Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A Jobbik vidéki előretörését/2...

A Jobbik vidéki előretörését/2014-es választási eredményeit visszavethetik a budapestiek szavazatai?

Figyelt kérdés
Mármint, hogy Budapesten a leggyengébb a támogatottságuk.

2014. márc. 12. 11:26
 1/9 anonim ***** válasza:
38%
Én vidéken lakom, egy 30.000 fős városban. Itt a Jobbik annyira tört előre, hogy még jelöltet sem tud állítani. Pedig nálunk is vannak cigányok.
2014. márc. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%

Most kövezzen meg aki akar, de én még mindig azt mondom, hogy a 2014-es választást tetszik vagy sem a FIDESZ fogja nyerni. Ezt nem azért mondom mert FIDESZ párti vagyok. A Fidesz legalább 40%-ot fog kapni a Kormányváltás kb. 20%, a Jobbik kb. 17-18%-ot. Hiába reménykedik Bajnai és Vona a Fideszt pártjukkal egyenlőre nem fogják leváltani.

.....

Szerintem a Jobbik valamikor a jövőben megfogja nyerni a választást, de az még a jövőben lesz és nem ebben az évben.

2014. márc. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
A módosított választási törvényen keresztül borzalmasan nehéz a fideszen kívül bárkinek jó eredményt elérnie.
2014. márc. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
31%
Nem. Egyébként is Bp-en nagyon erös.
2014. márc. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

1. válaszoló: melyik városban laksz? Kíváncsi vagyok.


Sajnos a Fidesz fog idén is nyerni, 4 év múlva lesz kormányváltás és nagyon remélem, hogy nem az Mszp hajthatja majd végre.

2014. márc. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

első válaszóló! az önkormányzati választás ősszel lesz.

most választókerületekben kellett jelöltet állítani...nekik mind a 106 ban van.

2014. márc. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
4, ne legyél elfogult, bár álmodozni lehet....
2014. márc. 12. 18:09
 8/9 anonim ***** válasza:
75%
1: Mindenhol sikerült jelöltet állítaniuk, szóval ez a hazugság most nem jött be. Mondjuk gyenge próbálkozás is volt, általban ennél erősebbeket szoktatok ereszteni, ha a Jobbikról van szó.
2014. márc. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
9-es: Nem tudtam, hogy kitiltás jár azért, ha valaki aktív a gyakorikérdéseken. Ellenben a te hozzászólásodat törölni fogják. Igaz azzal együtt ezt is, de nem baj.
2014. márc. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!