Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Hogy lehet hogy helyeslik Cib...

Hogy lehet hogy helyeslik Cib banknál elkövetett robbantást a facebookon? Ez normális? Egyáltalán kinek jut eszébe helyeselni és miért? Miért nem szeretik a bankokat ma magyarországon es miért vettek fel emberek kölcsönt ha tudják visszaadni?

Figyelt kérdés
Kérdés fenn

2014. jan. 14. 15:33
 1/8 anonim ***** válasza:

"Hogy lehet hogy helyeslik Cib banknál elkövetett robbantást a facebookon?"


Úgy, hogy rühellik a bankokat.


"Ez normális?"


Kinek mi.


"Egyáltalán kinek jut eszébe helyeselni és miért?"


Annak ,aki utálja a bankopkat és nyilván azért, mert utálja a bankokat.


"Miért nem szeretik a bankokat ma magyarországon es miért vettek fel emberek kölcsönt ha tudjàk visszaadni?"


Azért nem szeretik őket, mert nyúzzák az embereket, és azért vettek fel hitelt, mert sügérek voltak.

2014. jan. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%

A bankok pofátlanul magas díjakat számítanak fel azért, mert használják az ÉN pénzemet vagy amikor szeretném kivenni az ÉN pénzemet.

Normális országokban ez nem igy van.

2014. jan. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Valakit nem szeretek vagy valamit felrobbantom?????Ez ep eszű nem teszi.Nyúzzák az embereket a bankok ez se épeszű gondolat.Az se igaz hogy máshol olcsóbban a banki szolgáltatások.Én ingyenesen vettem fel 1 éve mert olyan csomagba voltam.Most ugye megint lehet ingyen.Szóval aki meg kölcsön vész az mérlegeli nem mert ugye sok esetben pénzt kap persze amikor fizetni kell akkor meg nem tetszik akkor minek veszi fel???Én kölcsön adnék elvárnám hogy visszakapom a bank meg ebből el!!!Bank nélkül nem lenne fejlődés bankok milliárdokat hozták moha ezek után meg emberek elvárják távozzanak üres zsebbel?Szerintem meg ez a lopás bank nem kényszeríti az embereket kölcsönre vállalkozásra ingatlan megvételére stb.Sőt meg pénzünk kitartására se!!!!
2014. jan. 14. 17:27
 4/8 anonim ***** válasza:
Látom te is sokat értesz a dolgokhoz. Szerinted mitől lett a világválság? A bankok milliárdokat hoztak. Persze, esetleg a fedezet nélküli hiteleknek köszönhető. Várható volt, hogy lufi lesz és sajnos az emberek keményen át lettek verve, hogy valahol páran nagyon sokat keressenek.
2014. jan. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Jelen esetben az van csomó hitelt adtak az embereknek ezek tények magyarországon milliárdokat és milliárdokat vesztettek.Na ehhez kepest ez a van kellemes hangulat és ázok a baromságok bankok miatt volt a válság csak bűnbakkeresés.Jelenleg még sem lett akkora válság.Amit mondasz nem igaz mert bankok nélkül bizony jelenleg magyarországon azonnal válság lenne.Ez olyan hogy szidunk valakit aki jót tett velünk

tipikus esete.Merthogy meg egyszer mondom tartsd magadnál a pénzed és ennyi senki nem kérte menj kölcsönért senki nem kérte tartsd bankba a pénzed.Én azt mondom bankok magyarországon olyan embereknek adtak pénzt akik nem volt fedezetük a visszafizetésre az o hibájuk is és azoké az embereké is akik elhittek hitelkepesek120ezer forintos fizetéssel tudtak vissza kell fizetni akar többszöröset is mégis belementek.Bankok nélkül nem lenne magyarország sehol .Ez bankellenesseg vezetett szerintem

oda hogy ez történhetett.Megfigyelhető ahol kialakul pénzügyi válság emberek kulturálatlan ész nélküli csőcselék mindennel el lehet hitetni ahol erőszak a megoldás demokracia vellenere az buta orszag.Bankellenesseg miatt 300euro és válságban magyar gazdaság .Nincs beruházás csak állami.Most is ugyan úgy bankok miatt fut a szekér nélkülük igencsak szárba lennénk meg ígyis.

2014. jan. 14. 18:04
 6/8 Dávid ***** válasza:

Ebben mind igazad van, az emberek "sügérek" voltak és 90%-uk fölöslegesen vett fel hitelt.


De egy dolgot elfelejtesz, kérdező: a bankoknak hatalmas befolyása van, lefizetnek politikusokat, így uzsorakamatot szedhetnek, a politika nem köti meg a kezüket.


Hogy a korrupt politikusok vagy a felelőtlen bankok a hibások, az már "tyúk vagy tojás" probléma.


Amúgy ha így szövegezték volna meg a devizahitel-szerződések első oldalát, hogy:


"Extrém esetben akár 40%-al is nőhet a törlesztőrészlet egyik évről a másikra az árfolyamváltozásból adódóan" , akkor senki se vett volna fel hitelt.

2014. jan. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Valaki megmondaná mi az hogy sügér:

Kérdező! te vagy nagyon hülye vagy,vagy utolérhetetlenül pofárlan,vagy csak teljességgel tájékozatlan.

A bankok akkora pofátlanságot követtek el,amekkorát még senki mióta világ a világ.

Mondom úgy,hogy mé még te is megértsd. 5 milliót vett fel valaki. A törlesztést fizette rendesen Pár év múlva a törlesztendő 6 millió lett,a havi törlesztés meg majdnem a duplája. Én még ez után is el tudom hinni rólad hogy nem érted a károsult keserű szájízét.Nem tehetsz róla,mert alapból hülye vagy ,de még inkább talán embertelen. ennélfogva hiába folytatnám.

2014. jan. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Itthon az állam megsegítette a bankokat, bár lehet ez nálad kimaradt. Az pedig, hogy annyira tájékozatlan és tudatlan vagy, hogy nem tudod, hogy a bank fedezet nélkül adott milliárdokat ki, de van képed sügérnek nevezni, aki felvett hitelt. A 40 százalékos emelkedést pedig szerintem sokan még örömmel benyelnék, mert többel emelkedett
2014. jan. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!