Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Vannak itt mások is olyanok...

Vannak itt mások is olyanok akik idegsokkot kapnak ettől a reklámtól?

Figyelt kérdés
A rádióban többször szoktam hallani ahogy a kormány bemondja, hogy a nép együtt tett azért, hogy az infláció szinte 0. Csak ha megnézzük lehet a kenyérért nem fizetünk többet, de 22 új adónem lett és még útdíj is sok helyen lett ahol eddig nem volt. Amikor először meghallottam majdnem neki hajtottam egy fának annyira ideges lettem. Más is van aki ezért törni zúzni szokott?

2015. jan. 12. 10:20
 1/8 anonim ***** válasza:
96%

Benzinár és infláció!

Mekkora árnövekedés történt ezekre hivatkozva!

MOST?

Nulla a csökkenés, miközben defláció és 5 évvel ezelőtti üzemanyagárak!

-kapja be minden síró a pékektől a fuvarosokig-

2015. jan. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Elsőnél a pont!!!
2015. jan. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez az agymosás megy minden reklámszünetben több csatornán is.
2015. jan. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 szántóvető ***** válasza:
100%
még mindig az a legnagyobb baj hogy a dolgozó nincs megfizetve,netto 400 euroért dolgozik.senkit nem érdekelnének az új adók ha a fizetések legalább a duplájára nőttek volna az uniós tagság óta.ráadásul a kormány mindent megtesz hogy alacsonyan tartsa a béreket,nálam ez szokta kiverni a biztit mikor erre gondolok.az ország jobban teljesít-csak közben éhbérért dolgozik mindenki.
2015. jan. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Soha többé nem nézek TV2-t.
2015. jan. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%
ha elotted setalna at orban a zebran mikozben ezt a reklamot nyomjak a radioban eppen.. :D
2015. jan. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ahhoz nem kell a reklám amire Te gondolsz utolsó! ;)
2015. jan. 12. 11:01
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A jó bornak nem kell cégér, csak a pancsot kell reklámozni, mert különben nem lehetne eladni.
2015. jan. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!