Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ha a Jobbik kormányozni fog...

Ha a Jobbik kormányozni fog (remélem), akkor ugye vége lesz a cigányoknál a jóvilágnak?

Figyelt kérdés
idegesít már kicsit hogy röhög a pofámba mikor felveszi a segélyt én meg szállok fel a munkásbuszra.
2009. dec. 26. 14:36
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
73%

Ha vissza nézünk a történelemben akkor láthatjuk hogy a jobbos pártok csak akkor tudtak felemelkedni amikor már tényleg nyakig állt egy nemzet a sz**ban.Az emberek nagy részét meg lehet fogni hazafias dolgokkal.Én is szeretném ha nekem itt lenne jobb és nem egy más országba kellene elgaloppírozni hogy éhen ne dögöljek.Nem biztos hogy abba a 4 gyerekes családba akkor születtek a kölykök amikor

a legnagyobb szban voltak ma meg fel se veszik az embert ha akár egy is van neki.Akárki akármikor padlóra kerülhet ilyen alapon nem is érdemes szülni de mindenesetre megfontolandó.Én is csak magamat akarom eltartani.A jobbik se tud jobban üres pénztárcával elindulni igérni mindig lehet.Én még szimpatizálnék is velük de ha viszanézek a történelemben akkor azt látom hogy javarész mindig ők csinálták a balhét.Mindig úgy kezdődik hogy találnak maguknak egy csoportot aki nem tetszik a többségnek.Javarészt igazuk is van a probléma ott kezdődik hogy túl nagy indulattal vetik rájuk magukat pedig egy politikus sem engedheti meg magának hogy elragadják az érzelmei,és elhajoljon ide oda.Szerintem egy igazán jó politikus semleges hidegfejű de a szeme füle nyitva van és diplomatikusan intézi a dolgait.Na de inkább kihúzom a kezem a biliből.Ezt az egészet meg lehetett volna cigányozás nélkül is oldani.Nem dolgoznak?Ok.Akkor kedves szavazó polgárok mától a nehéz gazdasági helyzetre való tekintettel aki x évnél tovább van segélyen azt megkínáljuk közmunkával ha továbbra is kapni akarja.Egy tollvonás fentről némi törvénymódosítás és ok.Nem pedig néhány bepipult polgármesternek kellett volna elkezdenie.A kutya nem kenhette volna rájuk a rasszizmust mindenki egyetértett volna vele.Na ezt mért nem tették meg 19 év alatt?Azok is akik most emiatt kiabálnak de már akkor pozícióban voltak?Mert ha valamelyik politikus a szociális dolgokhoz nyúl az nem lesz túl népszerű.Miért kellett ezzel megvárni a jobbikot?Aztán meg ha elvégezték a dolgukat jönnek azok akiket mégse kéne csesztetni.Pl azok akik kritizálják őket.Mert azt már megtanulhattuk hogy akik fröcsögve kiabálva gyalázkodva másokra mutogatva jutnak hatalomra azok nem nagyon bírják a kritikát.Elég szétnézni itt a környező oldalakon:egymás sértegetése bunkózás zsidózás stb ha valaki nem ért egyet a jobbikkal az már mindjárt hülye ételmiségi balos még akkor is ha ugyanúgy utálja a buckalakókat.Ha megnézzük milyen formában nyilvánulnak meg egyesek sok mindent le lehet szűrni.Bekerültek az uniós választásoknál.Meg is hökkentek sokan főleg ott de hogy mindent megtesznek hogy ne érvényesülhessenek az is biztos.Elég az ausztriai esetre gondolni pár éve J.Haiderés társai.Nyilván nekik is lettek volna ötleteik.Hát nem lett szép vége.Kell ez nekünk?És még utoljára megkérdezném:ha végre elvettük a segélyt a cigánytól/ami ok/ a mostaniak úgy a nyugdíjas korúakig utána mi a következő lépés?Engem érdekelne.Mert ugyebár közmunkából sincs annyi munkáltatót meg nem találsz aki szóba állna velük még ha akarnának se mert totál iskolázatlanok.

