Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Zsidó származású, de magyar...

Zsidó származású, de magyar ember vagyok. Tisztességes munkából élek, a hazámnak tekintem Magyarországot. Jobbikosok, még így is probléma van velem?

Figyelt kérdés
Kérlek normálisan válaszoljatok, a kérdésem komoly. Nem tehetek róla, hogy kik voltak a szüleim, nagyszüleim, vallást már rég nem gyakoroljuk. Jó állásom van, olyan munkakörben dolgozom, amiben hasznára vagyok az embereknek. Soha nem különcködtem, ugyanolyan vagyok, mint bármelyik más ember. Mégis kapok támadásokat a származásom miatt.

2014. ápr. 5. 21:37
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
29%
De nem jött be a számításod,h belefutsz egy skinheadbe!:)
2014. ápr. 6. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim válasza:
ha nem vagy bűnöző, lopós, ingyenélő, gyilkos, stb, akkor nincs semmi baj :)
2014. ápr. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem a jobbiknak sincs problémája azokkal a zsidókkal, romákkal, akik tisztességesek. Konkrétan nekem sem és én a romákhoz is mindig kedvesen és pozitívan viszonyultam.
2014. ápr. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
90%

Idefigyelj, elmondok neked egy nagyon egyszerű dolgot, amit jópáran nemfognak fel. A JOBBIK, nem rasszista hanem radikális párt. Változtatni akarnak azon ami most van és ez nem is ártana. Minden ember lerasszistázza mert megakarják oldani a cigánykérdést, ezért ők egyből rasszisták lesznek, mert nemhagyják hogy az utcán nyíltan kirabolják és egyéb. Persze van kivétel én ismerek rendes cigány, bocsánat roma embert és normális, dolgozik éldegél a családjával ahogy tudnak. Viszont a többségük nemélnek jó körülmények között, nem nevelik őket jól így elprolisodnak és olyanok lesznek amilyenek. Zsidó vagy és kész, ezen nemtudsz változtatni, dfe ez a kutyát sem érdekli. Vona Gábor nem Adolf Hitler. Hatalmas nagy külömbség van 2 ember között. Normális életet élsz, dolgozol, a származásodról nem tehetsz. A Jobbiknak nincs bajuk a zsidókkal csak terjesztik róluk. Az meg megint más kérdés, hogy vannak barom állatok akik megruháznak a származásod miatt, és a Jobbikra szavaznak, természetesen van ilyen is, de a többségük aki a Jobbikra szavaz nem ilyen. Ezt nem fogja fel a sok ember, ami nem is csoda, mert hallják a szennyet a tv-ből, ahelyett hogy személyesen utánnajárnának a dolgoknak, illetve könnyű álltalánosítani és a többi párt is szalykóz minden marhaságot, hogy ők kerüljenek, vagy jussanak hatalomra.

Normális ember vagy, nem mások kárából élsz ennyi, akkor nincs veled baj.

Remélem érthető voltam és segítettem megértetni veled hogy a származást utálják az emberek, hanem magukat a rossz embereket. Ami lehet roma, magyar, lengyel, zsidó, francia, olasz, német, angol.

2014. ápr. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
0%

Hogy a jobbikosoknak van-e problémája Veled, azt nem tudom, nekem viszont van.

Ha érdemnek tekinted, hogy nem gyakoroljátok õseitek vallását, azt a vallást, melynek "aranyszabálya", hogy "szeresd felebarátodat, mint magadat" ( Mózes harmadik könyve, 19. fejezet, 18. vers ), vagy, ahogy Hillél foglalta össze ( kb ie 30 - isz 10 volt a Szanhedrin elnöke ): "Ami neked gyûlöletes, ne tedd embertársadnak. Ez az egész Tóra, a többi csak kommentár", ha nem sz@rod le, hogy egy agyatlan hazaáruló mit gondol rólad, akkor bizony Veled van probléma. És amit le kell, sõt le se, azt nem úgy, hogy lám én le, sõt le se, hanem egyszerûen az a természetes.

Hogy a jobbikosoknak, azt nem tudom, de nekem, sõt, kapaszkodj, Neked Magadnak is probléma van Velem, az tuti.

2014. ápr. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
87%

Miért lenne baj? Önmagában az a baj, hogy ezt 2014-ben meg kell kérdezni, mert egy normális országban nem így mennek a dolgok, tök mindegy, h zsidó, cigány, ha tisztességes!!!!


Vannak, normális Jobbikosok, és rasszista Jobbikosok! Utóbbiak általában lázadó fiatalok, akik a zsidókban, meg a cigányokban látnak szinte minden problémát, és vannak a normális, hazaszerető, nem rasszista Jobbikosok, őket KEDVELEM!


Ha zsidó vagy, hanem, ugyanannyi jogod van, mint nekem, aki nem zsidó!

2014. ápr. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
30%

Pörzse amúgy is megmondta, hogy :


mi nem szeretjük őket, ők nem szeretnek minket, meg hogy rendőrök nélkül le kéne játszani, na ez a baj, sajnos! Nem azt mondta, hogy a tisztességtelen zsidókat nem szereti, hanem általánosított...

2014. ápr. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 tetro ***** válasza:
33%

17.11

erről van szó... és az összes megnyilvánulásuk ilyen volt évekig... a többi csak szerecsenmosdatás.

2014. ápr. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
28%

Ha egyébként jó Magyar ember vagy, tetováltatsz magadra egy Nagymagyarországot, akkor lehetsz még a Jobbik dísz-zsidaja is! Tudod, mindig szükségük van ilyen emberekre, akikre rámutathatnak, hogy "dehát kérem hogy lennénk mi mááá ántiszemitáák, hááá itt ván köztünk egy zsidó is, tessék megnézni!".


Csak a vezetőségbe ne akarj bekerülni, mert látod, szegény kis Szegedi Csanád is hogy járt - véresszájú nagy magyar jobbikos volt, aztán kiderült róla, hogy van zsidó őse, és egyből kidobták, aztán kénytelen volt köpönyeget fordítani és most ő kéri számon az EU-n, hogy miért engedik a náculást! ;)

2014. ápr. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
33%
Én úgy látom innen hogy a Jobbik talpasai - a jó közemberek inkább tisztesség és magyarbarátság szerint ítélnek. Aztán jönnek a felső vezetők a Jobbikból Pörzse és Gyöngyösi és kiderül nem minden ilyen szép és jó.
2014. ápr. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!