Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ti melyik pártra szavaznátok...

Ti melyik pártra szavaznátok 2014 április 6. -án?

Figyelt kérdés

2014. márc. 27. 16:12
1 2 3 4 5 6 7
 61/69 anonim ***** válasza:
46%

Ha Gyurcsány az öszödi beszéd kiszivárgása után lemondott volna, akkor most rá szavaznék -- mert hiteles ember lenne. Amit az öszödi beszédben elmondott az teljesen ott van!!! Nem azzal volt baj, hanem, hogy képtelen volt kiengedni a megszerzett hatalmat a kezéből!

Amikor 4 éve a Fideszre szavaztam, azt hittem végre jön egy értelmes társaság. Csak sajnos OVI és csapatának elszállt az agya a 2/3-os hatalomtól, és nem élt, hanem visszaélt vele.

Így marad a sokfelől szidott Jobbik.

A feljebb belinkelt youtube-os videó összeállítás tényleg baromság, torzítás. Arra leszek kíváncsi, hogy milyen arányban kapnak szavazatot, és kell-e koalícióznia OVI-éknak velük...

Szóval, győzzön a jobbik. Azaz a Jobbik.

2014. ápr. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/69 anonim ***** válasza:
2%
Én adok még 4 évet a fidesznek, mert 4 év alatt, 8 évnyi rombolást nem lehet helyrehozni (+ gazdasági világválság + devizahitelesek). Egyik párt sem tudott volna jobban helytállni. Csak ezt az emberek kétségbeesésükben (amit meg tudok érteni) nem akarják elfogadni.
2014. ápr. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/69 anonim ***** válasza:
100%
A gazd. válság baromira nem a FIDESZ kormányzása alatt zajlott le...
2014. ápr. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/69 anonim ***** válasza:
82%
nem hát, csak azzal védekeztek. 4 év alatt sok mindent lehetett volna tenni. ők szimplán b@asztak foglalkozni azzal, amit beígértek. (devizahitelesek, elszámoltatás, közbiztonság stb...)
2014. ápr. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/69 anonim ***** válasza:
0%
utolsó: tudod, nem lehet mindent megtenni 4 év alatt. A fidesz hozta ki az országot abból a szarból, amibe az mszp vitte. Ha annak idején az emberek nem az mszp-t, hanem a fideszt választották volna, akkor már akár euró is lehetne magyarországon.
2014. ápr. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/69 anonim ***** válasza:
83%

Utolsó te miről beszélsz? :D Mióta a FIDESZ van kormányon, soha nem látott mértékben romlik a forint értéke. Előtte, amég a szocik voltak kormányon, sokkal erősebb volt.

De hogy egy humorista savaival éljek: -mert van euród? -nincs -akkor ki a fa_t érdekel. :)

2014. ápr. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/69 anonim ***** válasza:
32%
Meg lett a 2/3. Kíváncsi leszek, hogy hogy fogják kihasználni. Én rájuk szavaztam, mert úgy gondoltam, hogy a helyrehozatalhoz 8 év szükséges. Ha a most elkövetkezendő négy évben nem jól muzsikálnak, ideje lesz valami normális pártot alapítania valakinek, mert akkor már végképp nem fogom tudni, hogy kire szavazzak. Valószínű, hogy nem is fogok, ha ugyanezek a pártok lesznek versenyben...
2014. ápr. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/69 anonim ***** válasza:
76%
előző: annyi ezzel a probléma, hogy 8 év 2/3-os kormányzás után ezeket nem lehet majd kirobbantani a parlamentből. megoldják törvénymódosítással, meg ilyen-olyan legális csalással, hogy nekik legyen a legjobb, ahogy most is tették.
2014. ápr. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/69 anonim ***** válasza:
Utolsó, ez így van, ott a pont.
2014. ápr. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!