Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen volt egyetem után...

Milyen volt egyetem után dolgozni menni?

Figyelt kérdés
Pozitívan élted meg, hogy most már vége a tanulmányaidnak, és pénzt keresel, vagy negatív volt? Szaktársakkal, barátokkal hamar megszakadt a kapcsolat?

2013. dec. 1. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Furcsa. Két hét után meg is untam, és felmondtam. Azóta is szabadúszó vagyok. Néhány barátság tartósan megmaradt, pedig már lassan 15 éve végeztünk.
2013. dec. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Semilyen mert csak érettségit végeztem, nem mindenki kar örökké tanulni..
2013. dec. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem az első havi fizetésem be van kereteztetve. 18.320ft
2013. dec. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Diploma után még maradtam Pesten, ahol végeztem - gondoltam hátha lesz valami normális munkám, pár projektmunkából és a megtakarításomból éltem, találkoztam ez egyetemi barátokkal, még arra is félretettem/volt időm, hogy anyumékat és a régi barátokat meglátogassam a szülővárosomban.

Utána gazdasági okokból visszaköltöztem anyumékhoz, tulajdonképpen jól éreztem magam, sokat találkoztam a barátaimmal, önkéntes munkát vállaltam, amit szerettem csinálni.

Majd egy távoli városban találtam végül munkát ahová a barátommal költöztem, rajta kívül senki nincs, a munka elviszi a napom, Bp-re már nem járok, az egyetemi barátok eltűntek, anyumékhoz is 3-6 havonta jutok el, az ottani barátokkal is alig találkozom. Szóval barát szempontból abszolút negatív, szabadidős programok is alig, nem is keresek annyit, hogy az olcsóbb dolgokon kívül bármit csináljunk - csak ahhoz is idő kellene.


Még emlékszem, amikor az utolsó éveket tapostam egyetemen arra gondoltam, hogy basszus, bárcsak vége lenne már, nem lesz több éjjeli tanulás, vizsgán szopás, kollégium, bejárás, majd lesz valami jó kis munkám, dolgozom napi 8 órát és kész.

Aha...

Visszagondolva sokkal jobb volt.

2013. dec. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!