Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Jobbikosok! Most vonták fel a...

Jobbikosok! Most vonták fel a nemzeti színű lobogónkat, szólt a Himnusz, folyik a könnyem, akkor én nem vagyok magyar, mert nem vagyok Jobbik szavazó?

Figyelt kérdés
Szerintem nekünk van a legszebb zászlónk a világon.Így van?
2010. márc. 15. 09:44
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
75%
Én is néztem, mindig szoktam és egyetértek veled egy mszp szavazó
2010. márc. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
52%
Annyira bírom az ilyen provokátorokat, akik mindkét oldalon jelen vannak... Csak annyi a különbség, hogy a jobbikos provokátor belinkel egy cikket a kurucinfóról vagy a barikádról, és nagyképűen odaszegezi a kérdést a többinek: na akkor ez most hogy is van? A nem-jobbikos provokátor meg megkérdezi a jobbikosokat, hogy "na akkor én most nem vagyok magyar, mert nem a Jobbikra szavazok", meg ilyesmik. De a cél ugyanaz. És a szánalmassági fokozat is.
2010. márc. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
59%
Így van, igaz én is balos vagyok :), de ebben teljesen egyetértek veled. Na erre kiváncsi vagyok, hogy a jobbikosok mit is "nyilatkoznak".
2010. márc. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
55%
Azért nem ugyanaz a kettő mert tudjuk hogy a jobbikosok saját magukat tartják a legnagyobb magyarnak hogy egy klasszikust idézzek "magunkfajták"
2010. márc. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
73%
folyik a könnyed és itt netezel hülyeségeket kérdezve... jajj de megható
2010. márc. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Igen.Néztük az M1-et és a laptopon a gyakori kérdések.hu fut!Elképzelhetetlen!
2010. márc. 15. 10:05
 7/34 A kérdező kommentje:
Nem provokáció.Csak ti mindig azt mondjátok "aki nem Jobbikra szavaz,az nem Magyar"...Ezért kérdezem,én nem vagyok magyar?
2010. márc. 15. 10:06
 8/34 anonim ***** válasza:
100%

nem a kivitelezése érthetetlen

de ha én agyon vagyok hatódva a nemzeti érzéseimtől, nem jutna eszembe azonnal másokat szidni, mert másképp gondolják, mint én

2010. márc. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
78%
aki veled nem ért egyet, az már jobbikos?
2010. márc. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
Kár, hogy azok az embereknek a könnye nem folyhat ma, akik a kórház reformjaitok miatt nem jutott időben segítséghez és meghalt, hiszen az országban jobbra-balra küldözgették.
2010. márc. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!