Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretne a férjem....

Fogyni szeretne a férjem. Most kondiba jár. Meg szeretném változtatni neki a vacsorázási szokásait. Délben főtt kaját eszik a munkahelyén azon nem tudunk változtatni. Mit vacsozázzon? Valami egyszerüre gondoltam Pl virsli.

Figyelt kérdés
2010. okt. 12. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
hat azt tudom neked mondani, hogy a virlitol fogyni nemfog. max tartja a sulyat. en majdnem minden este eszek virslit.
2010. okt. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kkor mit együnk
2010. okt. 12. 18:01
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor
2010. okt. 12. 18:01
 4/5 anonim ***** válasza:
fehérje zöldségekkel. a fehérje lehet fehér hús vagy hal.
2010. okt. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

hat en meloba szendvicseket szoktam vinni 3-4darabot, plus amikor hazajovok ebed, este meg altalaban semmi. nem azert mert fogyozok, hanem mert nem vagyok ehes.

es 1-2honapon belul tobben megjegyeztek h: mivan fogyozol? Es amikor raalltam a merlegre 5 kiloval kevesebbet mutatott, mint elotte. Sorhasam mar nincs. De ezentul normalis kajat viszek meloba. Mar csak 84kilo vagyok, nem nagyon akarok pedig fogyni.

2010. okt. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!