Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ti melyik pártra szavaznátok...

Ti melyik pártra szavaznátok 2014 április 6. -án?

Figyelt kérdés

2014. márc. 27. 16:12
1 2 3 4 5 6 7
 21/69 anonim ***** válasza:
32%
MCP meg szeretném nézni a magyarok pofáját mikor Roma köztársaságot kikiáltják és ezek a lúzerek a integrálásal lesznek elfoglalva és kevés pénzért dolgoznak,hogy a vajdának jó legyen NA EZT NAGYON VÁROM :)
2014. márc. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/69 anonim ***** válasza:
34%
Még nem döntöttem el. FIDESZ kizárva részemről, elég volt a 2-vel előttem válaszolót olvasni. Jobbik szintén kizárva részemről. Ezt a jobbik nácizását, náci pártnak való nyilvánítását nagyon felfújják, eltúlozzák. Azért ennyire nem radikális párt, hogy ilyen jelzővel kéne illetni. Ettől függetlenül, a történelemben SOHA nem vezetett semmi jóra, hogy ha valamelyik szélső jobb vagy bal oldali párt került kormányzásra. Így valószínű maradok a szociknál.
2014. márc. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/69 anonim válasza:
0%
független kisgazdapárt
2014. márc. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/69 anonim válasza:
34%
Aki az MSZP.-re fog szavazni,az vagy hülye,vagy vak....ennyi
2014. márc. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/69 anonim válasza:
37%
Együtt-PM. Tetsziktudni, van programjuk, a programjuk pedig az egyetlen olyan, ami nem hoz instant összeomlást. Aki itt a Jobbikra szavaz, az vagy nyolc éves vagy hülye. Aki pedig a Fideszre, az magyarázza már meg, hogy Tónika drága hogyan fog összenyitni két, különböző emeleten és lépcsőházban található luxuslakást, amiket hírtelen szerzett az elmúlt napokban, 400M Ft értékben?
2014. márc. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/69 turosbukta01 ***** válasza:
21%
Csakis a Jobbik !
2014. márc. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/69 anonim ***** válasza:
50%

Aki a FIDESZRE fog szavazni az vagy hülye, vagy vak... ennyi.

Lehet dobálózni jobbra balra, jobb oldallal, bal oldallal, sajnos ma egy olyan helyzetben vagyunk, hogy nincs jó, csak kevésbé rossz. Nem vagyunk egyformák, nem is biztos hogy egy azon társadalmi rétegből vagyunk, lehet hogy egyikőnk dolgozó ember, másik diák, harmadik nyugdíjas, a negyedik munkanélküli, nyilván mindenki arra fog szavazni, ami NEKI kevésbé rossz. Attól hogy én a szocikra szavazok valószínűleg (bár egyáltalán nem biztos még), nem vagyok sem vak, sem hülye, úgy ahogy te sem, ha jobbikra, vagy FIDESZ-re szavazol. Felnőtt, intelligens emberek vagyunk, nőljünk már ki ebből a szarozzuk, hülyézzük, gyalázzuk le a másikat ha nem arra szavaz amire én féle gyerekes hülyeségből... Szólt hozzád valaki egy rossz szót is #24? Had legyen már mindenkinek saját véleménye, mindenki tartsa tiszteletben a másik döntését, és kész. Ezért szavazunk sokan, mert ami neked meg y-nak jó, lehet hogy nekem, z-nek, meg k-nak nem. És fordítva.

Nyugi van.

2014. márc. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/69 anonim ***** válasza:
32%
MCP a zsír!
2014. márc. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/69 anonim válasza:
20%
Csakis Fidesz, nem kérdés!!! :)
2014. márc. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/69 folker ***** válasza:
31%

Jobbik.


Mégpedig azért mert nekik van a legjobb programjuk, az időközi választásokon megválasztott eddigi polgármesterek pedig mind bizonyítottak, kivétel nélkül. Egyik sem keveredett azóta botrányba, nem élt vissza a pénzzel és sikeres programokat indítottak be az adott településeken. Ez nekem meggyőző.

Ami pedig az elméletet illeti, az ideológiát és a félelmeket:

A választások mindig a bizalomról szólnak, ez egyértelmű.

Kiben bízol meg az elkövetkezendő 4 évre?

Én bízom a Jobbikban, hogy nem fog teret adni a szélsőségeknek, ami pedig a szavazók közötti szélsőséges véleményeket illeti sok közülük jogos (még ha ez nem is igazolja a szélsőséges válaszokat, a düh és indulatok érthetőek). Ezeket nem szabad összekeverni a párt politikájával és tetteivel. Valamint meg lehet nézni melyik pártban nincsenek szélsőséges vélemények, melyik párt hívei nem írnak gyűlölködő és elítélendő dolgokat fórumokon? Egy sem kivétel, ilyen emberek mindenhol vannak.

Az utolsó dolog pedig mi miatt a Jobbik mellett döntöttem (bár ez szintén a bizalomról szól), hogy a jelenlegi Összefogás-ban szereplő pártok mind köthetők az elmúlt rendszerhez, amit csak így hívunk manapság, de ne feledkezzünk el arról, hogy egy tömeggyilkos diktatúra volt. Ők náciznak? Ők állnak ki az emberi jogokért? Ők, akik ezreket kínoztak halálra?

De nem csak erről van szó. A múlt rendszerben mindent államosítottak, mindent elvettek az emberektől, amit a rendszerváltáskor maguk között osztottak szét (a Fidesz sem kivétel, hiszen ott ült az Ellenzéki Kerekasztal tárgyalásain) és azóta is az ő kezükben van a gazdaság, a kultúra, a tudomány, a médiumok, minden... ők vették fel a hiteleket, ők adták el a gyárakat, ők uszítják és hülyítik az embereket a tv-n és újságokon keresztül, ők nem tudtak eddig kezdeni semmit a cigányság gondjaival (24 évük volt rá!) és holnap estig sorolhatnám...

Tényleg a Jobbik lenne a legnagyobb probléma ma ebben az országban?

Igen, nekik az, mert ők az egyetlenek akik ezt az egész cirkuszt végre meg akarják szüntetni. Ez a gond a Jobbikkal. Ezért kell lenácizni (ami egy kommunista szájából nem valami hiteles) ezért kell elijeszteni az embereket tőlük...

Én csak azt javasolnám, nézzen meg mindenki egy mostani félórás vagy egyórás fórumot Vona Gáborral és hallgassa meg a programjukat, mert arról persze sehol nem esik szó. És ha továbbra is úgy gondolja, hogy ezek az emberek ártani akarnak a társadalomnak, az országnak, akkor lehet érvelni, lehet bírálni bizonyos pontokat és azt én is el tudom fogadni. Én nem találtam olyan pontot amivel nem értenék egyet, végignézve több ilyen videót döntöttem úgy, hogy rájuk szavazok.

Egyébként ha nem lenne jelenleg ez a helyzet az országban ami van, akkor Lányi Andrásékra szavaznék, az Élőláncra, mert ők a leghitelesebb civilek, óriási szakértelemmel. Becsületes, egyszerű emberek, sok szakemberrel.

A kettő között kellett döntenem, a Jobbik mellett az szólt, hogy nekik nagyobb esélyük van most arra, hogy egy normális kormányunk legyen végre 24 év óta, hogy jobb legyen az életünk és elkezdjenek végre dolgozni a képviselők a problémákon, mert ez a dolguk. Ők ezt vállalják és remélem győzni fognak! :)

2014. ápr. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!