2009. dec. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
33%
reméljük...
2009. dec. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
51%

csak az is egy próbléma,hogy az előítéleteket hogy kezelné a kormány(bármelyik)mert én is akartam roma srácot dolgoztatni,de a főnökeim"rossz szemmel nézték"

tehát ez egy oriási probléma,mert ha akarnának dolgozni,akkor is az sok idő mire az előítélet elmúlik, a multikat meg nagyon nem lehet szankcionálni,mert azok forgatják a kormányt,tehát ez egy ördögi kör lenne,meg rengeteg idő,szóval marad a jó öreg sablon:majd az unokáinknak jobb lesz(és itt nem pártokra gondolok!).

2009. dec. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim válasza:
61%
ha a jóvilágnak nem is, csak az lesz nekik, amiért becsületel megdolgoztak, vagyis igen, vége lesz a jóvilágnak:)
2010. márc. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:

".Én is csak magamat akarom eltartani.A jobbik se tud jobban üres pénztárcával elindulni igérni mindig lehet."

Nézd meg az EP munkájukat. (abból le lehet szűrni, hogy ígérgetnek-e.)


"Én még szimpatizálnék is velük de ha viszanézek a történelemben akkor azt látom hogy javarész mindig ők csinálták a balhét."

Jobbik 2003-ban alakult. Nem tudom, hogy mit akarsz mondani!


"Mindig úgy kezdődik hogy találnak maguknak egy csoportot aki nem tetszik a többségnek.Javarészt igazuk is van a probléma ott kezdődik hogy túl nagy indulattal vetik rájuk magukat pedig egy politikus sem engedheti meg magának hogy elragadják az érzelmei,és elhajoljon ide oda."

Amilyen helyzetben van most az ország, a radikalizmuson kívül más megoldás nincs!


"Szerintem egy igazán jó politikus semleges hidegfejű de a szeme füle nyitva van és diplomatikusan intézi a dolgait.Na de inkább kihúzom a kezem a biliből.Ezt az egészet meg lehetett volna cigányozás nélkül is oldani.Nem dolgoznak?"

Albert Speer német volt. Hű, akkor most én németezek?

Ugye mennyire értelmetlen ez a dolog?


De tanulj meg írni, mert a soraid között kevés összefüggés van!

2010. márc. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
82%

Végre be kéne látni, hogy a törvényhozói és az igazságszolgáltatási hatalomnak teljesen objektíven kell alkalmazkodniuk magához a joghoz és a jogtudományhoz. Én úgy vélem, hogy egy normális országban fel sem merülhet ilyen kérdés. Sokan esnek abba a hibába, hogyha valaki cigány, akkor kegyelmezzünk neki, mert hát mégis csak kisebbségi, vagy ha cigány, akkor leszarom, hogy mit tett, börtönbe vele, stb. Van az ideális aranyközép út, amikor objektívebben látjuk a világot; ha valaki bizonyítottan elkövetett valamilyen bűncselekményt, akkor az kapja meg a méltó büntetését, de ha nincsen bizonyítva a vád, akkor ne minősítsék bűnösnek az illetőt. Tehát a "cigánybűnözés" felszámolásához nem kell más, csak normális, korszerű rendőrség és törvénykezés.


OFF: egyik nagy problémája az országnak, hogy Magyarországon nem igazságszolgáltatás van, hanem jogszolgáltatás... Remélem értitek.

2010. márc. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ebben a témában mindig megjelenik egy megmondó ember, aki nem ért egyet senkivel se, és ettől k*rva okosnak hiszi magát. De nem veszi észre hogy 100-ból ő az egyetlen, aki kilóg...
2010. márc. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
Százból kettő.
2010. márc. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
94%

Egyrészt, nem fog kormányozni a Jobbik.

Másrészt remélem hogy ahol én élek, Jobbik-os képviselő lesz, mert jó lenne ha a cigányok is félnének egy egész picit legalább életükben az ellenkező színű embertől.

Személy szerint is okoztak már nekem problémát, most legyen nekik is.

2010. márc. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
78%

remélem 1x majd a jobbik fog kormányozni

de nem csak a cigányok miatt


inkább a Magyarság miatt


hajrá jobbik!

2010. márc. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!