Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Orbán megelőzheti Tisza Kálmánt?

Orbán megelőzheti Tisza Kálmánt?

Figyelt kérdés

Orbán már beírta magát a történelemkönyvekbe.


Ha kitölti a ciklust, akkor minden idők harmadik leghosszabb ideig kormányzó magyar miniszterelnökévé avanzsál, újabb, egy negyedik választási győzelemmel és ismételt teljes ciklussal pedig történelmi rekordot állíthat fel: Tisza Kálmánt megelőzve ő lehet a leghosszabb ideig regnáló magyar miniszterelnök.



2014. júl. 16. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:
És akkor mi van? Kétes értékű ez a győzelem!
2014. júl. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Megelőzheti, de szerintem nem fogja.

Bár kérdéses, hogy akkor kit raknának a helyére.

2014. júl. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Én úgy tudtam hogy egy ember max. 4+4 évig lehet hatalmon utána már nem választható meg mert az már diktatúra.
2014. júl. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%
Utolsó sajnos rosszul tudod mert már Orbán Viktor 4+4+4. kormányon van és ez nem vonatkozik egyébként se a miniszter elnökre hanem a köztársasági elnökre vonatkozik.
2014. júl. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
60%
Tehát a köztársasági elnököt lehet kétszer megszavazni utána nem, az ő mandátuma meg 5 év tehát max 10 évig lehet közt. elnök.
2014. júl. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!