Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A Jobbik miből finanszírozza...

A Jobbik miből finanszírozza a kampányát?

Figyelt kérdés

olvastam hogy megalakulása óta nem adott le éves elszámolást (és ezzel törvényt sért)..


szal a támogatók 200Ftjaiból? vagy miből? azért nem kis pénzről beszélünk..


2010. jan. 18. 14:54
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
de egy rádióhirdetés, kb 30 mp több millió Ft. Ahhoz kevés a kis plakátpénzetek.
2010. jan. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
69%

ma 15:31

Persze te tökéletes vagy. Ajánlott azt a kommentet újra elolvasni! Esetleg egy nyelvész segítségét kérni, ha nem sikerül értelmezni.

2010. jan. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
49%

Nocsak a kis kíváncsiak!

Hát persze,hogy tőlem kapják a lóvét!

Simon Perez

2010. jan. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
10%
Esetleg Irán, Al-Kaida vagy a palesztinok? O.o
2010. jan. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
49%
Náci aranyrudakból!
2010. jan. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

HVG olyanokat írt a Jobbikról, hogy nyíltan rasszisták meg náciakok, nem tudom egy viszonylag komoly újság, hogy engedhet meg magának ilyet.

Amúgy biztosan csúnya MOSZADosok pénzelik őket, vagy a náci aranyat találtak, esetleg a disney fizeti őket.

2010. jan. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
a HVG-t korrekt ujságnak tartom, eddíg még semmi okot nem látok rá hogy kételkedjek benne amit ír.. és nem túl sok hasznos válasz érkezett, szóval arra következtetek, hogy ez az apróság ha érdekelt is bárkit, nem publikus a párt szavaszói számára sem.. ez is közérdekű adat, nemcsak az ország gazdasági helyzete...
2010. jan. 18. 21:59
 18/23 anonim ***** válasza:

""előző" vagyok.

?? MIért is?

"


Bocs, nem neked szántam.

2010. jan. 19. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Az nem tűnt fel a kedves kérdezőnek és az itt válaszolóknak hogy a többi párt miből finanszírozza a (silány) kampányát???

("szavazz ránk vagy jön a fasizmus!"

"gyurcsány elkúrta majd mi megcsináljuk" stbstb....

2010. jan. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
tudom hogy minden hatalmon lévő kormány közpénzből.. és ezt is bunkóságnak tartom, de eddíg ez mindíg így volt, fideszék meg mszpéék is ezt csinálták.. de nem kerüli el a figyelmem a jobbik sem.. Ők hangoztatják h ők tiszták mint a fehér hó, és azért nekik is vannak személyi problmáik.. (pl amikor most letartóztatták azt a pasit az ingatlanügyei miatt..) és szerintem ezenkívül még nekik is van titkolnivalójuk... csak ne hangoskodnának ennyire..
2010. jan. 19. 08:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!