Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerinted most is meglenne a...

Szerinted most is meglenne a Fidesz abszolút többsége? Szerinted 2018-ban is meglesz?

Figyelt kérdés

Szerintem simán, mindkettő igen!

2 választ várok mindenkitől: elég egy igen vagy nem.



2014. nov. 22. 14:11
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
93%
Jó... kérdező te demagóg vagy. :D
2014. nov. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 Koplárovics Béci ***** válasza:
30%
A pár nappal ezelőtti közvéleménykutatási adatok alapján simán meglenne a többség. A 2/3 valószinűleg nem. Én nem szeretem a közvélemény-kutatásokat, de Ózdból kiindulni egy békement együgyűségével ér fel.
2014. nov. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Ózdon azért nyert a jobbik (én is rászavaztam ózdi vagyok) mert szinte mindenki utálja a cigányokat a város tele van velük. A jobbikban bízunk, hogy megpróbál tenni ez ellen valamit.


Egyébként pedig a választások után már sokan nem szavaznának a jobbikra az erős propaganda elvette az emberek józan itélőképeségét.

Már most kiderült egynéhány dolog csak légből kapott igéret - "beetetés" volt.

2014. nov. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Mért ne lenne???? Meg lesz.
2014. nov. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Fordulni látszik a kocka.


Úgytűnik hogy már nemhisznek az emberek az Orbán csókosainak.


Orbán eljátszotta a becsületét.


[link]

2014. nov. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Igen! Meg lesz!

De mondok egy jó hírt is aminek most örülsz. Egyszer majd Orbán Viktor majd nem lesz megválasztva,mert már nem lehet. Akkor majd örülsz. Hamar rájössz majd. korai volt örömöd,mert az új korm. messze alul teljesít a volt korm.-nak.

2014. nov. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!