Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Álomvilágban élek! Felépítette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Álomvilágban élek! Felépítettem magamban egy nem létező férfi ideált és nem találok párt magamnak mert senki sem felel meg. Valaki volt már ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Nyugodtan ki lehet nevetni. Tudom, hogy nevetséges vagyok de a problémám valós.


Kislány koromban rendkívül dagi voltam, sőt gimiben és a főiskolán is. Mikor mások már 16 évesen (vagy korábban) elkezdtek érdeklődni a másik nem iránt, én annyira elhízott voltam, hogy senki sem foglalkozott velem. Annyira érzelemszegény volt a környezetem, hogy nagy magányomban romantikus filmekbe és történelmi romantikus regényekbe menekültem, amiknek "hála" kialakult bennem egy ma már nem létező férfi ideál. (Nem a külsőségekre kell gondolni, hanem a belső értékekre leginkább)


Most 24 éves vagyok, lefogytam és végre normális fiatalként élhetek. Ha esetleg akad egy férfi, aki érdeklődne irántam, hiába tudom róla, hogy kedves, jóravaló lélek, nem tudok úgy ránézni mint a jövendőbeli páromra mert mindig hiányolok belőle egy "regénybeli" tulajdonságot.


Aki volt már ilyen helyzetben, hogy kecmergett ki belőle? Biztos, hogy nem csak én voltam álmodozó csúnya lány a gimiben, akinek nem sikerült ezt még kihevernie, ezért tettem fel a kérdést.


Köszönöm a válaszokat!


2014. jan. 16. 23:30
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
0%

Álmodj királylány: http://www.youtube.com/watch?v=C2qrpwplkGI


Vagy ébredj fel és térj vissza a valós életbe! Ismerkedj! Arcra is ronda vagy?

2014. jan. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

én is ilyen cipőben járok :) :S

bár én sosem voltam elhízva

de valahogy nem láttam meg eddig senkiben azt a bizonyos pluszt

lány vagyok természetesen

2014. jan. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Első!


Első sorban a súlyommal volt gond, nem az arcommal. 130 kiló voltam, ezért neveztem magam csúnyának. Mióta lefogytam, nem azt mondom, hogy kapós lettem, de mindig akad 1-1 utánam érdeklődő férfi.

2014. jan. 16. 23:38
 4/27 anonim ***** válasza:
0%
És vajon a bőröd hogy bírta követni ezt az óriási fogyást? Feszes maradt vagy löttyedt?
2014. jan. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Nem értem, hogy jön ez ide de ha gondolod elmondom, hogy kőkemény sporttal (napi 2ésfél óra) fogytam le. Még nem vagyok teljesen vékony, de mégsem tartozom már sem a duci, sem a húsos kategóriába. A bőröm nem lóg.
2014. jan. 16. 23:48
 6/27 anonim ***** válasza:
56%

Kérdező, a külsőmet leszámítva rám is igaz mindez. 16 éves korom óta nem voltam szerelmes senkibe. Az első szerelmet szerencsére megéltem...de évek kellettek,mire kihevertem...Szép is volt a fiatalság...


Én azt javaslom, hogy ha nincs tapasztalatod,akkor elsősorban tapasztalatszerzés miatt próbálj ismerkedni.És persze ne adj lejebb az igényeidből, mert sose leszel teljes olyan személy mellett,aki valamiben nem felel meg számodra!


Egyébként a legrosszabb,amikor illik valakire a személyleírás,de nem kellesz neki eléggé :(

2014. jan. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
31%
Úgy jön ide, hogy nagyon nem mindegy, hogy fogysz ekkorát, mert bizony a külsődön is meglátszódhat. A kérdésedhez visszatérve: Borzasztóan nagyok az igényeid, 24 éves vagy és már benne vagy a korban. Nézz magadba mennyire vagy te tökéletes! Mert, ha te sem vagy az, akkor a másiktól se várd el. Ne Brad Pittet keresd!
2014. jan. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
0%

"ne adj lejebb az igényeidből,"


Akkor egyedül fogja leélni az életét.

2014. jan. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Velem inkább az a baj, hogy olyanok szoktak tetszeni akik engem levegőnek néznek. Olyanok akik jobbak mint én. Mármint külsőleg értem, hogy akik beindítanának, akik felé érzem hogy "na igen, ő nagyon tetszik" azok észre sem vesznek.

Olyannal meg nem tudok együtt lenni aki kicsit sem mozgat meg. És nekem emiatt nincs senkim.


És még mielőtt jönnétek azzal hogy felszínes vagyok blabla, randiztam már olyannal aki nem tetszett külsőleg, de mondom egy esélyt adok a dolognak. És nem működött. Kell a vonzalom, és engem az a típus vonz...


23/L

2014. jan. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
91%

Mennyi savanyú, ósdi bunkó van itt...:D Egyszerre nevetséges és elkeserítő.


Mi az, hogy 24 évesen "benne van a korban"? Ez egy vicc. :DDD

Meg ez az "adj lejjebb az igényeidből" szöveg is unalmas már, de nagyon. Én is megkaptam párszor, amikor közel évekig nem volt senkim. Hát nem adtam le, mégis van barátom, aki tökéletesen megfelel nekem, és tudom őt szeretni.

Kérdező, te se adj lejjebb, mert akkor nem lesz túl őszinte a kapcsolat...! Bár azt azért leírhatnád, hogy milyen "regénybeli" tulajdonságot szoktál hiányolni.

2014. jan. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!