Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ez hogy vitelezhető ki Magyaro...

Nlorant82 kérdése:

Ez hogy vitelezhető ki Magyarországon?

Figyelt kérdés

Magyarországon a parlament fenntartása túl drága mert mint mindenki tudja 4 évente cserélik az egész vezetést akik mindig megszedik magukat régen a királyok idejében a király egyszer megszedte magát és kész! Ezért érdemesebb lenne újra a királyságot visszaállatni ezt hogy lehetne véghez vinni? Az alkotmány korlátozza a hatalomátvételt és az hogy a teljes irányítás papíron egy kézbe kerüljön hogy és min kellene módosítani hogy ez mégis megtörténhessen? Hogy lehet átvenni egy országban a hatalmat teljes mértékben? Orbán Viktor sikeresen legyőzte a kommunista rendszert mások a náci rendszer is legyőzték tehát van mód valahogy legyőzni a jelenlegi rendszert és átvenni a hatalmat de hogy kell ezt csinálni? Sajnos az Iskolák pont azt nem oktatják hogy lehetsz vezető a saját országodban! Nekem nem felel meg a jelenlegi rendszer mert a NÉP nem buta hogy a feje felet döntsenek ezért is szeretnék egy ideglenes királyságot Magyarországon hogy közben hozzászoktassam az embereket ahhoz hogy nem is kell központi hatalom mert nem fogyatékosak hogy ne tudnának ők maguk dönteni központi vezetés nélkül aki jelenleg helyettük dönt! Sajnos a mai emberiség azt hiszi szükséges egy központi vezetés egy kormány mert a nép nem képes vezetni a saját országát csak hogy itt bajok vannak mert az állam alkalmazhat erőszakot ellened Te viszont nem az állam ellen akkor hol az egyenlőség hol a szabadság mert ha valakinek többet szabad a másiknál az diktatúra és rabszolgaság mégis ezt nevezik Demokráciának egyesek! Én azt szeretném ha egyelőek lenének az emberek és mindenki szabad lenne pont ezért kell egy ideiglenes királyság Magyarországon mert így a jelenlegi Diktatórikus rendszer híveit át lehetne programozni ez idő alatt (elme orvosokkal) ha ez nem sikerülne adott esetben akkor az adott személyt ki iktatná a királyság így nem lenne gond! A kommunizmus emberiéivel ill a nácikkal is ezt csinálta a következő rendszer! Lásd Biszku Béla ügye (ilyen idősen megbüntetni valakit azért mert parancsot teljesített nem helyes de még is megteszik)! Magyarországon a rendőri visszaélések a plafont súrolják pl mikor Örkényben megölték hátulról azt a Roma férfit aki a házából jött ki Baltával:


V. cikk

Mindenkinek joga van törvényben meghatározottak szerint a személye, illetve a tulajdona ellen intézett vagy az ezeket közvetlenül fenyegető jogtalan támadás elhárításához.


VI. cikk

(1) Mindenkinek joga van ahhoz, hogy magán- és családi életét, otthonát, kapcsolattartását és jó hírnevét tiszteletben tartsák.


