Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Indulni akarok a választáson....

Meszibence kérdése:

Indulni akarok a választáson. Hogy kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés
Már van atombonbám és több száz fős hadseregem de nem akarnak megválasztani pedig már fenyegetőztem az atombonbával de nem jött be mit kezdjek hogy megválasszanak

2014. márc. 24. 14:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem halálcsillagom van.
2014. márc. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
sehogy, az aláírásgyűjtés határideje már lejárt
2014. márc. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Bemész a körzeti pszichiátriára, ugyanezt elmondod, és majd ott segítséget fognak nyújtani az ügyben. Megbízhatsz bennük, nagy gyakorlatuk van már az ilyen dolgok előkészítésében, intézésében. Nagyon előzékenyek, és segítőkészek lesznek, hidd el, minden a kívánságainak megfelelően fog történni, még külön szobát is biztosítani fognak neked, hogy nyugodtan intézhesd az ügyeidet.

Soha semmilyen ellentmondást nem fogsz tapasztalni részükről, bármit is mondasz, azonnal megnyugtatnak, hogy csak nyugi, nyugi, minden a legnagyobb rendben megy.

Szóval ne tartsd vissza magad, csak mondd el nekik, ami a szívedet nyomja!

2014. márc. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Fizetsz ha rád szavazok? :D
2014. márc. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Vessd be az atombombonjaidat! (Bocs, "atombonbám"-jaidat)
2014. márc. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát fizetni nem tudok mert amíóta megnyertem az 5 - öst a lottón elment minden $ a bombákra / seregre
2014. márc. 25. 06:25
 7/10 anonim ***** válasza:

pedig aza szánalmas hogy a jelenlegi poltikusok is ezt csinálják. csak sereg meg háború meg szegénység..meg hiány..mind mesterséges...természetellenes.

De idén változnak a dolgok.

2014. ápr. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Szerintem támadd meg Washingtont, akkor megtanulják a mocskos amcsik, hogy ki a Jani!! :D
2014. ápr. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
okcs
2014. ápr. 21. 18:57
 10/10 anonim válasza:
Nekem is viszket a herém.
2014. máj. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!