Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A jobbikra fogsz szavazni?

A jobbikra fogsz szavazni?

Figyelt kérdés
?
2010. febr. 15. 20:32
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 anonim ***** válasza:
41%
Te írtad!Hülye vagyok.Tőlem csak erre telik.Szívesen,csak neked!
2010. febr. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/68 anonim ***** válasza:
100%
Ember, én is lehülyézlek, bár a vidékiséggel egyetértek, de van egy ellentmondás:Pont a Jobbik akarja a vidéket fejleszteni.Jobb lesz, ha felébredsz:CSAK A JOBBIK KÍNÁL KIUTAT.
2010. febr. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/68 anonim ***** válasza:
47%

18:00" hagyd ne is foglalkozz vele... sajnos nem mindenki egyformán művelt és intelligens


igaz 16:30-as?

2010. febr. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/68 anonim ***** válasza:
Még szerencse, hogy művelt, és intelligens vagy.Szeretnélek megismerni az életben. Írd már meg a címed, szívesen megvitatnám veled a nézetkülönbséget,okoska, aztán INTELLIGENSEN megbeszéljük.Én nem szeretnék az intelligencia miatt éhen halni, ezért nem szavazok a Fidesz-Mszp- re.Ez a baj az internettel, elveszett a hús - vér találkozás.
2010. febr. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/68 anonim ***** válasza:
0%

Látod Api?Ez vagytok ti.Nekem ne akarjál jót,mert amíg te a farkad húzogatod,ha kell én 36 órát húzok a céljaim eléréséért,tök függetlenül hogy te mit gondolsz,és én nem kívánok veled beszélgetni,mert ha nálam okosabb vagy akkor azért,ha meg hülyébb, akkor azért nincs értelme.De keress meg nyugodtan,írj valamit a gyakori kérdés vezetőinek és majd kiadják a címem és már meg is találtál!

Nem fogok a Jobbikra szavazni.Ugye ezen vagy ideges?Másokat is lebeszélek róla.Mert nincs mögötte tartalom és nem szimpatikus.Akkor sem...Nem.

2010. febr. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/68 anonim ***** válasza:
47%
Egy kérdésem van.Hány éves vagy?Csak a hozzászólásaid értékelése végett érdekel.
2010. febr. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/68 anonim ***** válasza:
47%

"Még szerencse, hogy művelt, és intelligens vagy.Szeretnélek megismerni az életben. Írd már meg a címed, szívesen megvitatnám veled a nézetkülönbséget,okoska, aztán INTELLIGENSEN megbeszéljük.Én nem szeretnék az intelligencia miatt éhen halni, ezért nem szavazok a Fidesz-Mszp- re.Ez a baj az internettel, elveszett a hús - vér találkozás."


ember én se a fidesz vs mszp re szavazok -.-'

és még jó hogy pont melletted álltam ki te...!!!

de tessék itt a címem:

Budapest, IV. kerület, Külső Szilágyi Föld bolygó

na és a tied mi?

2010. febr. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/68 anonim ***** válasza:
47%

" Egy kérdésem van.Hány éves vagy?Csak a hozzászólásaid értékelése végett érdekel."


te meg maradj már csöndbe... -.-'

fárasztasz itt

2010. febr. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/68 anonim ***** válasza:

34 éves vagyok, de te még mindig nem írtad le, hogy mennyi vagy.

szerinted megszorítások kellenek. Akkor téged, és a hozzád hasonlóakat sarcolják meg, ne engem. Kívánom neked, hogy dolgozz 67 órát egyfolytában, és ne mehess haza.Dögölj meg a munkában, marha.Szerinted az normális, hogy rabszolga vagy?

Hány éves vagy?

2010. febr. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/68 anonim ***** válasza:
47%
Jó,jó!Ül!Nem ugat!
2010. febr. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!