Ez a két pont az alkotmányból való ezek szerint a rendőrség sajnos ezt nem ismeri mert mindenki vétheti az otthonát és az otthonában nem állítható elő senki sem mert az a magán tulajdonod ergo nem az államé így oda csak és kizárólag a Te felhatalmazásoddal mehet be rendőr EGY SZABAD ÉS DEMOKRATIKUS ORSZÁGBAN DE EGY DIKTATÚRÁBAN ONNAN IS ELŐÁLLÍTHAT AZ UTCÁN MEGERŐSZAKOLHAT LÁSD ÉGERHÁZI ZSANETT ÜGYE MEGÖLHET A RENDŐRÖSÉN KOHOLT VÁDAK MIATT LÁSD IZSÁKI GYILKOSSÁG FAJ GYŰLÖLETBŐL MEGÖLHET AZ OTTHONODBAN LÁSD ÖRKÉNYI GYILKOSSÁG! Tehát bármit megtehet az ÁLLAM! Te mit tehetsz? SEMMIT HA JOGOS ÖNVÉDELEMBŐL MEGVÉDED MAGAD A RENDŐRREL SZEMBEN AZ AZONNAL SÍRVA FAKAD ÉS HIVATALOS SZEMÉLY ELLENI ERŐSZAKÉRT FELJELENT DE AZ NEM SZÁMÍT HOGY Ö TÁMADT RÁD ÉS CSAPATBAN TETTE MERT ÁLTALÁBAN EGY RENDŐR NEM ELÉG BÁTOR AHHOZ HOGY EGYEDÜL INTÉZKEDJEN! ÉN EGY BÉKÉSEBB EGYENLŐBB VILÁGOT SZERETNÉK AHOL NEM TÁMADHAT RÁD A RENDŐR A HÁZADBAN MONDVA CSINÁLT OKOKKAL! SAJNOS NEM LESZ MAGYARORSZÁGON FORRADALOM MERT A MAI FIATALSÁG CSAK BULIZNI SZERET ÉS BÁRMIT MEG TEHET VELE A KORMÁNY NEM ZAVARJA EL ÉN IS FIATAL VAGYOK DE ÉN MEGTENNÉM CSAK NEM TUDOM HOGY KELL MERT NEM TANÍTOTTÁK MEG! Kossuth idejében hogy robbant ki a forradalom mi kell ahhoz hogy kirobbanjon és mitől bukik el vagy mitől győz egy forradalom? A forradalmak idején befoglalják az állami médiát és a palamenetet de ha ezt ma megteszi valaki lecsukják pedig valahogy meg lehet tenni mert régen megtették mi hiányzik hogy ne csukják le a parlament élfoglalóit mit nem tanítottak meg? Aki rendelkezik e Titkos tudással azt Privát üzenetben is megoszthatja velem!



2015. márc. 22. 08:12
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Urak, Égerházi Zsanett köszöni szépen, jól van, és pusszant mindenkit:

[link]

2015. márc. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

No akkor, hogy csak a legkézenfekvőbb hibáidat soroljam fel, teljes tudatlanságomban:

1. A jelenlegi vezetést a NÉP választotta meg. Vagyis elfogadta, hogy a szabályokat az általa megválasztott emberek alakítják.


