Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ez hogy vitelezhető ki Magyaro...

Nlorant82 kérdése:

Ez hogy vitelezhető ki Magyarországon?

Figyelt kérdés

Magyarországon a parlament fenntartása túl drága mert mint mindenki tudja 4 évente cserélik az egész vezetést akik mindig megszedik magukat régen a királyok idejében a király egyszer megszedte magát és kész! Ezért érdemesebb lenne újra a királyságot visszaállatni ezt hogy lehetne véghez vinni? Az alkotmány korlátozza a hatalomátvételt és az hogy a teljes irányítás papíron egy kézbe kerüljön hogy és min kellene módosítani hogy ez mégis megtörténhessen? Hogy lehet átvenni egy országban a hatalmat teljes mértékben? Orbán Viktor sikeresen legyőzte a kommunista rendszert mások a náci rendszer is legyőzték tehát van mód valahogy legyőzni a jelenlegi rendszert és átvenni a hatalmat de hogy kell ezt csinálni? Sajnos az Iskolák pont azt nem oktatják hogy lehetsz vezető a saját országodban! Nekem nem felel meg a jelenlegi rendszer mert a NÉP nem buta hogy a feje felet döntsenek ezért is szeretnék egy ideglenes királyságot Magyarországon hogy közben hozzászoktassam az embereket ahhoz hogy nem is kell központi hatalom mert nem fogyatékosak hogy ne tudnának ők maguk dönteni központi vezetés nélkül aki jelenleg helyettük dönt! Sajnos a mai emberiség azt hiszi szükséges egy központi vezetés egy kormány mert a nép nem képes vezetni a saját országát csak hogy itt bajok vannak mert az állam alkalmazhat erőszakot ellened Te viszont nem az állam ellen akkor hol az egyenlőség hol a szabadság mert ha valakinek többet szabad a másiknál az diktatúra és rabszolgaság mégis ezt nevezik Demokráciának egyesek! Én azt szeretném ha egyelőek lenének az emberek és mindenki szabad lenne pont ezért kell egy ideiglenes királyság Magyarországon mert így a jelenlegi Diktatórikus rendszer híveit át lehetne programozni ez idő alatt (elme orvosokkal) ha ez nem sikerülne adott esetben akkor az adott személyt ki iktatná a királyság így nem lenne gond! A kommunizmus emberiéivel ill a nácikkal is ezt csinálta a következő rendszer! Lásd Biszku Béla ügye (ilyen idősen megbüntetni valakit azért mert parancsot teljesített nem helyes de még is megteszik)! Magyarországon a rendőri visszaélések a plafont súrolják pl mikor Örkényben megölték hátulról azt a Roma férfit aki a házából jött ki Baltával:


V. cikk

Mindenkinek joga van törvényben meghatározottak szerint a személye, illetve a tulajdona ellen intézett vagy az ezeket közvetlenül fenyegető jogtalan támadás elhárításához.


VI. cikk

(1) Mindenkinek joga van ahhoz, hogy magán- és családi életét, otthonát, kapcsolattartását és jó hírnevét tiszteletben tartsák.


Ez a két pont az alkotmányból való ezek szerint a rendőrség sajnos ezt nem ismeri mert mindenki vétheti az otthonát és az otthonában nem állítható elő senki sem mert az a magán tulajdonod ergo nem az államé így oda csak és kizárólag a Te felhatalmazásoddal mehet be rendőr EGY SZABAD ÉS DEMOKRATIKUS ORSZÁGBAN DE EGY DIKTATÚRÁBAN ONNAN IS ELŐÁLLÍTHAT AZ UTCÁN MEGERŐSZAKOLHAT LÁSD ÉGERHÁZI ZSANETT ÜGYE MEGÖLHET A RENDŐRÖSÉN KOHOLT VÁDAK MIATT LÁSD IZSÁKI GYILKOSSÁG FAJ GYŰLÖLETBŐL MEGÖLHET AZ OTTHONODBAN LÁSD ÖRKÉNYI GYILKOSSÁG! Tehát bármit megtehet az ÁLLAM! Te mit tehetsz? SEMMIT HA JOGOS ÖNVÉDELEMBŐL MEGVÉDED MAGAD A RENDŐRREL SZEMBEN AZ AZONNAL SÍRVA FAKAD ÉS HIVATALOS SZEMÉLY ELLENI ERŐSZAKÉRT FELJELENT DE AZ NEM SZÁMÍT HOGY Ö TÁMADT RÁD ÉS CSAPATBAN TETTE MERT ÁLTALÁBAN EGY RENDŐR NEM ELÉG BÁTOR AHHOZ HOGY EGYEDÜL INTÉZKEDJEN! ÉN EGY BÉKÉSEBB EGYENLŐBB VILÁGOT SZERETNÉK AHOL NEM TÁMADHAT RÁD A RENDŐR A HÁZADBAN MONDVA CSINÁLT OKOKKAL! SAJNOS NEM LESZ MAGYARORSZÁGON FORRADALOM MERT A MAI FIATALSÁG CSAK BULIZNI SZERET ÉS BÁRMIT MEG TEHET VELE A KORMÁNY NEM ZAVARJA EL ÉN IS FIATAL VAGYOK DE ÉN MEGTENNÉM CSAK NEM TUDOM HOGY KELL MERT NEM TANÍTOTTÁK MEG! Kossuth idejében hogy robbant ki a forradalom mi kell ahhoz hogy kirobbanjon és mitől bukik el vagy mitől győz egy forradalom? A forradalmak idején befoglalják az állami médiát és a palamenetet de ha ezt ma megteszi valaki lecsukják pedig valahogy meg lehet tenni mert régen megtették mi hiányzik hogy ne csukják le a parlament élfoglalóit mit nem tanítottak meg? Aki rendelkezik e Titkos tudással azt Privát üzenetben is megoszthatja velem!



