Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj egyes fiúknak hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj egyes fiúknak hogy nekem a volt barátom roma? Sajnos az a romafiú különb néhány magyarnál nem tudom miért baj az másnak hogy együtt voltam vele több évig! Ki szerint probléma még ez?

Figyelt kérdés
2010. jún. 7. 22:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
a sulimban volt egy tök normális csaj és egy gusztustalan csunya roma fiuja volt évekig... hát nem járnék vele.. belegondolni mi volt a szájában vagy a seggében :S... (mert tényleg naon gusztustalanul néz ki zaa csávo)
2010. jún. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
19%
mi ha nekem lenne lányom és egy zsásséval járna tuti agyon csapnám....meg most egy tök jo csak vki vagy mittom én azt leáll egy dzsippóval hát kb anyit és ér a csaj utána kb semmibe nézem...
2010. jún. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Fke ***** válasza:

én leszarom, hogy ki dugott eddig

de, ha annyira "különb" volt, akkor miért nem vele vagy most is?

2010. jún. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
miben más egy roma mint egy magyar? most őszintén kérlek!!
2010. jún. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%

hát ucsónak azér tudnék mit mondani már nem azér.....hány rendes cigányt ismersz ha már itt tartunk? és hány magyart?

mert lassan többen vannak mint mi azt végülis "kissebbség" ingyenélő madarak

2010. jún. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%
Mert sajnos nagyon sok a rossz tapasztalat a romákkal kapcsolatban. Engem is raboltak már ki, velem is arcoskodtak már. Lehet van egy-két értelmesebb fajta köztük, de ez semmin nem változtat, azokat csak sajnálni tudom, hogy romának születtek. Nekem sem kellene olyan lány, akinek volt köze egyhez is. Meg azon is mindig elcsodálkozom, hogy a legszelídebb kutyák is megugatják őket, de csak őket! Szóval valami van bennük, ami még a természetnek sem tetszik.
2010. jún. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Bizony bizony ez komoly gond, de az még nagyobb, hogy nem érted miért.
2010. jún. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
35%
Na most tuti lepontoznak. (hajrá) Szerintem semmi gond nincs vele, mondjuk ha sikerülne kifognod egy olyan magyart aki koszos büdös igénytelen akkor többé magyarral nem volna szabad érintkezned? Ha hiszitek ha nem, de van rendes ember is a cigányok közül. De az okos magyar nem hiszi el szívesen látná azt a kevés kivételt a temetőben, hogy elmondhassa nyugodtan minden cigány rossz. Képzeljétek a középiskolában ahova jártam a cigányok kilencvenkilenc százaléka rendes normális ember volt. Szűklátókörű bagázs.
2010. jún. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
30%
Mert undorító vagy. A közeledbe nem lépnék, nem hogy hozzád érjek, a hányinger környékezne.
2010. jún. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Sajnálom hogy ti igy gondolkodtok!

Nem tudom hogy a magyarok miért különbek?

Példa gyanánt: a magyar drogozik, iszik cigizik, vergődik, otthagyja az iskolát megszívatja a nőket!

Másik példa az én volt barátom: 2szakmája van, nem iszik nem cigizik nem drogozik és engem igazán szeretett mondjuk!És most külföldön dolgozik!

Sajnos vége lett!De ha tehetném megmenteném és ha kell nem engedném ki külföldre de ő ott dolgozik.

2010. jún. 8. 16:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!