Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A Fideszre vagy a Jobbikra...

A Fideszre vagy a Jobbikra szavazzak?

Figyelt kérdés
Szerintem jó, amit a Fidesz csinál, de nem elég erélyesen és gyorsan csinálja azt, főleg a keleti nyitás politikájára és az államosításra gondolok. Szeretném, ha a gyermekeim már egy olyan Magyarországon nőhetnének fel, ami nem a Nyugat, hanem a Kelet része, van közbiztonság, alacsonyak az árak, könnyű munkát találni, nyaranta ingyen elvinnék őket táborozni Artyekbe, egyetemista korukban, pedig kimehetnének ingyen tanulni a moszkvai Lomonoszov vagy a phenjani Kim Ir Szen egyetemre.

2014. jan. 5. 15:25
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
58 szzázalékos valld be, hogy orbán-fóbiás vagy! e körül forog csak a politikai gondolkodásod!
2014. jan. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

képzeld nem e körül forog csak a politikai rálátásom.


Viszont abban igazad van hogy Orbán fóbiás vagyok, ilyen embernek el kéne vágni a nyakát és kivéreztetni.

2014. jan. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim válasza:
szerintem a Jobbiknak jobb tervei vannak a megélhetés terén st,és az én véleményem szerint mi nem tartozunk sem kelethez sem nyugathoz,Mi vagyunk a közép!Európa szíve/lelke.
2014. jan. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
48%
Egyébként te beszélsz nekem, minden ilyen kis fideszes patkány 30% alatt van, inkább hallgasd Orbánt és egyed minden szavát, az ilyenek miatt ilyen szar az ország
2014. jan. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

a fideszeseknek itt azért van kevés százalékuk, mert az oldal látogatóinak 70%-a libsi vagy komcsi, további 20%-a jobbikos, 5% pártatlan, 5% keresztény fideszes!

így nem csoda a százalék, a jobbikosok, a pártatlanok, a kommunisták is pont olyan fidesz gyűlölők, ha valaki a fidesz mellett kiáll akkor midn a 3 réteg lepontozza! ennyire egyszerű a matematikája ennek!

2014. jan. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Mindegy elnézést kérek, kicsit elragattatam magam, nem is ismerlek, abban igazad van hogy gyűlölöm a fideszt és orbánt
2014. jan. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

"Szeretném, ha a gyermekeim már egy olyan Magyarországon nőhetnének fel, ami nem a Nyugat, hanem a Kelet része"


Szeretnéd hogy még jobban lemaradjunk?

2014. jan. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Szavazz arra,aki neked szimpatikus! De szerinted a pártok kire,mire szavaznának? A hatalomra,vagy az emberekre?
2014. jan. 6. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

8/18


A diktatúra leváltására, nem a nyugdíjasoknak, hanem a fiataloknak van a legnagyobb esélye. Azok között pedig a Jobbik a legerősebb. Azt is feleded, hogy az előre hozott választási eredmények alapján a Jobbik a második és nem az MSZP.

Sajnos az MSZP, hogy több részre forgácsolódott jelentős támogatást szerzett. S nem lehet azt se biztosra mondani, hogy a DK vagy az E14 bejutt a Parlamentbe. Amennyiben nem juttnak be akkor úgy járhatnak, mint a jobb oldal 2002-ben. A MIÉP éppen kiesett és az a szavazat mennyiség kellett volna a jobb oldalnak, hogy kormányozni tudjon.

Én úgy vélem a baloldallal is ezt követi el csak a legnagyobb ellenzéki párt alternatívájaként.

Azonban az is lehet a választásokig összefognak, de addig úgy lejáratják magukat, hogy együtt sem lesznek képesek másodikok lenni.

Gyurcsány jól látja. Az összefogás nem arra adja meg az esélyt, hogy megnyerjék a 2014-es választásokat, hanem a 2018-as választásokra nyújt majd számukra esélyt. Hisz, ha Fidesz és a Jobbik első és második lesz, akkor a győzteshez húzás mentalitás alapján a Jobbik és a Fidesz tovább erősödik az EP választásokig. Majd az önkormányzati választáson olyan települések is meginoghatnak a számukra, mint Szeged és a most biztos baloldalinak tűnő főváros.

Az áprilisi választás eldöntheti a baloldalnak és a Jobbiknak a sorsát.

2014. jan. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
# 10 Az LMP a volt SZDSZ, kolomposai kivétel nélkül nagytőkés zsidók. 5%-on maradnak, szererncsére, hiszen M.O.-on nem mindenki hülye, mint te, kedves tizes csököttagyú....
2014. jan. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!