Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A Jobbik lehet valaha váltópár...

A Jobbik lehet valaha váltópárt? Ha igen, miért? Ha nem, miért? Normális indokokat várok! Köszönöm.

Figyelt kérdés

2014. nov. 7. 19:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
37%
Nem. Kevés a támogatottsága, és nincs megvalósítható programja sem.
2014. nov. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
51%
Ha úgy alakul a politikau helyzet, akkor lehet. Ha ma lenne a szavazás, akkor nyílván nem...
2014. nov. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
38%
Nem, mert a fidesz holdudvara csak.
2014. nov. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%
Lehet, mivel ők még nem égették le magukat a sok korrupciós mutyizós ügyekkel.
2014. nov. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
27%

Nem lehet, a rasszizmus elleni tüntetés az EU-ban óriási nagy biznisz, még a foci műsorokban is elhangzanak többször is. Nem azért mert akinek jön belőle a pénz az nem különböztet, lehet h ő legbelül rasszista, de kit érdekel ha ennyi pénz van benne?


A Jobbik rasszista vonalat követ, nincs jövője, életképtelen ebben a világban

2014. nov. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
55%
#1 Ti libernyákok nem unjátok még ezt a "jobbik program" témát? nekik legalább volt programjuk,és indokolnád hogy mégis mi bajod a programjukkal? és ne gyere azzal hogy "azért nem jó mert a közgazdász haverom azt mondta...."
2014. nov. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
50%

1.nem lehet váltópárt,egy ilyen radikális párt Európában életképtelen.

2.sok a kiábrándult fidesz-mszp szavazó,akiket majd beszippant a jóval enyhébb és liberálisabb nézeteket valló DK,Együtt,PM.

3.Az LMP is kezd feljönni,igazi hazafi,hiteles baloldali párt,akik óckodnak a régi arcoktól,őrájuk is voksolnak.És jöhet a sok debil,akik megmondják,hogy ha baloldali,akkor már rögtön rossz. Jah,lehet ,hogy baloldali,de még hiteles párt,mivel még nem voltak kormányon,egy esély mindenkinek jár,és nem szabad minden baloldali pártot megkövezni,azárt mert"baloldali".

4.túl sok volt a Jobbikban a gyűlölet,és sokan átlátnak a szitán a hirtelen kutyával pacsizó plakátok,és mosolygós családkampányok nem sok szavazatot hoztak,sokan emlékeznek még a kőagyúak kedvéért folytatott gyűlölködésekre,ez csak kozmetikázás.

5.KGBéla ügy,meg nagyon oroszbarát az egész párt,sokan emlékeznek még a boldog pillanatokra amikor kivonultak az oroszok,köszönjük,de a többség szerencsére nem sírja vissza őket.Én sem.

6.Folyamat derülnek ki azok a konferenciák amik köztudottan szélsőséges nézeteket valló konferenciák,és amiken deérdekes módon mindig jelen van egy-két híresebb jobbikos vezetőbb személyiség.


Váltópárt soha nem lesz,ha ez megtörténik,két évnél nem húzzák tovább,jelenleg egy minisztériumot nem tudnának elvezetni,nemhogy egy országot.

Jah és +1: a programjuk valóban megvalósíthatatlan. Amit ők kigondoltak,ahhoz minimum 4-5 ciklus kellene egyhuzamban mire látható eredménye lenne,amire a "híveik" nem várnának ennyit. Majd kiábrándulnak belőlük,mivel sok jobbikos kb 1 év alatt akar ide nyugati színvonalat,meg a többi dolgot,amit kigondoltak... ez nem így működik,csakhát a pártok a kényesebb dolgokat igyekszenek nem a nyilvánosság előtt megbeszélni.

És hát már most látni sok olyan jobbikost,ahol hagyomány a politikai életben való részvétel,amolyan apáról fiúra szálló dolog. Igen,ők biztos majd nem egymás cégeit fogják támogatni ha hatalmon lesznek... ugyanmár,ne legyünk naívak. :)

2014. nov. 8. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Nocsak.
2014. nov. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
58%

Én azért szavaztam a Jobbikra, mert következetesen képviselik a magyarság érdekeit. A Jobbik ék abban, hogy a maszopat és a Fidesz összefonódva még többet lophasson. Ez nekem fontos.

A Fidesznél nem mindig látom ezt a következetességet a magyarság érdekeinek képviseletében. A Fidesz legnagyobb hibájának tartom, hogy nem történt meg a gyurcsány kormány és demszky elszámoltatása. Mind gyurcsány, mind demszky iszonyatosan sokat lopott. Azzal, hogy nem történt meg az elszámoltatásuk, a Fidesz a lopni és lopni hagyni elvet követte. Nekem ez nem tatszik.

gyurcsány a fizetett forradalmárból, aki a tőkések ellen harcolt, tőkés lett. Én az ilyen 180 fokos fordulatokat nem tudom elfogadni 1 embernél sem. Ezek az emberek, akik valamit majd az ellenkezőjét állítják, számomra hiteltelenek. Azt sem tudom elfogadni, hogy 1 technika-földrajz szakos tanítói végzettségű gyurcsány miért kapott sok milliárdot érő gyárakat a privatizációban. gyurcsánny és elvtársaival olyan kapott milliárdokat érő gyárakat tulajdonba, akik csődbe vitték Magyarországot és emiatt jött a rendszerváltozás.

Mi indokolja azt, hogy azok kapják meg a magyar társadalom által évtizedek alatt megtermelt milliárdokat érő vagyonokat, akik csődbe vitték a hazánk gazdaságát?

gyurcsány, bajnai 2008-ban 20 milliárdot vett fel és ezzel a hatalmas hitellel is csődben volt a gazdaságunk. A svájci jegybank figyelmeztetése ellenére több, mint 1 millió magyar családot és az önkormányzatokat belevitték a deviza hitel csapdába. A felvett 20 milliárd dollárt a Fidesznek kell törlesztenie. A devizahiteleseket a Fidesznek kell kimentenie.

Lehet, hogy lop a Fidesz is, de zsebtolvaj a maszopat-pm-együtt és az lmp-hez képest. Ezeknek az utóbbi bal-liberális oldalnak semmi köze a valódi baloldali értékekhez. Ők a külföldi multik és a bankok érdekeit képviselik a magyar választók érdekeivel szemben. A támogatást is a multik és a bankok által tulajdonolt médiától kapják. Ezeket a tényeket már a magyar választók többsége is jól felismeri. Ezt mutatják a választási eredmények.

A Jobbik következetesen képviseli a magyarság érdekeit. Amennyiben kormányra kerülne, akkor kompromisszumra kényszerülne a multi és banki érdekekkel szemben. A multik és bankok mindent megtesznek, hogy a saját érdekeiket megvédjék=a Jobbikot olyan színben tüntessék fel, aminek nincs valóság alapja, azonban ha soxor elmondják, akkor a butábbak elhiszik, hogy úgy van, ahogyan nincs. Ők a papagájeszűek. A papagájnak is, ha többször elmondják, hogy Pistike, Pistike, akkor később visszamondja, hogy Pistike, Pistike.. Így van ez a budapesti város butábbjaival is. A parasztot nem lehet 2-szer becsapni. Ezt mutatják a vidék eredményei. Én arra szoktam szavazni, aki az én érdekemben cselekszik, nekem jót tesz.

2014. nov. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
21%

utolsó,te tényleg ostoba vagy!

hogy jön ide az LMP? sose voltak kormányon de te beállítod őket úgy mintha lopnának. Nézzél már magadba te szerencsétlen!

2014. nov. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!