Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A nagy keletbarát, USA-ellenes...

A nagy keletbarát, USA-ellenes Jobbik Amerikát majmoló plakáttal kampányol. Hogy is van ez?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2014. márc. 28. 21:44
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
57%

dehogy fizetjük ...

de nyugodj meg, más meg mást fizet.

2014. márc. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 viktorvarga ***** válasza:
61%

1 nincs új a nap alatt(de akkor is pitiáner h ebbe lehet belekötni a jobbikban)

2 más kit fizet?

3 anyádnak mennyi az IQ ja?

2014. márc. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

kérdező ezt a sztorit jobban kikerekítetted a kelleténél ..azt nem tudom még eldönteni hogy a kérdés témája csak csúsztatás vagy valótlanság


ez nem plakát....már az elején gyanús volt hogy ilyet utcán nem láttan. a "veled sikerülni fog plakát" valóban létezik de az CSAK hasonló...más szöveg és lényegesen visszafogottabb a mutogatás


amit te itt belinkeltél az még egy év eleji kép ami a hírleveles feliratkozást reklámozza, mert aki feliratkozik az naprakész infókat kap majd a kampány eseményeiről....de azidőtájt hol volt még a kampány?


szemfülességedet azzal degradáltad hogy túllihegés hevében pontatlanságokba vesztél

2014. márc. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

"ez nem plakát....már az elején gyanús volt hogy ilyet utcán nem láttan"


Na nehogy már nekem kelljen egy jobbikos pici buksiját odafordítani, ahova nem lát a szemétől:


[link]


(Bocs, csak ilyet találtam szűzet nem. Pedig az sokkal "Uncle Sam"-esebb lett volna. A művész urak szellemiségétől én is elhatárolódom :))

2014. márc. 28. 22:56
 15/22 anonim ***** válasza:
ember elolvastad amit írtam?????
2014. márc. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

"nincs új a nap alatt"


Főleg, ha kifogyott a szellemi muníció és akkora gyökerek szavaznak rájuk, akiknek lövésük nincsen a történelemről és az összefüggésekről. Neked például a jelek szerint tök mindegy, miről vagy kiről koppintanak. 4 év múlva majd Einstein altegerójaként fog pózolni kedvenc bálványod, vagy lehet, hogy a visszatérő Szegedi Csanád személyesen sábeszdekliben. Hogy ezt miért is mondom neked... á, mindegy, felesleges.


"anyádnak mennyi az IQ ja?"


Becsléseim szerint hozzád képest +100, de minél többet írsz, annál nagyobbnak érzem a különbséget.

2014. márc. 28. 23:04
 17/22 A kérdező kommentje:

"ember elolvastad amit írtam?????"


Persze. Szavazz Uncle Samre. Szüksége van RÁD.

2014. márc. 28. 23:06
 18/22 A kérdező kommentje:
Ti jobbikosok, ha érvelésetek során falakba ütköztök, máris "nem normális" a vitapartneretek. Ilyenkor hangos szitkozódással kiszaladtok a ringből, mint Vona a Nap-kelte stúdiójából. Gyúrnotok kell még a vitakultúrára, kedves szélsőjobber barátaim :)
2014. márc. 29. 10:05
 19/22 anonim ***** válasza:
A Jobbik szerint sok dolog jól működik Amerikában, jobbak, mint Európában.
2014. márc. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

...akkor elolvastad csak nem fogtad fel:

én az általad belinkelt "kellesz a hazának" képről mondtam hogy nem plakát hanem még januárban a neten ezzel toborozták a Jobbik szimpatizánsokat regisztrációra azaz hogy ha feliratkoznak akkor naprakész hírleveleket kapnak majd a kampányidőszakban....és hozzátettem hogy a "veled sikerülni fog" plakát létezik csak de ott visszafogottabban mutogat és más a szöveg.

te erre nagy vagányan arrogáns személyeskedéssel megspékelve belinkelted a "veled sikerülni fog plakátot" hogy "nézmá létezik"....csakhogy én pont erről mondtam hogy létezik de csak hasonló....a "kellesz a hazának" képről mondtam hogy plakátként ilyen nincs az utcán tudomásom szerint

anyám borogass...úgy valóban nehéz vitatkozni hogyha még szájába is kell rágni a másiknak mit mondunk

2014. márc. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!