Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Jobbikosok! Most vonták fel a...

Jobbikosok! Most vonták fel a nemzeti színű lobogónkat, szólt a Himnusz, folyik a könnyem, akkor én nem vagyok magyar, mert nem vagyok Jobbik szavazó?

Figyelt kérdés
Szerintem nekünk van a legszebb zászlónk a világon.Így van?
2010. márc. 15. 09:44
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Attól senki nem nagyobb magyar a másiknál, hogy sír a zászlófelvonáson, vagy éppen magára tetoválja a Nagy-Magyarországot. Sem attól, hogy veri a mellét, hogy ő mekkora magyar. A nemzeti identitástudat ott kezdődik, hogy nem kiabálom a világba nap mint nap a magyarságomat, hiszen az egy Istentől való adomány, és nem pedig az én érdemem. Nem ítélem meg a többi embert, hogy melyikük mekkora magyar (hiszen hogyan is jönnék én ehhez), hanem szép csendben teszem a dolgomat. Ismerem a magyar történelmet, olvasom a magyar irodalmat, becsülöm a népi zenénket, motívumainkat, tudok helyesen írni és olvasni, bejárom ezt a gyönyörű országot, és csak ha már minden zugát ismerem, utána megyek külföldre, hogy elkészítsem ott az iwiwen kötelező pálmafás képeket...

Tudom a dolgomat, és minden alkalommal élek a választási jogommal. Szavazok, és igyekszem úgy szavazni, hogy azzal az unokáim sorsát is jobbá tegyem. Tehát gondolkodom, mielőtt x-elek.


Vért adok, ha kell, játékokat gyűjtök a székelyföldi gyerekeknek, segítek a nálam szegényebbeken. Tisztességgel fizetem az adómat, és nem lopom meg az országomat. Tisztelem az idősebbeket, nem rongálom a nemzeti értékeinket (pl. nem firkálom össze a buszokat, meg a műemlékeket és nem szemetelek), nem megyek el szó nélkül a rászorulók mellett. Árvíz idején odaállok magam is pakolni a zsákokat...


Békeidő van, nem születnek ma naponta hősök. De ettől függetlenül mindenki tehet egy kicsit ezért az országért. Nem szavakban. Tettekben. Csendben, alázattal, de óriási eltökéltséggel. Ahogy az őseinktől tanultuk.

2010. márc. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

De baromi unalmas, hogy a gyakorikerdesek.hu-n minden második kérdés a Jobikkal foglalkozik. Szerinted kit érdekel, hogy felhúztad a zászlódat (egyébként helyesen), meg hogy ki mit mond rád ezért? Jobbikos vagyok, nem tartalak hazaárulónak, na üdv. :)


UI: Ne ilyen hülye kérdésekkel szórjátok teli ezt az oldalt.

2010. márc. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
89%

Vona Gábor szerint az ország kb. 2/3-a jobbikos, csak még nem tud róla. Akkor szerinted téged nem gondolunk magyarnak?


Hülye, provokatív kérdés.

2010. márc. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
43%

17:16:


Vona Gábor saját magáról döntse már el, hogy hol áll, és ne másokról! Mi jogon jelentget ő ki ilyeneket? Jövőbe lát?


Momentán az ország kétharmada Fideszes. :) És ez nem fikció, hanem adatokkal, felmérésekkel bizonyított tény. :)

2010. márc. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!