Ez nincs így mert helyedet feletted döntenek! Érd te a Fideszre szavazol Én más pártra és a Te szavazatod van többségben ergo a Fidesz kerül fel hatalomra! De mondjuk hoz egy döntést ami neked sem tetszik de te nem tehetsz semmit mert helyedet dönt nem te döntesz ma már van Internet így lehetne közvetlenül is döntés hozni! A Roma pasi egy fatolvaj volt Ön szerint minden fatolvajt öljünk meg? A magán területed as tiéd ha nem csak a tiéd pedig megveted hanem az államé is akkor diktatúra van mert az állam azt tehet amit akar! Továbbá ha emlékszik a Zsanett ügyre a bíró lemondott mert nem tudott többé hinni az igazságszolgáltatásban mert kimosta a rendőrség a dolgozóit! Mint ön is lemondja a rendőrnek több joga van mint önnek mi ez ha nem diktatúra? Nem az én vélekedésem hibás hanem az öné mert nem gondolja át amit mondok! Több rendőr hazudhat egyfélét ugyanis megvédik a saját kollégájukat,haverjukat! Gondolom Ön is sokkal közelebbi viszonyban van a kollégájával mint egy vadidegennel akiről önnek azt mondták hogy bűnöző! Egyáltalán honnan tudjuk hogy tényleg ö lopta el a fát? És egy fatolvajnak miért kell börtönbe mennie ha Roma mikor nálunk aki az Én erdőmből lopott fát és jogerős bírósági ítélet,döntés van ellen vígan,mosolyogva mutogatta a csekket hogy ö ugyan nem fizeti ki a fámat (Kedves szomszéd szintén erdő tulajdonos)! Neki ehhez joga van mert Szintén gazadag akár csak Én de ugyanakkor egy Roma származású szegény embert jogosan megölhetnek ezért? Volt olyan hogy a TEK kapott baltát meg hipót egy rokonomtól mert be mert törni tanyájára és Öt nem ölték meg ezért mert gazdag rokonsága van! Most akkor a szegény embert irtsuk ki mert szegény ez Ön szerint helyes? Vagy azért irtsuk ki mert Roma? Az faji előítélet lenne! Egyik sem helyes! Amúgy ismétlem nincs joga a rendőrnek erőszakot alkalmazni a házadban ,kertedben ,tanyádon ezt az alkotmány nem engedi le is irtam hogy megvédheted magad ha betör ehhez jogod van! Az erőszak csak erőszakot szül! Amúgy ha a házában nem etetnéd a bűnözött ami akár rá is omolhat akkor miért küldenéd egy Tv,DVD vel meg minden jóval felszerelt légkondicionált Börtönbe ahol szintén etetik sőt a rabtársai még ki is képzik hogy ha kikerül még okosabb legyen? A börtönben is ugyan úgy eteted a bűnözőt! Na ennyit az elképzeléséről! Az meg hogy az Ügyész,Biró és az igazságszolgáltatás az igazságot akarja kideríteni egyszerűen nem igaz! Én nem egy politikust ismerek,rendőrt ,ügyészt és tudom hogy mi az igazság! Egy a rendőrségnek az ügyek minél előbbi lezárása a célja nem a rendes kivizsgálása egy ügynek továbbá nem egy Ügyész bűnöző de mivel az Ügyész teljesen független senki nem ellenőrzi így szabadon megtehet bármit az Ügyészség által benyújtott adatok alapján dönt a bíróság tehát ha az Ügyészség csal az nem derül ki mert a bíróság a kézhez kapott adatok alapján dönt! A rendőrség azt nyomozza ki amit az ügyészség kér! Ez egy diktatúra! A többi Ön által leírt elképzés is hibás ha akarja bátran kifejtem a véleményem róla! Továbbá igen ideiglenes diktatúra lenne az is amit Én mondok de csak azért hogy a NÉP megtanulja hogy hibásan gondolkodik És ne akarjon központi hatalmat hanem saját maga döntsön ,Végre!

2015. márc. 22. 10:36
 13/23 anonim ***** válasza:

"Ez nincs így mert helyedet feletted döntenek! Érd te a Fideszre szavazol Én más pártra és a Te szavazatod van többségben ergo a Fidesz kerül fel hatalomra!"


- Másfél sorban ennyi értelemzavaró hibát ejteni már szinte bravúr. Hogy vegyünk így komolyan?

2015. márc. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 LazyJones ***** válasza:

Úgy látom, itt teljes a fogalomzavar...


A nép megválasztott egy kormányzó hatalmat. Az alapján (elvileg), amit a programban ígértek, hogy ezt a célt valósítják meg. Tegyük fel, hogy én a Fideszre szavazok. (sose tennék ilyen, mellesleg, de tegyük fel). A fidesz azt mondja, hogy adócsökkentéssel pörgeti fel a gazdaságot, megerősíti a rendőrséget, és erőszakosabb bírói ítéleteket fog hozni. Én akkor szavazok rá, ha egyetértek velük abban, hogy ez lesz az ország számára kedvező irány. Akkor is elfogadom, hogy ez a cél, ha átmenetileg olyan intézkedést hoz, ami számomra nem tökéletes, de szükséges az ország fejlődéséhez. (Ki akarna mondjuk 27%os áfát fizetni, amikor lehetne helyette mondjuk 12? De ha a gazdaságnak szüksége van a talpraálláshoz a 27%ra, be kell vezetni. Tetszik vagy sem.) A döntés pedig ott van, hogy indítványozhatom a képviselő visszahívását, kezdeményezhetek előrehozott választást, tüntethetek, sztrájkolhatok, indíthatok polgári engedetlenségi mozgalmat, legvégső esetben pedig forradalmat vagy lázadást is szíthatok. Azért nem lehet közvetlen döntést hozni, mert túl nagy az információ mennyiség, amit mérlegelni kellene minden egyes embernek, és az emberek túlnyomó része nem ért a gazdasághoz, az egészségügyhöz, a szociális rendszerhez! Még egy nyomorult adóbevallást sem képesek megcsinálni, hogyan értelmeznének egy 300 oldalas hatósági hatástanulmányt? Mikor lenne idejük erre egy 8-10 órás munkavégzés mellett? Egy normálisan működő demokráciában pont ezért vannak a tisztségviselők, a hivatalos szakértők, tanácsadók és elemzők, hogy ők értelmezzék és átlássák ezeket, és ők többedmagukkal is csak úgy boldogulnak vele, hogy főállásban ezzel foglalkoznak!

