Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » 3millió forintból hova érdemes...

3millió forintból hova érdemes menni hogy ne keressen senki?

Figyelt kérdés

Karácsonyt még itthon megvárom utána el megyek a családtól, már a bankból kivettem a pénzemet ami gyűlt egy ideje amolyan vész takarék, mindig csak örlődök itthon és már nem bírom, fogok itthon hagyni egy levélkét amiben leírom az összes rossz dolgot ami el lett rontva és hogy mennyire sajnálom hogy nem fordult jobbra a helyzet

Hozzáteszem motorral mennék, Romániát céloztam meg mert aránylag beszélnek magyarul és tetszik is

22 éves srác vagyok


2012. nov. 29. 15:33
1 2
 1/18 anonim válasza:
51%
Kérdezzem meg, mi a baj?
2012. nov. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Új életet akarsz kezdeni vagy csak egy időre eltünni?
2012. nov. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
96%

Sehova. Gyűjtsél még hozzá, aztán tanuljál meg egy országnak a nyelvét, ahol majd dolgozni akarsz, mert anélkül nem lehet megélni. Abból a három millából nem húzod majd sokáig sehol, ha nem vagy képes munkába állni.


Ne haragudj, de irtózatosan naiv vagy, látszik, hogy fogalmad sincs az életről.

2012. nov. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a gyáva menekülés helyett ültesd le a jónépet és mondd a szemükbe, mit miért teszel. Utána oda mész, ahová akarsz.
2012. nov. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Minden hiába, nem lehet beszélni itthon senkivel mert csak hőbörögnek, már nem szeretnék visszajönni
2012. nov. 29. 15:43
 6/18 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy mindenért hibás vagyok, egész gyerekkoromban ütött az anyám, most már jobbnak látom ha tovább állok
2012. nov. 29. 15:45
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

"a bankból kivettem a pénzemet"

Ez aztán "értelmes" cselekedet volt! Aztán 3 gurigával a zsebedben nekivágsz a világnak? Ennyi kp-ért nem csak magyarországon, de bárhol elvágják a torkodat! Bankkártyáról nem hallottál még?

2012. nov. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
Romániában nagyon nem beszélnek magyarul.. Jó, persze az ott élő magyarok, de az ügyeiket ők is románul intézik és munkát nem fognak adni neked.
2012. nov. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 timike26 válasza:
100%
akkor màr minnèl messzebb annàl jobb.ne kozeli orszàgot keress,annak semmi èrtelme.ennyi pènzbol jo pàr honapra albèrlet,kaja,stb.milyen nyelvet beszèlsz?mert azèrt az se àrtana.mindenkèpp olyan orszàgot keress aminek a nyelvèt minimàlissan beszèled.ha kitarto vagy,talàlsz munkàt is.sok sikertb :)
2012. nov. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:

Enyiért vidéken már kapsz egy lepukkant kecót, ami kezdetnek tökéletes.

[link]

Költözz oda és ne engedd senkinek, hogy belemásszon az életedbe.

2012. nov. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!