Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A Jobbik igazi arca?

A Jobbik igazi arca?

Figyelt kérdés

A Jobbik szellemiségéhez képest megdöbbentő képek kerültek nyilvánosságra Király Andrásról, a Jobbik szóvivőjéről. A férfi egyes fotókon láthatóan nem idegenkedik a könnyű kábítószerektől, partizik, valamint transzvesztitákat és meleg férfiakat ölelget. A férfiról videók is felkerültek az internetre, amelyeken minősíthetetlen hangnemben ordibál romákkal, és egy idős emberrel.


[link]


[link]

[link]

[link]


2010. márc. 18. 10:27
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Pálinkát sem ittál soha?
2010. márc. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
25%

"Értem én ,de mi köze egy szóvivő magánéletéhez egy egész párt megitéléséhez?A jobbik biztos megteszi a megfelelő lépéseket ha úgy érzi nem méltó ez az ember a jobbik tagságára,mint ahogy már volt rá példa.Ellenben a másik nagy pártokkal ahol még a sittesek is nyugodtan kapják a zsét a dutyiban,háziőrizetben.azt kívánom ennyi baj legyen csak a politikusokkal mint ezzel a szerencsétlennel és akkor talán van esély egy szebb jövőre :)"


Más pártok is pont ezt szokták mondani....,várjuk meg a jogerős ítéletet bla,bla,bla....

Vigyázzatok,mert a végén a Jobbik is csak egy libsi párt lesz...:)))

2010. márc. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:

11:09

de igen.

De egy olyan jobbikos, aki drogozik, meg b*zikkal vonulgat, az nyugodtan szembeköpheti magát. Legyen akár szimpatizáns, akár pártvezér.

2010. márc. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
62%

Most mindenki örül, mert talált egy olyan videót a jutyubon, amelyiken egyáltalán nem biztos, hogy az a férfi szerepel, akiről szó van.


De tegyük fel azt, hogy igen, ő van rajta. Most őszintén? Mi a nagyobb bűn? Ilyeneket ordibálni, vagy emberek tucatjait utcára tenni, kisemmizni, munkanélkülivé, földönfutóvá tenni.


Nem azt mondom, hogy nem ítélem el azt ami a videón látható / hallható, de ez nem rendít meg abban, hogy ne a jobbik mellé tegyem az ikszet. Sokkal jobban elítélem azokat, akik idáig juttatták az országot, akik miatt szenved a Magyar nép

2010. márc. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
60%
Miért lenne a Jobbik különb,mint a másik pártok? Ezt csak a hívei hiszik el róluk.Ha Vona kísérői lehetnek büntetett előéléetű zsarolók, stb.akkor egy párttag miért ne lehetne másban bűnös?
2010. márc. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
11:12 Itt inkább a képeken van a hansúly. A magyar videón lehet hogy nem ő szerepel, de az angol nyelvűn igen...
2010. márc. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

De hogy világos legyen:

[link]

2010. márc. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

"De egy olyan jobbikos, aki drogozik, meg b*zikkal vonulgat, az nyugodtan szembeköpheti magát. Legyen akár szimpatizáns, akár pártvezér."


ezzel egyetértek, de várjuk ki a végét. :)

2010. márc. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

Mindig az ilyenek a legnagyobb b.zik :))


Egyébként pedig álszent dolognak tartom és ezek után nem tudom ki az aki komolyan tudná venni... Én alapból nem vagyok oda a JObbikért, de ha már valaki mellettük tette le a voksát akkor tartson is ki. Főleg ha ilyen személyiségről beszélünk, akkor legalább a saját pártjához legyen hű.

A vérbeli jobbikosok hogy nem b.szták még meg ezért? Vagy ott ekkora a tolerancia csak a kívülállókat tudják gyűlölni?


Én az egészet nem értem és elhatárolódom.

2010. márc. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
9%

igen egy pártban mindenkit le ellenőriznek hogy mit csinált 5 évvel ezelőtt


ez megint egy lejáratás elég szar amúgy

2010. márc. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!