Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerinted most is meglenne a...

Szerinted most is meglenne a Fidesz abszolút többsége? Szerinted 2018-ban is meglesz?

Figyelt kérdés

Szerintem simán, mindkettő igen!

2 választ várok mindenkitől: elég egy igen vagy nem.



2014. nov. 22. 14:11
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
a jobbikkal biztos kiírnánk magunkat európából...de akkoris úgy hiszem, hogy 2,1 millióból a fidesz max 300ezret vesztett..és azt nem biztos, hogy a többi párt megnyerte, inkább bizonytalanok táborát erősítik... ezt a szavazatmennyiséget még ígysem tudná senki behozni. én reális vagyok és nem álmodozom. egyszer lelehetne váltani a fideszt, de tuti nem most és én nem gondolom, hogy 2018-ban...
2014. nov. 22. 14:35
 12/26 anonim ***** válasza:
32%
Én az LMP-re szavaznék.
2014. nov. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
54%

Hogy szavaznának arra akinek egyet értenek a programjával ha nincs ilyen?

A fidesz mindent beígért, elhitették az emberekkel hogy milyen nagyszerű terveik vannak aztán ugyanazt csinálják mint az mszp hazudnak, lopnak.

2014. nov. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

minden politikus egyforma :) a jobbik is most pl előállt az rtl klub védelmével a nagyközönség előtt, de párton belül meg megy, ha kormányra kerülünk, behintjük sóval.... :D ezek alapján sztd hihetsz bármely politikai erőnek és pártnak?

:D

2014. nov. 22. 14:41
 15/26 anonim ***** válasza:
59%
persze hogy nem, de akkor az a megoldás, hogy ha nincs jó párt, maradjon a sz@r?
2014. nov. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
mindenki mást mond, mit, amit kormányon csinálni fog...ha az igazat mondaná, nyilván nem kerülne hatalomra...ezt az emberek is tudják, csak még mindig naívan bíznak :D
2014. nov. 22. 14:43
 17/26 A kérdező kommentje:
15...én nem mondom, hogy maradjon,,,viszont amíg nincs jobb, el kell viselni...egy jobbikkal jönne a teljes embargo európából, hamar elszállna a ft és a gazdaság is (lehet, hogy nem kormányoznának rosszul, de európa elutasítja és így nincs miről beszélni...nyomásgyakorlás...ennek okán csőd...stb)...Lmp... új politikusokkal, ha nem ilyen stifler képviselné, elképzelhető volna, de így nem... Rajtuk kívül ki van még valaki? Én nem tudok,,,tehát semmi alternatíva! Én ezek közül egyiket sem támogatom ilyen formában, akármilyen sz r a fidesz!
2014. nov. 22. 14:47
 18/26 anonim ***** válasza:
67%
Az, hogy mi a program és mi valósul meg valójában az két külön dolog. Én még egy párttal sem találkoztam az elmúlt 25 év alatt, aki betartotta volna azt, amit ígért. Innentől fogva totál felesleges egyáltalán választásokat is tartani...
2014. nov. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
sz@r helyett nem választok mégsz@rabbat! másrészt nem tudok egy euroszkeptikus pártot sem támogatni...mivel hiszek a szabad munkavállalás intézményében. magyarországnak az unióban a helye, amellett, hogy az oroszokkal is szoros kapcsolatot fűz. egy uniós kilépéssel, kint dolgozó honfitársaimat hazatoloncolnák, hogy dolgozzanak 47ezerből! én ilyet nem kívánok és pont emiatt jobbik féle pártokat sem támogatok. Az lmp-ből meg az értelmes emberek, mint pl Vágó Gábor...már kilépett
2014. nov. 22. 14:52
 20/26 A kérdező kommentje:
tehát megint oda lyukadunk ki, hogy nincs alternatíva...mert ha bárki is úgy véli, hogy ez a 2 az (csak azért mert nem voltak még hatalmon), akkor nagyon elvan tévedve! a következményekre senki nem gondol...de nem gondolkodó emberektől nem sok minden várható! hőzönghetnék én is, de már megfigyeltem, hogy az orbáni rendszer alatt főleg a liberálisok ajvékolnak...az internetadós tüntetésen is a sok szegény magyar...kivonult a 100ezres okostelefonokkal tüntetni...oké!nem beszélve arról, hogy itt volt 3 választás...eddigis lehetett tudni, hogy orbánék nem kormányoznak jól,mégis magasan nyertek...akik most nyafognak, miért nem tettek arról, hogy ne ő legyen? utólag már kár nyafogni...ezen vagyok a legjobban kiakadva...itt volt 3 választás, ami mit hozott? fideszes többséget...akkor kéremszépen, akik itt most háborognak, miről beszélnek???
2014. nov. 22. 15:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!