Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A Jobbik valaha is lehet...

A Jobbik valaha is lehet kormánykėpes erő? Mikor leghamarabb, ha igen?

Figyelt kérdés
Tárgyilagos válaszok érdekelnek. Miėrtekkel

2014. okt. 29. 09:01
1 2 3
 11/25 Kulcsos7 ***** válasza:
60%

2 es. Melyik az a program ami csak álmodozás? mi nem valósítható meg?

És melyik párt volt a történelemben aki megvalósította a programját teljes egészében?

2014. okt. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 Kulcsos7 ***** válasza:
76%
Olvastátok a programját? vagy csak "hallottam a TV ben", hogy ezeknek a programon nem megvalósíthatók?
2014. okt. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
39%

Igen, olvastam, sőt ezt a kérdést is én tettem fel a választások idején:

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__partok-kormanyzas__5..

2014. okt. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, az álmodozás szabad (még egyelőre). A valóság ismerete viszont más. A Jobbik támogatottsága akár nőhet is, de megnézheted annak minőségét. Egy ország irányítása nem elsősorban a hatalom megszerzéséből áll, hanem az összehangolt intézkedések sokaságából. Kikkel? A támogatókkal? A program két fő részből áll. Az első fele még így úgy megvalósítható lenne, csak érdektelen, felszínes, tényleges eredményt nem hozó célok. A másik fele általuk nem megvalósítható. Részben mert nem értenek hozzá, részben mert náluk nagyobb (nem politikai) erők megakadályozzák.

Tehát nem az a kérdés, lehet-e a Jobbik kormányerő. Vagy lehet, vagy nem. Utóbbi valószínűbb. A kérdés viszont az, ha igen, meddig képes kormányozni. Nagy rendszereknek nagy a tehetetlenségük, ezért akár fél évig is. Valójában semeddig. És ez a lényeg.

2014. okt. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
szerintem igen. Legyünk optimisták :D tegnapi tüntetésen nem csak baloldaliak voltak. Az még mindig a NETADÓ ellen volt/lesz. És ha volt EU-s zászló egy pár embernél még nem jelenti azt hogy csak szélsőbaloldaliak voltak..
2014. okt. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Szerintem 2022-ben lehetséges inkább. Addig meg még történhet sok minden.
2014. okt. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem. Szerzett több támogatót, de egy elég határozott vonal van az még bevonzható és a teljesen Jobbik immúnis szavazók között. Akármit csinál a Jobbik sok embert semmivel nem fog tudni meggyőzni.
2014. okt. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 bob76xd ***** válasza:
42%
Én azért szavazok a Jobbikra, mert ellenzik az internetadót és ellenzik az illegális bevándorlókat! A Jobbiknak van megvalósító ideológiájuk és nem hazudnak! A Jobbik az egyetlen hazafi párt, ami nem olyan mint a Fidesz és a bukott baloldali pártok. Gyurcsány, Bajnai és Orbán Viktor eladta Magyarországot Izraelnek és bezáratták a gyárakat! A Jobbik ellenzi a melegek és a leszbikusok házasságát! Ellenzik a lopást, csalást, hazudozást, gyilkosságokat és a hamisításokat! A Jobbik igazi európai béreket akar és munkahelyeket akar teremteni! Sok fiatal azért szavazott a Jobbikra, mert a Jobbik sohasem hazudik. Ezért én is a Jobbikra szavaztam, mert igazat adott a Jobbik nekem és a többi fiataloknak! Tehát a Jobbikosoknak és a fiataloknak össze kell fogniuk egymással, hogy ők nyerjék meg a választásokat Magyarországon! Hajrá Jobbik! Szebb jövőt és kitartás barátaim!
2014. okt. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Utolsó, ez nem a pártpropaganda helye! Ez a kérdés nem arról szól, hogy ki hova szavazzon! Majd mindenki eldönti saját maga, hogy kinek szavaz bizalmat vagy kinek nem!
2014. okt. 29. 22:09
 20/25 anonim ***** válasza:

# 19:

Szerintem neked nem ment át az üzenet. :)

2014. okt. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!