Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Vannak itt jobbikos melegek?

Vannak itt jobbikos melegek?

Figyelt kérdés

Tudom,millió ilyen kérdés van,de most pont aktuális a kérdés,a holnapi melegfelvonulás miatt.

Én személy szerint jobbikos vagyok,és meleg.

Teljesen egyetértek ebben a kérdésben is a pártal,a 4 fal között senkinek semmi köze hozzá,ki mit csinál,de maradjon a 4 fal között. Mondjuk ha a Jobbik hatalomra kerülne,és ezt akarnák bevezetni,akkor a normális melegek életébe abszolút semmi változás nem történne,a változás azok számára lenne nagy,akik feneket ráznak rózsaszínbe öltözve az Andrássyn. Nem igazán tudom megérteni,mit kell ebből akkora ügyet csinálni,hogy valaki meleg. Én is az vagyok,tudják rólam jópáran,nem reklámozom,és az én képembe sem tolják oda a heteroszexuálisok,hogy ők bizony heteroszexuálisok.

Nekem vannak jobbikos ismerőseim szintén,akik tudják jó pár emberről,hogy meleg,de abszolút semmi problémájuk vele,hogy az illető milyen szexuális beállítottságú,mert nem rázza magát ilyenkor a vonuláson,és nem reklámozza.

Nem tudom,mért kell annyira felfújniuk a melegeknek ezt a dolgot. És a kérdés nem kamu,nem provokáció,csak kíváncsi vagyok minden ember véleményére. Legyen az Jobbikos,meleg,hetero,vagy akár más politikai párttal szimpatizáló beállítottságú.



2014. júl. 4. 11:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%
Talán még kihűltek is. Melyik tetszik? Különben mimbegy... mind a kattő lehet a tied.
2014. júl. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Meleg jobbikos ez olyan mint a pacifista neonáci.

Vagy a vegetáriánus piranha :D

2014. aug. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!