Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Jól érzem, hogy a Fidesz fél...

Jól érzem, hogy a Fidesz fél a baloldali összefogástól?

Figyelt kérdés
2014. jan. 29. 07:02
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Mindig is félt, azért kiabál rájuk minden hazugságot.
2014. jan. 29. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sőt készíttetett videót is,vagy az más volt?
2014. jan. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
Nem fél, inkább betegesen retteg.
2014. jan. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
A baloldaltól csak az nem fél aki a húsosfazekuk közelében él.
2014. jan. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mégsem retteghet a szétmállófélben lévő LMP-től, vagy az erős tízessel megáldott Jobbiktól. Olyan sok szavazót nem lehet róluk leszipkázni, ellenben az ingatag baloldali összeborulásból lehet még hasítani, vagy csak az apátiába visszasüllyeszteni. Bolond lenne nem őket ütni.
2014. jan. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Andizsuzsi ***** válasza:
69%
Nem félt addig, amíg úgy nézett ki, hogy Bajnai és Mesterházy nem áll össze Gyurcsánnyal. De Gyurcsány vörös posztó a szemükben.
2014. jan. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Bár nem a szívem csücske a Fidesz, de a kérdés akkor is elvakult...


Nem fél jobban tőle, mint a világ bármely pártja az adott országon belüli másik nagy párttól... Igyekszik lenyomni a kampánnyal, ez nem félelem, ez racionalitás...

2014. jan. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha félne, nem hozna még most is olyan idióta döntéseket választások előtt, mint pl ez:

[link]

2014. jan. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is tartok a baloldaliak összefogásától, mert abszolút nem hiányzik hogy az országot olyanok vezessék megint akik kiárusítottak mindenünket és megállás nélkül a jenkik hátsóját nyalják-- Mit mondott Horn a P.gyűlésükön-- "Valamit hagyjatok a népnek is"--- mit mondott gyurcsányka , "hazudtunk reggel hazudtunk délben hazudtunk este; arról, hogy dübörög a gazdaság" csak épp azt nem vallották be, hogy a semmiféle, a munkanélküliség a koldusok világa felé.


A jelenlegi kis pártok azért sorjáznak a baloldalba hogy bejuthassanak az országgyűlésre, mint jól fizetett képviselők.


Egyet tudnotok kell! Az orosz valóban a nyakunkon ült alig vártam hogy kitakarodjanak, de nem akart megfojtani és kisemmizni bennünket-- nem voltak otthontalanok nem volt munkanélküliség, sőt kötelező volt dolgozni és nem süllyedtek le sokan a test-rabszolga szintjéig, nem volt ennyi gyilkosság és rablás, és nem volt a keveseknek" a szemérmetlen meggazdagodási lehetőség se!


Azt viszont tudom, hogy jelen pillanatban a kínai segítség jól jön (bár én se szeretném ja besárgulnánk) viszont pillanatnyilag nincs más lehetősége a népünknek mint elfogadni a kínai tőke behozatalt.


Nem ugrálok örömömben az atom reaktor bővítéséért se, de sajnos az energia iparunk nagy részét kiárusították és nyugati tőkések irányítása alatt van. Ma még elérték a rezsi csökkentést de ez csak látszat csak a mostani pénzügyi katasztrofális EU helyzet miatt van és rövid ideig tartana aztán vagy fizetnék vagy nem kapnánk energiát. Remélhetőleg behozza majd az árát a reaktor bővítése.


Bár én minden pártoskodást utálok, legyen az zöld piros vagy hupikék, a demokrácia se igaz, - egy nagy sóderhalmaz, amivel a hatalmat és bankokat politikusokat juttatja előnyökhöz, és az újgazdagoknak biztosít mindent és nem a tömegembereknek. Ezt kaptuk a Függetlenség helyett, miután annyira Nyugatiasod-ni akart ez a buta, ostoba népem!!


egyszer lehettünk volna és végre szabadok függetlenek és ezt adtuk oda pár ócska, angolul hangzó sóderért!


Én a Fideszre szavazok, mert legalább nem akar globalizálni bennünket ez a "buldogtermészetű" Ezért nyitott kelet felé is.

2014. febr. 22. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!