Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Hogy aránylik a jelenlegi...

Hogy aránylik a jelenlegi pártok támogatóinak intelligencia hányadosa egymáshoz és a teljes lakosság átlagáéhoz?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, hogy az inkább "butább", vagy az inkább "intelligensebb" emberek követik, támogatják a Fidesz, MSZP, DK, JOBBIK stb. egyéb pártokat. Melyik a tapasztalhatóan "sötétebb" és melyik az "intelligensebb" csoport.. Van erről kimutatás?

2015. máj. 8. 20:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
49%
Nincs.
2015. máj. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
55%
Nulla a nullához
2015. máj. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Már nem egy kutatás bebizonyította, hogy nincs sok köze az iskolázottságnak és az intelligenciának a pártszimpátiához.
2015. máj. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%

na várjál csak, ilyen nincs, de mindjárt, a gyakorizók közti felmérés szerint (bianco: a párt és az én helyére mindenki tegye be a megfelelő nevet:

1. akire ÉN ÉN ÉN szavazok, abban a pártban hochintelligensek vagynak. Kizárólag. Bölcsek. .

2. a nem túl ellenséges pártra: butuskák szavaznak

3. ellenséges pártok: végtelenül sötét, ostoba, birka, tahó, gonoszok.

2015. máj. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
46%
Egy IQ vizsgálat korrekt lefolytatása legalább 1 órát venne igénybe. Ki az a válaszadó szavazó, aki hajlandó erre ? Több ezer szavazópolgárt kellene vizsgálni, hogy valamelyest is korrekt legyen az eredmény. Kivitelezhetetlen.
2015. máj. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
49%
Inkább elvakultsághoz aránylik. Mindegy melyik pártról van szó a kemény mag a legsötétebb.
2015. máj. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

A pártoknak és a politikusoknak rajongóik vannak, akik

nem racionális, hanem emocionális alapon szavaznak.

2015. máj. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
55%

Jobbik-125

Lmp-120

Fidesz-100

Mszp-85

Dk-60

2015. máj. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
4%

Ilyen kutatásról én sem tudok, de olyanról igen, ami alapján azért lehet következtetéseket levonni némelyekről...

[link]

[link]

2015. máj. 11. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

61-es, kopj már le rólam. A személyeskedés, pláne a saját kitalációid NEM ÉRVEK.

Az pedig, hogy egy tudományos oldalt a Blikkhez hasonlítasz, csak azt mutatja, hogy gőzöd nincs semmiről, ha még a forrásokat sem tudod megkülönböztetni. A "válaszod" alapján a cikket meg főleg nem tudtad elolvasni, fogalmad sincs, miről szól, mit állít és mit nem, mit vizsgáltak, milyen eredményre jutottak... Majd ha ez megtörténik, akkor lehet normálisan vitázni róla. A mellébeszélésnek nincs értelme.

2015. máj. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!