"Megvetted és a tied és csak a tied" Ez nettó baromság. Mellesleg általános iskolai történelem tananyag. Ha te magyar földön veszel egy földbirtokot, az ugyanúgy a magyar állam területe és birtoka marad! Hogyan építenének utakat, ha mindenki venne egy laza, szellős kis birtokot magának, aminek senki nem mehet a közelébe? Hogyan újítanák fel a lerobbant társasházakat, az életveszélyes ingatlanokat, amiket az ott lakók nem képesek önerőből felújítani vagy lecserélni? Mi a helyzet az utakkal, a csatornákkal, amiket mindenki használ nap, mint nap, mégis az állam tartja fent, építi ki, és tartja karban napról napra? Nem tehet az állam azt, amit akar, erre vannak a törvények. Törvény határozza meg, hogy mit tehetsz akkor, ha valaki betör hozzád, mit tehet az állam, ha szemet vet bármilyen okból is a területedre, törvény határozza meg, hogy mit építhetsz, hova, mekkora méretben, milyen alapanyagból! >Ez mind törvényi keret< Ha nincs egy pártnak kétharmados többsége, ehhez mind az kell, hogy a parlament elfogadja, az alkotmánybíróság átengedje, és az államfő ratifikálja! Lehet, hogy most nem ez a helyzet, de azért nem, mert jelenleg az emberek kétharmados többséget adtak a fidesznek, és így a társadalmi kontroll és ellensúlyok rendszere felbillent, de erről a fidesz tehet, és a választók, nem pedig a demokratikus rendszer!

A rendőrnek több joga van, és nem diktatúra, hanem rendfenntartás! Én megbírságolhatok bárkit gyorshajtásért? A nagy szart. Kérhetek személyes adatokat? Persze, hogy nem. Viselhetek fegyvert, hogy lelőjek egy terroristát? Megint csak nem. Ezért vannak a rendőrök. Jogokat kapnak és jogokról mondanak le, mert a feladatkörük ezt megköveteli. A bírónak lehet személyes véleménye, de a JOG az a rendszer, amit minden állampolgár elfogad, és el KELL fogadnia. Ha nem tetszik, olyan helyre kell menni, ahol a jog illeszkedik az aktuális ízléshez!

Igen, alighanem jobb viszonyban vagyok a kollegákkal. Csakhogy a rendőrök nagy része azért megy rendőrnek, hogy a jogot és az igazságot kergesse, még ha picit nyálasnak is tűnik! Ugyanúgy emberekről van szó, és ugyanúgy, ahogy egy jóérzésű ember sem falazna egy gyilkosnak, ugyanúgy nem fog egy rendőr sem falazni egy kollégának csak azért, mert kolléga! Ráadásul az ügyészség nem egyenlő a rendőrséggel, éppen ezért is tárgyalja a rendőrségi eseteket az ügyészség! (Történelem alapismeretek, a hatalmi ágak szétválasztása fejezet). A bíróság pedig azért van, hogy a BIZONYÍTÉKOK alapján hozzon ítéletet! Nem az ügyészség dönt egyedül egy per kimeneteléről, ezért vannak a védőügyvédek, és ügyészek! Honnan lehet tudni, hogy ő lopott fát? Gyanítom onnan, hogy volt egy brigád, aki kinyomozta, esetleg tetten érték, vagy beismerő vallomást tett! Ez nem a középkor, ahol valakire rákiáltom, hogy boszorkány, és a falu megégeti, itt bizonyítani kell, hogy valaki elkövette az adott tettet, a másiknak meg azt, hogy nem ő volt az! Tőled lopott fát? Bizonyítsd be! Amíg neki bizonyítéka van arra, hogy nem ő volt, addig neki lesz igaza a bíróság előtt! Lehet, hogy ez ebben az esetben szar, de ha téged vádolnának meg emberöléssel, nem kiáltanál igazságtalanságot, ha bizonyítékok nélkül téged ítélnének el ezért?

