Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Életetek szerelme után találta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életetek szerelme után találtatok egy új olyan párt akivel még jobb lett? Vagy soha senki nem tudta pótolni és örök hiány maradt csak utána?

Figyelt kérdés
Mi halálosan szerelmesek vagyunk a másikba,4 éve. Leírhatatlan szerelmet érzünk egymás iránt,de tényleg ez nem az a mindennapi,mások nem is értik a környezetünkben.Csak! a probléma az,hogy összeférhetetlenek vagyunk,nem jövünk ki túl jól,nem értjük meg egymást,úgyhogy ebből meg heves viták vannak.hiába az őrült szerelem,hiába akarunk egymással élni,egyszerűen nem értjük meg a másikat.Ezek után lesz valaha olyan akit így tudunk szeretni?Volt már sok szerelem az életemben,de ezzel össze sem lehet hasonlítani,ilyen tényleg csak a filmekben és a mesékben létezik.
2013. szept. 19. 10:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem volt, aki tudta pótolni, bár még csak 3 éve történt a dolog. Azért hiányzik. Nem a pasi, benne nagyon nagyot csalódtam, de az érzés.
2013. szept. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem mindenki eleteben van egy ilyen ember :) nekem is van ennek 4 eve es sose latom tobbet de mindig velem van mert en ugy akarom ... a szivemben :)
2013. szept. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

De,ha nem lesz soha még egy olyan,mint ő,akkor nem érné meg az,hogy inkább együtt maradunk és ha évekig is tart,akkor évekig küzdünk azért,hogy megértsük egymást?

mert akkor most lesz egy másik kapcsolat,ami fel sem ér érzelmileg,bár megértjük egymást,és jól elbeszélgetünk,az miért lenne jobb?:/

2013. szept. 19. 11:20
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Jön a következö "Életed szerelme", aztán a következö.


Mint ahogyan barátból sem egy létezik. Igy másik félböl is van potenciálisan több, akivel le tudod élni boldogságban az életed. Csak ha fiatal vagy, ezt meg kell még tapasztalnod...

2013. szept. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
az a baj,hogy ez nem így megy,hogy mindig más életem szerelme.amikor anno szerettem valakit éreztem,hogy nem az igazi,szerettem,de nem úgy. mikor őt megtaláltam már akkor tudtam,hogy ez valami eget rengető lesz.de valahogy azt is éreztem,hogy csúnya vége lesz. úgy képzeld el,hogy amióta ő van más férfire rá sem nézek,mást nem látok helyesnek, mást irritálónak és ostobának látok.nem vonz senki csak ő.beteges? lehet:/
2013. szept. 19. 12:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindenki pótolható! A barátom 4 évig volt együtt az előző barátnőjével és azt hitte ő az igazi de miután megismert engem azóta kiderült a szex is jobb velem és engem jobban szeret sokkal jobb velem a kapcsolat mint vele.Mondjuk neki ő volt az első és 16 évesen jöttek össze.
2013. szept. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szóval utánad is jönne egy jobb?
2013. szept. 19. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!