Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ha a Jobbik kormányozni fog...

Ha a Jobbik kormányozni fog (remélem), akkor ugye vége lesz a cigányoknál a jóvilágnak?

Figyelt kérdés
idegesít már kicsit hogy röhög a pofámba mikor felveszi a segélyt én meg szállok fel a munkásbuszra.
2009. dec. 26. 14:36
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:

Jobbik rendet tesz!


szebb jövőt!

2010. márc. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:

Sorry az előbbit vmiért elküldte.


1.Magyarországon sohasem lesz több cigány, mint MAGYAR.

2.MI MAGYAROK 900 óta itt vagyunk, ti a 15. században jöttettek be a törökök szolgáiként.Miért nevezet Magyarországot a cigányok országának?

3.Ami a legfontosabb: A cigányság sosem lenne képes, önálló országot alapítani, vezetni, hisz csak parazitaként tud élni a 95%-uk egy másik nemzet vérét szívva.Lehet, hogy összetartóbbak, de a munka és tanulás büdös nekik, ami alapból kiüti azt a dolgot, hogy felsőbbrendűek lehetnének nálunk

4.Ember ne nevettes, hogy majd a cigányok védik meg a magyarokat, mikor így is sorra ölik le őket.Ha most fordított helyzet lenne 8 millió cigány és két millió magyar lenne, ti már rég kiirtottátok volna a magyarokat.

2010. márc. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:

Én ha éhenhalás szélén állnék nem érdekelne senkit! Én megyek dolgozni, de nem azért,mert szívesen teszem, hanem azért mert nincs más választásom!


Dunába a cigányokkal!


Tény: Magyarországon a 8év alatt gyerekek 55%-a cigány.

2010. márc. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
A Jobbik egy élhetőbb országot hozna létre.Olyat amelyben az emberek szeretnek dolgozni.Oké, hogy utálják rengetegen a cigányokat, köztük én is, mert hát valójában mi szeretni való van rajtuk?Ez nem rasszizmus ez valami más, amire új fogalom kéne.90 előtt a romák dolgoztak, szóval valahol valamit az állam is nagyon elrontott.8 év alatt 55%? Ez nem semmi,főleg azt nézve, hogy a magyarok jelentős része meg 50 évnél idősebb.:(
2010. márc. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
Ezt az 55%-ot már sok helyen olvastam, de honnan szeditek ezt az adatot? Van erről valami hiteles statisztika? Mert a KSH oldalán nem találtam.
2010. márc. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
Nincs, de viszont olyan adat van hiteles, ami kimondja, hogy 2007 óta több cigány születik minden évben mint magyar.Ébresztő emberek, amíg nem késő!!!
2010. márc. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
Jó, de hol? Konkrétan ez érdekelne, szeretném látni. Mutassatok már egy ilyen statisztikát légyszi.
2010. márc. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
Miskolci kórházat is megkérdezheted. Kb minden 7. magyar. Olvastam valahol!
2010. márc. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!