Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Vannak itt jobbikos melegek?

Vannak itt jobbikos melegek?

Figyelt kérdés

Tudom,millió ilyen kérdés van,de most pont aktuális a kérdés,a holnapi melegfelvonulás miatt.

Én személy szerint jobbikos vagyok,és meleg.

Teljesen egyetértek ebben a kérdésben is a pártal,a 4 fal között senkinek semmi köze hozzá,ki mit csinál,de maradjon a 4 fal között. Mondjuk ha a Jobbik hatalomra kerülne,és ezt akarnák bevezetni,akkor a normális melegek életébe abszolút semmi változás nem történne,a változás azok számára lenne nagy,akik feneket ráznak rózsaszínbe öltözve az Andrássyn. Nem igazán tudom megérteni,mit kell ebből akkora ügyet csinálni,hogy valaki meleg. Én is az vagyok,tudják rólam jópáran,nem reklámozom,és az én képembe sem tolják oda a heteroszexuálisok,hogy ők bizony heteroszexuálisok.

Nekem vannak jobbikos ismerőseim szintén,akik tudják jó pár emberről,hogy meleg,de abszolút semmi problémájuk vele,hogy az illető milyen szexuális beállítottságú,mert nem rázza magát ilyenkor a vonuláson,és nem reklámozza.

Nem tudom,mért kell annyira felfújniuk a melegeknek ezt a dolgot. És a kérdés nem kamu,nem provokáció,csak kíváncsi vagyok minden ember véleményére. Legyen az Jobbikos,meleg,hetero,vagy akár más politikai párttal szimpatizáló beállítottságú.



2014. júl. 4. 11:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%

Mindig voltak konzervatív, vallásos melegek.


Nem mind olyan affektálós, tangabugyiban járkáló rózsaszín "cicafijú"


Én is ismerek meleg Jobbikost.

2014. júl. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
27%

Én egy jobbiktalan hideg vagyok.

Az nem jó?

2014. júl. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%

Én jobbikos vagyok, de hetero.

A normális melegekkel nincs bajom. Viszont, akik az utcán vonaglanak egy "felvonulás" keretében, meg aki a melegek "jogaiért" küzd(Mert annyira üldözik Öket), elítélem. Szerintem ezek a normális melegeket is sérti valamilyen szinten. Velük csak a náciknak van bajuk.

2014. júl. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%
A fiatal Jobbikosok többségének nincs baja a melegekkel(tapasztalat).
2014. júl. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%

Már csak azt kérdezném meg ezektől a homovonaglás támogatóitól, hogy szerintük ez nem aberráltság?


[link]


És azt sem hiszem hogy a normális melegek egyáltalán felvesznek ilyet...

2014. júl. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%

Én Jobbikos voltam (mára már inkább független) és nekem sincs bajom az olyanokkal, mint te kérdező. Beszélgettem én is már homoszexuálisokkal itt is és élőben is. Mindegyik azt mondta, hogy nem jó, amit csinálnak Pesten, nagyon nem.


Nekik is csak ártanak...

2014. júl. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
11%

"A fiatal Jobbikosok többségének nincs baja a melegekkel(tapasztalat)."


Mert ők is melegek (tapasztalat).

2014. júl. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
5-ös! ez undorító,és nem normális szerintem se. Nagyon nem halad jó irányba a világ.
2014. júl. 4. 12:50
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én jobbikos vagyok és biszexuális. És én is a párt véleményén vagyok. Vannak meleg barátaim is. Van aki fél a Jobbiktól, de ő nem a realitások talaján él, van akinek viszont nincs baja velük.
2014. júl. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Hallott itt valaki Sodomáról és Gomoráról?
2014. júl. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!