Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy a Jobbik az iráni Forradalmi Gárdát akarja a választásokra hívni megfigyelőként?

Figyelt kérdés

Lásd Vona Gábor beszéde, 2008 október 23-án (utolsó néhány perc):


http://www.youtube.com/watch?v=gjyLd6zPqSY


És tudjuk azt is, hogy ez a gárda az iráni rendszer fegyveres testőrsége, amely idén nyáron legalább 20, az elnökválasztás eredményét vitató tüntetőt lőtt agyon...


Nem éreztek-e ellentmondást a Morvai által -önmagában részben jogosan- emlegetett indokolatlan sérülések, és a fenti tények, illetve kijelentések között?


2009. nov. 16. 04:10
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
Nincs ebben semmi ellentmondás.A Jobbik is azt hirdeti,hogy öld meg vagy internáld a cigányokat,a zsidókat,lógasd fel az MSZP-seket,SzDSz-eseket stb.mindekit,aki nem Jobbikos.Lángba akarják borítani az egész országot a hatalomért.
2009. nov. 16. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%
1.: sajnos nem, de amúgy jó érzés injekciósnak lenni?
2009. nov. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Én a sok lopósnak akik egy élet munkáját teszik tönkre, még a kezét is levágnám, mint régi nagy királyunk rendelte.
2009. nov. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
8%

na még az kéne .... amikor szinte minden választás után botrány van, hogy csaltak, de erőszakkal mégis marad aki marad, na ők akarnak megfigyelők lenni?

Meg különben is talán nem egy elvetemült iszlám országról kellene példát vennünk, bár igaz ami igaz, lehet h a Jobbik se kevésbé elvetemült.

Azért képben vannak itt páran ??? Ot még azért is felakasztanak, ha meleg vagy, csessze meg. Ez lenne a követendő példa? Egyszerűen el se hiszem, hogy van aki így gondolkodik.

2009. nov. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"A magyar szó még nem magyar érzés, az ember, mert magyar, még nem erényes ember, és a hazafiasság köntösében járó még korántsem hazafi. S hány ily külmázos dolgozik a haza meggyilkolásán."

gróf Széchenyi István

2009. nov. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem korrekt. Minden tiszteletem az Irániaké, erkölcsös, jó emberek. Be mertek "fákkolni" a nyugatnak, és értéket adni a pénznek ahogy anno Adolf Hitler is tette, ezáltal sokat dobva az országán.
2009. nov. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
44%

Magyarország az Irániaké.

pff...


Tehát Vona egy eléggé fanatikus muszlim ország fegyveres katonáit akarja járőröztetni a magyar utcákon.


Ezt nevezem én nemzeti érzületnek!

Ez aztán a hazafiasság!

2009. nov. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
47%
sztem a korrekt szó helyett jóval megfelelőbb az idióta ...
2009. nov. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
37%
Hallottam én is ezt a marhaságot. Csak néhány kérdés. Ki hozatná, miből ide őket, 2. Mi a fenét kezdenének az iráni Gárdistákkal? Ugyanis a latin betűket sem ismerik, MI A HERNYÓT ELLENŐRIZNÉNEK???? Vagy farsziul lennének a szavazócédulák? :-)Az ilyenekből látszik, hogy a jobbik egy szánalmas közröhely, idióták gyülekezete.
2009. nov. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2009. dec. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!