Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Kinek éhezik a gyermeke?...

Kinek éhezik a gyermeke? Ismertek olyan családot a közvetlen közeletekben?

Figyelt kérdés

Ugye a baloldal ezzel kampányol...biztos vannak családok az országban akik nehezen élnek meg, de az hogy ilyen horderejű legyen, hogy ezzel kampányolni kell...

Kb olyan érzésem van, hogy Magyarországon csak nyomornegyedek vannak és ezért kell megszüntetni...

Nem vagyok ellene, hogy fel kell számolni, de az, hogy ezzel kampányoljanak számomra kicsit abszurd!


2014. ápr. 4. 14:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem a gyakorikerdesek.hu-ra posztol az, akinek igen, mert azt sem tudja, hogy létezik ez az oldal...


Az ombudsmani jelentésre hivatkoznak ezzel, 31% éhezik, de az nyilván a jelentésbeli definícióját takarja a szónak, nem azt, hogy a kenyérmorzsákat sepregetik össze a padlóról. Nem ellenőriztem le, de gondolom valami olyasmi lehet, hogy az utóbbi 1 hónapban volt-e olyan, hogy nem tudott enni, amikor akart vagy hasonló.

2014. ápr. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igen mikor segély családi és egyéb pénzosztás van akkor van minden egy pár napig még 10-20 méterre is kocsival mennek, aztán koplalás van az újabb pénzosztásig
2014. ápr. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az unokatestvérem egy jászsági faluban tanítónő. Állítása szerint a gyerekek nagy része (2 fehér volt az első évfolyamban) csak az iskolában kap meleg ételt, és hét közben egyáltalán nem kapnak otthon enni.


Számomra Budáról kicsit hihetetlen (bár környezetünkben is van óvodás gyermekét férj nélkül nevelő közmunkán lévő anya), de sok keleti megyei falvak lakóinak a mindennapos szomorú valóság.

2014. ápr. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"de sok keleti megyei falvak lakóinak a mindennapos szomorú valóság."


Te jóég, Magyarországon a falvakban nincsen kertjük az embereknek? Én Ukrajnából írok, de meg ilyet nem is hallottam hogy a falusi embereknek nincs mit enni.

2014. ápr. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, volt ilyen tanítványom. 3 éven át hordtam neki az uzsonnát. Nem feltétlenül a nyomor volt az oka, inkább a szülő nemtörődömsége.
2014. ápr. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%
Én mondjuk azt is éhezésnek veszem, amikor nem jut egy gyereknek, felnőttnek megfelelő táplálék. Mert lehet hónapokig krumplilevest meg krumplistésztát meg egyéb csóró kajákat enni, csak így alakulnak ki a vitaminhiányok, betegségek, elhízás, cukorbetegség, magas vérnyomás és ezeket kezelni szintén pénzbe kerül az egészségügynek.
2014. ápr. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!