Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mikor fog gyengülni a fidesz?

Mikor fog gyengülni a fidesz?

Figyelt kérdés

Fontolgatom, hogy párttagja leszek valamelyik hazai híres pártnak. A Fidesz és az MSZP közül próbálok válogatni. De most ne ez legyen a téma, hogy ekkora eltérést hogy lehet toreláni...

A kérdésem az, hogy várható-e, hogy az emberek megunják a FIDESZT 4 év múlva, s más pártra szavaznak?



2014. okt. 18. 09:47
 1/8 anonim ***** válasza:
16%
Gondolom azért mindegy neked hogy fidesz vagy mszp mert úgyis csak sikkasztás szempontjából nézed a dolgokat. Ha tényleg így van akkor a fideszt ajánlom, azok most teszik a dolgukat rendesen. Ha meg megunja a sok birka akkor átmész az mszp-hez és ott folytatod. Ilyen egyszerű.
2014. okt. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

Én egyikbe sem lépnék be.

Az MSZP hanyatlik, nem ők a legerősebb ellenzéki párt.


A Fideszbe meg hát, ha van gusztusod belépni....

2014. okt. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Soká fog gyengülni. Éppen azért, mert túl sok az ilyen mentalitású ember errefelé.
2014. okt. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ennél tovább már hová gyengüljön? Ha lenne a szavazólapon negatív szavazat már mindenki arra ikszelne.
2014. okt. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha gyengűlne, majd 2/3-al választójogot adnak az összed székelynek, vajdaságinak + felvidékinek is, szóval úgy 30 éves FIDESZ ciklusra számíthatsz. ;-DD
2014. okt. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 MolotovPunk ***** válasza:
63%

Nem lépnék be egyikbe sem,de ettől függetlenül az én szememben a fid esz a legnagyobb gáz...

Gyakorlatilag ők éltek vissza legjobban a kamu 2/3al.

Már most veszettek sok szavazót,persze még ők a legerősebbek egyenlőre.

A fidesz a leggátlástalanabb párt jelenleg.

Indokom is van rá miért:

1994-ben a MSZP az szdsz-el kötött koalícióban ha jól emlékszem 72%-uk volt összesen (ez, akárhogy is nézzük, szintén több, mint 2/3).

Az alapvető jogállami intézményeket mégsem rombolták le.


Ha csak ezt nézzük,akkor el kell ismerni a Horn kormány százszor különb volt a jelenlegi Orbán kormánynál.

Demokratikusabbnak tűnt legalábbis.

Főleg úgy,hogy amilyen beterjesztett törvény nem tetszett az akkori alkotmánybíróságnak,azokat nagy részben meg semmisítette.

(Sokat.)

Akkor még voltak fékek és ellensúlyok a rendszerben...

A fidesz viszont 2010 után úgy építette ki a rendszerét,hogy gyakorlatilag sehol se legyen fék és beleszólás abba,amitcsinálnak,művelnek.


Azért ettől függetlenül van egy olyan érzésem,hogy nagyot fog a fidesz bukni előbb utóbb.

2014. okt. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tisztességtelen, romlott emberként végzed, akármelyik pártba lépsz.

Csak gondoltam előre szólok.


Nem meggyengülni fog a Fidesz. Összeomlani.

2014. okt. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen, igen, igen én is szeretnék fideszes lenni és emberfeletti képességeket birtokolni.

Nekem szimpatikus Orbán és bármekkora adót is dob ki rám akkor is "csak a fidesz" mert én fényevő vagyok. :)

Magyarország jobban teljesít! Éljen május elseje! :)

2014. okt. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!