2015. márc. 22. 08:12
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Kívánom mindenkinek aki nem tapasztalta meg a rendőrség hatalommal való visszaélését tapasztalja meg személyesen és utána védje őket! És igen próbáltam pártot alapítani de ha valaki jobban utána néz a dolgoknak rájön hogy Magyarországon csak az MSZP vagy a FIDESZ kerülhet hatalmi pozícióba a többit választási csalással megakadályozzák! Én 2006 ban indítottam egy forradalmat ami nem sikerült mert a rendőrség olyan terrorista eszközökhöz nyúlt amihez nem lett volna szabad! Továbbá a saját tanyádat,házadat megvédheted a támadok elől És igen a rendőrség elől is rá is vonatkoznak az állampolgári törvények bár ök néha elfelejtik hogy ők is magyar állampolgárok és azt hiszik csak a rendőri törvények vonatkoznak rájuk! Amugy is elavult fegyverekkel rendelkeznek mert a lőfegyvereket nem ma találták ki és csak ez ellen nyújt védelmet a golyóálló mellény egy lézer ellen vagy egy mikrohullámú fegyver ellen nem továbbá sajnos az emberi agy 7,8Hz en működik na mármost ezzel lehet interferálni és az megzavarja a működését akár csak egy repülőn a mobilozás megzavarta régen és talán most is a fedélzeti rendszereket ezért tiltott a mobil használata a repülőgépeken!Meg tudom védeni a házam tőlük de isten ne adja hogy vissza éljenek a hatalmukkal valaha is! Az fáj hogy a nép többi tagját még bántalmazhatják ártatlanul ha Úr kedvük úgy tartja! Szeretném ha a Nép biztonságban élhetné életét! Amúgy aki felvette hogy a föld nem az enyém hanem az államé is (mert ezt tanítják az iskolában most(ez így van de helytelen)) annak jelezném hogy Te sem vagy szabad mert az ÁLLAM tulajdona vagy ha ö alkalmazhat kényszert Te meg nem! Egy DEMOKRÁCIÁBAN egyenlőség van még nincs egyenlőség nincs Szabadság ilyen egyszerű az egész! Hogy sokak szerint ezt nem lehet létrehozni azért van mert így nevelték őket Éveken át! A kommunista rendszerben mit is tanítottak a kapitalizmusról? És a nácizmusban mit tanítottak a zsidókról az iskolákban? Na ennyit asról hogy amit az iskolában tanítottak az úgy igaz a Történelmet mindig a győztesek írják! Én meg fogom változtatni ezt a rendszert! Kerüljön bármibe is de a jelenlegi Diktatúra fenntarthatatlan! A Románok szerint Magyarországon azért tűr el ennyit a magyar mert egy félős beszari nép náluk fel ennyiért tört ki a forradalom anno! Én ezt egy Román állampolgártól halottam aki aktív részese volt a román forradalomnak! 21 század van a régi forradalmak elavultak mert akkoriban nem volt lehetőség hogy egy fecske csináljon nyarat ma meg már megvan van ez a lehetőség! De remélem a rendőrségben vannak értelmes emberek akik belátják hogy NEM TÖRHETNEK BE MÁS HÁZÁBA MERT AZ BŰNCSELEKMÉNY ÉS EHHEZ EGY RENDŐRNEK SINCS JOGA HA MEG NEM AKKOR KÉNYSZERINTÉZKEDÉSRE VAN SZÜKSÉG HOGY BELÁSSÁK HOGY ROSSZ ÚTON JÁRTNAK! Az a baj hogy nem lettek megnevelve és azt hiszik nekik több joguk van de ez nincs így! Én be fogom vezetni amit elmondtam mert tűrhetetlen amit csinálnak! A rokonom házát ártatlanul szétbombázták emberek párkapcsolatába beavatkoznak ezt mindet szabad szerintetek egy rendőrnek egy nagy fenét csak féltek tőlük Én nem és ha kell megnevelem a bagázst ha kell az ISIS hozom be Magyarországra de meg fog törni a rendőrség vagy Oroszország és az U.S.A között robbantok ki háborút! Múltkor egy kicsit be avatkoztam a kommunikációs rendszerükbe és már halottnak hiték Putyint majdnem Atomháború lett a vége! Tehát igen csak el tudok játszani az Állammal ha kell de szerintem belátja hogy Érdemesebb együttműködnie velem mint háborúzni! Én csak az egyenlőséget kérem visszaadni a népnek és Béke