Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Jobbikosok! Most vonták fel a...

Jobbikosok! Most vonták fel a nemzeti színű lobogónkat, szólt a Himnusz, folyik a könnyem, akkor én nem vagyok magyar, mert nem vagyok Jobbik szavazó?

Figyelt kérdés
Szerintem nekünk van a legszebb zászlónk a világon.Így van?
2010. márc. 15. 09:44
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
Reménytelenek vagytok...és buták is.
2010. márc. 15. 10:20
 12/34 anonim ***** válasza:

csak mert mást gondolunk, na ez aztán igazi demokrata hozzáállás, sírhatsz is a himnusz alatt...

nem is értem, mi bajod a jobbikkal

2010. márc. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
Ne törödj vele, a kérdező valószínűleg egy félművel városi tinilány, aki bőg a Hímnusz alatt, de nem tudja, hogy miért, de az biztos, hogy nem az országot siratja, helytelenül.
2010. márc. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
Én akkor fogok sírni, ha a jobbik nyeri a választást. De erre szerencsére nem látok sok esélyt.
2010. márc. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
35%
te csak hülye vagy
2010. márc. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:

72%-os!Te ha igazi Jobbikos lennél, értelmes, tudja mit olvas, mit ír,akkor értenéd a kérdésemet,de külön a Te értelmi szintedhez újból felteszem,úgy mint egy óvódásnak:


Tehát:Néztük a zászlófelvonást a TV-ben,(négyszögletes,doboz formájú műanyagba beleépített bonyolult elektonikai rendszer, amiből képek és hangok jönnek egy időben,kivéve ha a digitális jel lefagy!)díszzászlóalj veri a vigyázt,tiszteleg az elöljáróknak,majd felhúzzák egy nagy bot formájú(zászlótartó oszlopra)képződményre a gyönyörű szép nemzeti színű lobogónkat(ez jelképezi a Magyarságot)nincs rá írva semmi(tehát mindenkié)szól a himnusz(Kölcsey Ferenc és Erkel Ferenc műve)ettől normális életvitelt valló ember szíve elérzékenyül,hazája iránti különböző érzelmei megerősödnek,esetleg felszínre törnek,kinek így,kinek úgy,kinek sehogy.Aztán az itt olvasott dolgok miatt,feltettem a kérdést,nem vagyok magyar,azért,mert valamilyen magát felsőbbnek gondoló ember ezt hinti ezen az oldalon???Hát hogy gondolja ezt,pl.az eskűmet aláírtam az ország katonai védelmének értelmével,életem által is megvédem!Akkor hogy mertek ilyet írni ember?Na ezért ideírtam kérdésnek,és a válaszodból is látszik,ti alkalmatlanok vagytok itt bárminemű hatalom képviselésére,gyűlölet éltet és tart össze benneteket és ez nem jó!Az ünnepre való tekintettel,nem fogok eltérni a lényegtől:ti hirdetitek, csak Ti vagytok Magyarok,ez nevetséges és kiscsoportos dolog!Most pedig mehetsz játszani,ne törj,ne zúzz,építs és tisztelj!

2010. márc. 15. 10:40
 17/34 anonim ***** válasza:
nevetséges vagy a hőzöngéseddel
2010. márc. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
inkább áztasd tovább a könnyeiddel a kispárnádat
2010. márc. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
Most komolyan, milyen választ válsz erre a provokatív kérdésre?
2010. márc. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
Nagy Magyar 72%!Nem hőzöngök,te kezdtél hőzöngeni.Senki vagy kis barátom.Semmivel sem vagy Magyarabb mint bárki!Ez a lényeg....Minden jót kis óvódásom,sokat kell még tanulnod az élethez!
2010. márc. 15. 11:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!