Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A Jobbik okozhat meglepetést...

A Jobbik okozhat meglepetést a választáson vagy ez csak duma és ismét csak a bronzéremért versenyezhet?

Figyelt kérdés
Nyilván minden párt azzal kampányol, hogy győzni fog, de szerintem jelen esetben (az új választási szabályozás/körzetek miatt sem), a 2. helyre sincs a jobbiknak esélye.. Hogyan látjátok ? ELVAKULT, ELFOGULT, IRREÁLIS SZIMPATIZÁNSOK VÉLEMÉNYE NEM ÉRDEKEL.

2014. márc. 12. 07:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
38%

Listán 15% körül kapnak szerintem,az összefogás kb.30%-ra számíthat,a Fidesz meg 50% körül lesz.

A harmadik hely a biztos.

2014. márc. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
21%

Minden párt a győzelemről beszél és muszáj azt is tennie, valami ilyesmit nyilatkozott Vona február táján.


Gondolom most csendben somolyognak, hogy a szavazóik droidabb fele reménykedik a meglepetésben a közvéleménykutatásokban történt "előretörés" miatt, ebből káruk nem származhat, csekély hasznuk viszont igen, a nem eldöntött butábbakknál lehet az a hit, hogy majd kormányzók lesznek elég arra, hogy hozzájuk rakják az x-et.


Természetesen nincs esélyük a 2. helyre, az a kérdés, hogy vajon lesz-e kétszer annyi szavazata a baloldalnak, mint nekik, vagy alatta maradnak a lekörözésnek.

2014. márc. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
21%

Én nagyon szeretném, ha a magyar választók kezükbe vennék a sorsukat, és kitennék a szűrét ennek szélsőséges demagóg pártnak a parlamentből.

Volt már ilyen. A miép úgy repült, mint annak a rendje, csak annyi kelletthozzá, hogy a magyar elit (bal és jobboldal együtt) akarja.

A mostani közvélemény kutatási adatok erősen túlzóak, és annyira manipulatívak, hogy ezekre nagyon fölösleges bármit is alapozni. Mérik annak a fanatikus kisebbségnek az álláspontját, akik minden körülmények között vállalják pártjukat.

Én mindenesetre elmegyek, és többek közt azért, hogy se a fidesz, se a jobberek ne kerülhessenek hatalomra.

2014. márc. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem elégedjenek meg a részvételi lehetőséggel, annál többet úgysem kapnak.
2014. márc. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
94%

Abszolút torz kampányban azt megítélni, hogy éppen most milyen a támogatottsági megoszlás, gyakorlatilag nem lehetséges. Arra következtetni pedig, hogy holnap milyen lesz a megoszlás, végképp esélytelen.

Tehát minden ilyen találgatás csak a titkos vágyakat tükrözi, semmi egyebet.

2014. márc. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
82%
Csak azért, hogy nehogy elvakultnak higgy: [link]
2014. márc. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
89%

Jobbikos szavazóként szerintem ez jogos, több szavazatot fognak kapni mint amennyit várnak az elemzők, viszont elvakultság nélkül nem tudom azt mondani, hogy van reális esélyük nyerni. A fidesz támogatottsága (vagy inkább beletörődöttsége) elég nagy ahhoz, hogy kitartson ezen és még talán a következő választáson is.

A második helyre viszont szerintem van esélye, vagy legalábbis én bízok benne, hogy ennyi idő után már a vak is átlát a bal oldalon...

2014. márc. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem az interneten kell választást nyerni. Tudjuk, h a jobbiknak és jobbikosoknak az internet a legnagyobb médiája...márcsak a korukból adódóan is... Szóval ez egy felesleges link, aminek semmi értelme..pláne, hogy rányomhatsz a jobbikra egy ip-ről akár hússzor is...
2014. márc. 12. 09:27
 9/18 A kérdező kommentje:
Kedves 7-es, egyet is értenék Veled a 2. helyben, ha a jobbiknak lenne esélye egyénit nyerni..De mivel nem valószínű, hogy 1-2-nél többet szerez, így én a 3. helyre sorolom csak. Azt, hogy ez jó vagy sem, mindenki döntse el maga.
2014. márc. 12. 09:31
 10/18 EagleHUN ***** válasza:

"pláne, hogy rányomhatsz a jobbikra egy ip-ről akár hússzor is..."

Kedves kérdező, először legalább próbáld ki a 6-os linkjét ilyen szempontból is, mielőtt hülyeségeket írsz ki!

Mert nálam először a barátnőm szavazott ezen az oldalon, aztán én próbáltam ugyanarról a PC-ről, és lám azt írta ki a felső sorok egyikében hogy "Köszönjük, ön már szavazott."

Sőt még más eszközről sem tudtam szavazni (pl telefonról), mert ugyanazt a routert és 1 darab internet előfizetést használja az is. A weblap érzékelte ezt IP cím alapján!

Az ilyesmire manapság már gondolnak a programozók!


Persze most nekiállhatnék a Router IP címét piszkálgatni, meg pl a telefonomét bele klónozni a routerba, esetleg még a MAC címet is átírhatnám a flash átírásával (ha lenne itthon flash író berendezésem).

2014. márc. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!