melletted, és majd akkor "hajlandó" foglalkozni veled, ha lefogysz. Az ilyen manust, mint az utsó-kukázd. De ez a tag, legalábbis az elmondásod alapján megéri az odafigyelésed.
2013. ápr. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom. Engem halálosan zavarna a sekélyessége. Mondjuk ha 14 évesen vagytok, akkor belefér, azok a fiúk ilyenek.


De ha nem vagytok már tinik, akkor az a baj a dologgal, hogy mi lesz a következő?


1 év múlva másik hajszín?

5 év múlva műttesd meg a melled?

Utána meg fogyj le megint, mert szültél neki 2 gyereket és ocsmány vagy?

AZtán 40 évesen tessék botox kezelésekre menni mert öreg vagy?

Utána meg lecserél?

2013. ápr. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
65%
Ha kövér lennél, akkor megérteném a palit, ne legyünk álszentek. De így nem egészen vágom, mert nem vagy olyan vészes. Mindenesetre a mozgás jó, tehát ha eddig nem mozogtál, de elkezdtél, ne rossz dolognak vagy áldozatnak nézd mert alapvetően attól semmi bajod nem lesz. A pali meg fogadjunk nem az a tökéletes, művelt fitt és nagy munkás fajta. Csak mert aki sokat cseszeget, általában szintén hagy kivetnivalót maga után.
2013. ápr. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 Beviz Elek ***** válasza:
37%

Hiàba szereti, ha van egy elvàràsa a külsöt illetöen. Èn is szerelmes voltam, de a csajomon volt egy kis felesleg (10-15kg arànyosan eloszolva). Nem volt megelègedve magàval, de egy darabig vàrtam, hàtha törtènik valami. Persze nem törtènt. Mellette pedig làttam a règi kèpeit ahol gyönyörü teste volt. Kicsit cèlozgattam, hogy hàtha, de ìgy sem... felajànlottam a közös futàst, sportot, edzèst, de lusta volt hozzà, ùgyhogy lapàt.... a mostani magasabb, vèkonyabb, jobb.


Elsösorban magadnak kell megfelelj, ha neki nem tetszik mehet a francba,de ettöl függetlenül lehet hogy igaza van ès nem halsz bele a mozgàsba. Örülj ha a külsöd ès a belsöd is tetszik neki ès gondolj arra, hogy jó irànyba akar vàltoztatni!


Ha nekünk lenne ilyen ès jó iràyba terelgetne a csaj, akkor mièrt ne.

2013. ápr. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Nem vonzódik a külsődhöz, és ez előbb-utóbb kifog ütközni. Egyébként kétlem,hogy annyira szeretne, ha ilyeneket észrevesz, és ilyeneken fennakad. Írod,hogy átlagos vagy-tehát nem vagy egészségtelenül túlsúlyos vagy ilyesmi,szóval meg sem kellene említenie.

Szerintem nem az igazi,és ez később ki fog jönni.Én kidobnám,de ez én vagyok.Mert egy életen át nem tudsz azzal foglalkozni,hogy sovány légy,és neki megfelelj.

2013. ápr. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Hmm, és mi lenne, ha nem álltál volna neki sportolni? Ott hagy? Akkor tényleg piszok szerelmes lehet beléd.
2013. ápr. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Hát igen, nagyon zavar, hogy annyira nem vonzódik a külsömhöz. Vagyis vonzódik, mert szereti velem a szexet meg minden, de jobban szeretné, ha soványabb lennék.

Amúgy meg is értem, mert neki tényleg nagyon jó teste van, izmos és hát, kb tökéletes :D Lehet, hogy engem is zavarna, hogyha mondjuk macis testalkata lenne, sőt, lehet, akkor nem is keltette volna fel az érdeklődésem. Köszi a válaszokat!

2013. ápr. 27. 09:38
 10/26 anonim ***** válasza:
Nem csoda,hogy eddig nem volt komoly kapcsolata.
2013. ápr. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!