A roma embert pedig nem azért ölték meg, mert fát lopott, hanem azért, mert rendőrre támadt, fejszével! Hiába rugózol azon, hogy ez igaz-e vagy sem, jelenleg ez a vallomások kulcsa, és ezt készülnek cáfolni vagy bizonyítani! Ha engem támad meg valaki fejszével, és verem érte agyon, ugyanezen a dolgon kellene keresztülmennem nekem is, pedig még csak nem is vagyok rendőr! Én nem vagyok valami gazdag, adósságaim is voltak, valahogy mégsem baszogat a rendőrség, nem lőnek rám, és tudom, hogy ha valahol megállítanak, akkor papírokat elő, zsebet kiüríteni, aztán amikor látják, hogy cigi és pénztárca van nálam, mehetek tovább gond nélkül!

Amit leírtál, az a JOGTALAN (ezredszer is kiemelve) behatolás ellen van. A rendőrnek JOGA VAN mindehhez! Éppenséggel az átlagembernek nincs joga ennek ellenállni! (Hatósággal szembeni erőszak, hatósági intézkedésnek való ellenszegülés mind-mind büntetési tétel!!!!) Igen, az erőszak erőszakot szül. Ha lopsz, lesittelnek, ha ölsz, bekasztliznak, ha rendőrre támadsz, agyonlőhet. Nem azért fognak lelőni, mert megtehetik, hanem azért, mert valaki okot ad rá! Ha nem sértesz törvényt, ha együtt működsz velük, ha megvan a bizonyítékod az ártatlanságodra, el fognak engedni! Max veszítesz 1-2 órát egy kihallgatással!

"Az meg hogy az Ügyész,Biró és az igazságszolgáltatás az igazságot akarja kideríteni egyszerűen nem igaz!"

Ez megint csak olyan dolog, ami az egyes emberek hibája lehet, de nem a rendszeré! Hány olyan ügy van, amik évekig mennek azért, hogy minden bizonyíték meglegyen? Hány olyan ügy van, amit lezárás után újratárgyalnak, hogy az ítélet megalapozott legyen? Nem véletlenül van első és másodfok, és legfelsőbb bíróság! Heti több olyan eset van, ahol a felsőbb bíróságok új tárgyalást tűznek ki, mert nem látják bizonyítottnak vagy megalapozottnak az elsőfokú ítéletet! Hány olyan eset van, amikor egy lezárt nyomozást vesznek elő, és rehabilitálnak egy elítéltet, mert kiderült, hogy ártatlan?

Azért küldeném börtönbe, mert a börtön ezért van! Erre van felépítve! Azok mellett pedig, hogy a magyar börtönök 120-140%os kihasználtsággal üzemelnek, erős csúsztatásnak érzem, hogy DVD meg légkondi lenne benne. Azt is megszabják, mikor bagózhatnak, mikor ehetnek, mit ehetnek, mikor beszélhetnek rokonokkal, mikor szarhatnak, mikor aludhatnak!

Az előbb már leírtam, hogy az ügyészség miért nem független és felügyelet nélkül való, ebbe nem megyek bele mégegyszer, ott van pár sorral feljebb, de nincs benne igazad! A rendőrség sem azt nyomozza ki, amit az ügyészség akar, mert a kettőnek köze nincs egymáshoz! A rendőrség begyűjti a nyomokat, a vallomásokat, alibiket, minden mást, és az egész halmazt átadja az ügyészségnek azzal, hogy rendezzék össze, és kerítsenek belőle egy pert, ha tudnak, a védők pedig azért vannak, hogy ugyanezen tények alapján bizonyítsák be, hogy ártatlanok az illető vádlottak!


