Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A Jobbik tényleg náci párt?

A Jobbik tényleg náci párt?

Figyelt kérdés

2014. jan. 6. 20:02
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
29%
Inkább egy komolytalan bohócpárt.
2014. jan. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
43%

Nem.


Elég messze áll az egykori NSDAP-től, még Horthy politikájától is.

2014. jan. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 A kérdező kommentje:
Nyolcadikos vagyok, és az egyik osztálytársam, aki zsidó, "beszólt", mert azt hitte, olyan vicces, hogy "én nem politizálok. Győzzön a Jobbik". És a törintanárom azt mondta, hogy "ha a Jobbik győzne, akkor te lennél az első, akit..." Hát csak ebből gondoltam.
2014. jan. 6. 20:07
 4/51 anonim ***** válasza:
31%

Gratulálok a töritanárodnak...

Amúgy a Jobbik egy kirakatpárt, aminek nagyobb a füstje, mint a lángja.

2014. jan. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
31%
# 1 Ott a pont, de kifejteném. A jobbik egy államközi gazdasági kérdésekben teljesen tájékozatlan, ordas nagy baromságokat összehordó, ilyen Novák, meg Zagyva féle nímand, villanyszerelő (Nováknak még 'tán szakmája sincs) senkiháziakat felvonultató, hazudós Zázrivecz által vezetett botránypárt.
2014. jan. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
33%
A jobbik a hülyék gyülekezete.
2014. jan. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
66%

Kedves tanárnődet csókoltatom! Annyira hülye szegénykém, meg annyira aberrált hogy hihetetlen!

Látszik, hogy a tanítóképzőbe egy gyenge "1-es felé két vonás"-sal be lehet jutni!

2014. jan. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 A kérdező kommentje:
Ht én is durvának találtam ezt a beszólását. De mondjuk hozzátartozik a történethez, hogy az illető o.társam már kikészítette a tanárt, és az meg gondolom nem gondolta át, hogy mit fog mondani. De akkor is hülyeséget mondott, szóval mindegy.
2014. jan. 6. 20:21
 9/51 anonim ***** válasza:
79%
Ha ezt nagy dobra verné a gyerek akár még nagyobb baja is lehetne a tanárnak. Voltak szemtanuk szóóval..
2014. jan. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 Ozmium42 ***** válasza:
78%
Amikor én nyolcadikos voltam, nekem anyám azt mondta, hogy ha nem eszem meg a főzeléket, akkor elvisznek a gárdisták. Azóta mindig megnézem lefekvés előtt, hogy nincs-e az ágyam alatt egy Vona.
2014. jan. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!