lesz illetve a rokonom Életét kérem vissza akit indokolatlanul megtámadtatok és ezzel a párkapcsolatát is tönkre tettétek mert a Pacákra és a csajra is szinte naponta kiküldtétek a TEK -et még szét nem mentek mindezt azért mert a Lány anyjának nem tetszett a pár! És sajnos a kedves szülőnék Rendőri vezető és Ügyész haverja van így bármit ki találhat a rokonom ellen! Ez hol demokratikus? Senki nem fogja meg az ügyészt aki kijelentette a párnak hogy szétválasztja őket végleg kerül amibe kerül! Dr.Kismartoni Szabolcs a miskolci nyomozó Ügyészség Ügyésze mondta ezt az Ügyészség vezetője meg az említett nő ismerőse ezért képes szétválasztani a párt és semmit nem lehet tenni ellene! Engem megkértek hogy védjem meg őket mert szeretik egymást És látni kellene őket hogy ez igaz is de hogy védje meg az ember őket ha Kismartoni Szabolcsnak a Legfőbb ügyészségen is vannak haverjai akik hazudnak érte ha kell továbbá a nő akiről beszéltem és ártani akar ennek a párnak a rendőrség vezetőjét is jól ismeri! Ártatlanul meg TEK-eltette már nem egyezer a párt ha nem mondanak le egymásról de Ők küzdenek egymásért! És mivel a rokonom a pár egyik tagja Én is védem őket ahogy tudom mert felháborít a hatalommal való visszaélés amióta védem őket azóta rám is rám szálltak és bár bocsánatot kért a hatóság hogy szétverte az ablakom ártatlanul kívánom nekik hogy ők töltsenek egy 2 hetet télen fűtött lakásban ablak nélkül! És ezt lehet a 21 században megtenni ezért szeretnék egyenlőbb rendszert ahol vagy én irányítom a rendőrséget vagy nem lehet velük így vissza élni mint leírtam! A putyinos teszt meg azért volt hogy leteszteljem hogy mit tudnék elérni ha újra fenyegetnének! Én védem az emberek jogát és a lakásába nem mehetnek be nem verhetik szét a párkapcsolatát senkinek sem csak azért mert rendőrök,ügyészek stb! EZ ELLEN MINDEN MAGYAR ÁLLAMPOLGÁRNAK FEL KELL LÉPNI! A NŐT AKI EZ CSINÁLJA A PÁRRAL TAMÁSNÉ KEREKES CSILLÁNAK HÍVJÁK ÉS A PÁR EGYIK TAGJÁNAK ANYJA MISKOLCON AZ IVÁN UTCÁBAN LAKIK ÉS TANÁRNŐ! Na ilyenekre bízd a gyerekeid! Hol az igazság? Én védem az embereket és utálom ha egy ember ilyeneket tehet! A pár már máshol él csak a kedves anyuka mai napig minden hülyeséget össze hord a rendőrségnek ezért folyamatos támadás alatt vannak,sajnos és mivel én védem őket így engem is támadnak! Le ejtem hogy utána 3-4 óra múlva azt mondják hogy bocsának ,elnézet stb ez nem állapot! A RENDŐRSÉG VISSZA ÉL A HATALMÁVAL ÉS EZ ELFOGADHATATLAN! JOGILAG MEG SENKIHEZ NEM LEHET FORDULNI EBBEN A DIKTATÚRÁBAN! Nekem biztos nem mert sajnos Főnemesi családból származó magyar ember vagyok ha kormos lenék akkor az egész állam mellettem állna vagy ha Zsidó de mivel egyik sem vagyok így jogom sincs! EZÉRT VAN DIKTATÚRA MA!
2015. márc. 23. 06:47
 22/23 anonim ***** válasza:

,,A rokonom házát ártatlanul szétbombázták emberek párkapcsolatába beavatkoznak ezt mindet szabad szerintetek egy rendőrnek egy nagy fenét csak féltek tőlük Én nem és ha kell megnevelem a bagázst ha kell az ISIS hozom be Magyarországra de meg fog törni a rendőrség vagy Oroszország és az U.S.A között robbantok ki háborút! Múltkor egy kicsit be avatkoztam a kommunikációs rendszerükbe és már halottnak hiték Putyint majdnem Atomháború lett a vége!"


Könyörgök, írj még, minden kommented egy mestermű :D

2015. márc. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

"Kívánom mindenkinek aki nem tapasztalta meg a rendőrség hatalommal való visszaélését tapasztalja meg személyesen és utána védje őket!"


- Nem a rendőröket védjük, csak a baromságaidat fikázzuk.

2015. márc. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!