A jelenlegi vezetéssel is pont az a baj, mint ami a királyság elképzelésében is: NEM KELL SENKIT HÜLYÉNEK NÉZNI!!!!

Az emberek ezt választották, lehet lázongani és hisztizni, de a többség számára ez a rendszer a jelenleg elérhető legjobb. El kell viselni, vagy lehet menni olyan országba, ahol ez máshol van.


Amit pedig Ön ír, az nem más, mint diktatúra és anarchia. Mindkettővel próbálkoztak már korábban, és egyik sem működött. Ha az én szavam nem is elég nyomós, ez a tény azért elgondolkodtató lenne.

2015. márc. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 LazyJones ***** válasza:

nlorant82

Az üzenet címzettje: LazyJones

Az elküldés időpontja: ma 11:58

Az üzenet témája: Re: Válasz!

Az üzenet szövege: A rendőrnek több joga van, és nem diktatúra, hanem rendfenntartás! Én megbírságolhatok bárkit gyorshajtásért? A nagy szart. Kérhetek személyes adatokat? Persze, hogy nem. Viselhetek fegyvert, hogy lelőjek egy terroristát? Ez megint nem igaz mert Joga van fegyvert viselni bárkinek be kel menni a fegyverboltba és venni egyet majd letenni a fegyvervizsgát a rendőrségnél ezt a rendőr mondta tehát téved van joga fegyvert viselni ha megfelel annak aminek egy rendőrnek is meg kell felelnie hogy fegyvert kapjon! Így hivatalosan lehet fegyvere! Joga van igazoltatni is bárkit! Az viszont megtagadhatja ha akarja ez is torvényfüggő mert ha lehetővé teszi a vezetés akkor lehet annyi joga mint a rendőrségnek! A mai rendszer Diktatúra mert rá kényszeríti az embere az akaratát és nem vagy szabad! Én keveredtem olyan ügybe ahol az ügyészség a rendőrséggel karöltve hazudott és összejátszott több hatóság! Hildje el többet láttam mint maga NBSZ alkalmazottként a világból!

2015. márc. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 LazyJones ***** válasza:
Na most van az a pont, hogy én ebből kiszállok. Olyan emberrel, aki csak a maga visító marhaságait képes újra és újra elszajkózni, ignorálva mindenki más közbevetéseit, azzal nem lehet mit kezdeni; nekem meg van jobb időtöltésem is ennél. Kérdező, ha szerinted a fű halványrózsaszín, lelked rajta! I'm outta here...
2015. márc. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

,,Volt olyan hogy a TEK kapott baltát meg hipót egy rokonomtól mert be mert törni tanyájára és Öt nem ölték meg ezért mert gazdag rokonsága van!"


Én itt konkrétan már könnyekre fakadtam :D

2015. márc. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Hogy mi????????

Bemenni a fegyverboltba és megvenni a fegyvert és utána lepapírozni?

Hát ez meleg volt nagyon.Bár így lenne.Ilyen fokú tájékozottság mellett nehezen vehető komolyan a további érvelés.

2015. márc. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

[link]

Túlbonyolítod a dolgot kérdező.Ennyire ne vedd komolyan a dolgot.

Ebédeltél már?Van kajád?Én tegnap megfőztem.

Itt a rendes link ez letölthető.Olvasd el.

Jelenleg ez a rendszer van,nincs másik és nem is igen lehet.Máshogy lehet persze csinálni.Úgy mint Bulgária vagy mi,vagy úgy ahogy a svédek.

A többi csak részletkérdés.

2015. márc. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Ennyi marhaságot leírni!

Nem is olvasom végig ezt a tömény ökörséget.


"Magyarországon a rendőri visszaélések a plafont súrolják pl mikor Örkényben megölték hátulról azt a Roma férfit aki a házából jött ki Baltával:"


Ott voltál és láttad?

Vagy éppen csak önvédelem volt?


Eleve nem tudom milyen túlkapásokról beszélsz (ha csak nem arról van szó amikor a bokor mögül előugranak a traffival.)

2015. márc. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!