Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Baloldali és jobbikos fanok...

Baloldali és jobbikos fanok miért sírtok itt az oldalon? Magyarország többsége a FIDESZ-t szeretné újabb 4 évig. El kell fogadni és kész!

Figyelt kérdés
Tudom, hogy szerintetek a választási rendszert a fidesz magának "készítette elő", de ezzel az a baj, hogy minden egyes szavazó polgár 2 szavazattal rendelkezett. (balos, jobbikos, fideszes)Anno Mesterházy Attila azt mondta, hogy az új választási törvénnyel meg lesz a 2/3...
2014. ápr. 7. 16:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A szavazók 44.54%-a mióta többség?
2014. ápr. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
6%
én örülök neki hogy a Fidesz nyert! úgy gondolom hogy Orbánnak az első 4 évben nehéz volt helyrehozni azt amit az MSZP-sek elrontottak, és én is azért szavaztam a fideszre mert Orbán Viktornak a tervei megvalósítására nem elég a 8 év! Hajrá Fidesz! Hajrá Orbán Viktor! Hajrá Rezsicsökkentés! HAJRÁ MAGYARORSZÁG!
2014. ápr. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%

@16:25: Néha irigylem az ilyen buta embereket. Már elnézést, nem akarlak megsérteni ezzel.

De jó lehet, ha nincs is tudomásod arról, hogy mennyire átvernek és kihasználnak. Amiről nem tudsz, az nem fáj (annyira).

2014. ápr. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

#1


Valahogy magyarázd már el nekem, hogy nem a Fideszre szavaztak a legtöbben, mert én úgy látom hogy a szavazók majdnem fele a Fideszre adta le a voksát! Vagy vak vagyok???

[link]

2014. ápr. 7. 16:34
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

Hajrá Magyarország!

Éljen a haza!

Rezsicsökkentés és munka lesz a népnek.

2014. ápr. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Munka most sincs,nem is lesz.Legfeljebb közmunka,de az sem jut mindenkinek.
2014. ápr. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%

Te magad is írtad, hogy majdnem fele.

De még a fele sincs meg, akkor mégis hol a többség?


Lehet az én matematikai ismereteim hiányosak (pedig egyetemen is tanultam több éven át még), de a 45% nekem baromira nem többség.

2014. ápr. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

1. Senkinek nincs két szavazata. Egy szavazatot adhat pártra és egy szavazatot egy jelöltre. Nagyon nem ugyan az.

2. Ha az emberek majdnem 60% ment el, és abból 44,54% szavazott a Fideszre az nem azt mutatja, hogy az emberek többsége a Fideszre szavazott.

3. Ebből a 44,54%-ból a Parlamentben 66,83% lett. Viszonyításképp: MSZP-EGYÜTT-DK-PM-MLP: 25,99%-ból lett 19,1%.

Jobbik: 20,54%-ból lett 11,56%

LMP: 5,26%-ból 2,51%


Mi ez ha nem a Fidesz törvényei által előkészített eredmény?

2014. ápr. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

"Egy szavazatot adhat pártra és egy szavazatot egy jelöltre"

1+1=2

Tök mindegy melyik pártra és melyik egyénis pártra adtad le a voksod...

Egyik mehetett a FIDESZNEK a másik meg a baloldaliaknak mert mondjuk x.y. jó haverod...

2014. ápr. 7. 18:36
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

"Valahogy magyarázd már el nekem, hogy nem a Fideszre szavaztak a legtöbben, mert én úgy látom hogy a szavazók majdnem fele a Fideszre adta le a voksát! Vagy vak vagyok??? "


Nem csak vak. Az ország felének a fele az nem többség. Ráadásul ebben még benne vannak a megvesztegetett külföldi magyarok is. Számolni tudni kéne.

Ráadásul még csaltak is. Nem csak itthon, hanem külföldön is. Nem egy helyről hallottam. Az is érdekes, hogy csak ennyi volt a részvételi arány, amikor reggeltől estig álltak a sorok sok helyen. Nekem senki ne mondja, hogy az a sok ember csak kb. 50 % volt. Fogadjunk, hogy a nem tetszők érvénytelenek voltak.

Elfogadnám a vereséget és gratulálnék, de csak normális esetben. Csalóknak nem.

2014. ápr. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!