Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi alapján döntitek el, hogy...

Mi alapján döntitek el, hogy melyik pártra szavaztok?

Figyelt kérdés

Ha egyikre sem szavaztok, akkor milyen lenne az, amire leadnátok a voksotokat?

Ha már szavaztok, azért szavaztok, hogy ne az ellenoldal kerüljön hatalomra?

Akik szavaznak,el tudnának képzelni valamilyen jobb pártot? Milyen ideológiát képviselne az a párt?



2015. ápr. 6. 22:46
1 2
 1/11 anonim válasza:
A párt neve alapján
2015. ápr. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

[link]

Ha tényleg lenne ilyen akkor szerintem az ország háromnegyede az ötödik mezőt ikszelné be.

Ezért nincs ez...

2015. ápr. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

"Mi alapján döntitek el, hogy melyik pártra szavaztok?"

Akinek legjobban egyetértek a programjával.


"Ha már szavaztok, azért szavaztok, hogy ne az ellenoldal kerüljön hatalomra?"

Azért is, tehát nem szavaznék egy 1%-os pártra hogy elvesszen a szavazatom. De nem ez a legfontosabb szempont!


"Akik szavaznak,el tudnának képzelni valamilyen jobb pártot? Milyen ideológiát képviselne az a párt?"

Nem az ideológia a fontos, de ha mondanom kell valamit akkor konzervatív, keresztyénszociális (kérlek NE keressetek párhuzamot mai pártokkal, nem belőlük indultam ki...)

2015. ápr. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%

Egyikre sem szavaztam soha, amióta megvan a szavazati jogom, pusztán azért mert még nem alakult meg az a párt, amire azt mondhatnám egye fene jár egy esély nekik, és ez így is lesz míg meg nem alakul a számomra szimpatikus.

24/F

2015. ápr. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%

Haha, a 4-essel egyetértek.

Én sem szavaztam még.


23/F

2015. ápr. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
A legtöbben az alapján,hogy melyik igér több krumplit.Én meg már jó ideje nem szavaztam,mert egy ostoba színjáték ez a választósdi.
2015. ápr. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én attól függően szombat éjjel mennyit ittam, annak függvényében amelyiket sikerült beixelnem. Nem panaszkodhatok, kb olyan szintűek is lettek a kormányok :/
2015. ápr. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
mindig a második legeselyésebbre szavazok. egyébként csak azért megyek el szavazni, mert jó újra találkozni a volt tanáraimmal
2015. ápr. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Arra szavazok, akinek jó a programja, akinek széles társadalmi átfogó programja van. Ha szimpatikusak a párt jelöltjei, akkor arra a pártra szavazok. Én valamire szavazok, és nem valami ellen. Egyébként egy jó párton túl is van mégjobb párt, csak az még nem jelent meg a színen. :)
2015. ápr. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Olyanra szavazok, melynek a programjával egyetértek, ha ilyen nincs akkor olyanra, amelyik az ellentábort képviseli az általam kevésbé kívánttal szemben.


Az általam elképzelt ideális párt piac és versenypárti, következetes és korrupciómentes.

2015. ápr. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!