Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ha a Jobbik mégse szüntetni...

Ha a Jobbik mégse szüntetni meg a TV2/RTL klubbot csak átszerveznék akkor a liberálisok egyből szemrehányóan megjegyeznék hogy hazudtak:D?

Figyelt kérdés

TV2/RTL klubbot ha valaki nem tudná mi es ez

akkor elmagyarázom ez két szélső liberális TV csatorna

színvonalas műsorokkal :D


2010. márc. 23. 12:58
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

" Liberális anyukák sétálnak egymás mellett, tolják a gyerekkocsikat. Az egyik megkérdezi a másiktól:

- Mondd, neked mid van: fiad vagy lányod?

- Majd eldönti ő maga, ha felnő.

"


ez jó XD

2010. márc. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

"ezt definiálnád kérdező? "szélső liberális" ez valami új politikai irányvonal? még nem hallottam róla.. pedíg politológiát is tanulok.. tehát?"


Tudod, az a nagyszerű, hogy többnyire akkor is lehet érteni ki mire gondol, ha éppen szokatlanul fejezi ki magát:)


Miért ne lehetne egy liberális szélsőséges? Nem értem mit nem értesz ezen, ha már politológiát is tanulsz? Melyik szó nem elég világos?


Mondjuk ha csak annyira tanulod, mint a magyart, akkor már értem:) [Pl. pedig, nem pedig "pedíg"]

2010. márc. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
a helyesírásom mindíg 3as volt. középsuliban is. mégis az ELTE-n tanulok. :) valahogy megfér ez a 2 dolog egymás mellett. :)még valamibe belekötsz esetleg? :D
2010. márc. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

I love liberal


[link]

2010. márc. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
XD
2010. márc. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

ki nem ugrál az liberális

hey hey

ki nem ugrál az liberális

hey hey


ez csak egy focis dal

aki szokott járni meccsekre az tudja :))

2010. márc. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

"ez csak egy focis dal

aki szokott járni meccsekre az tudja :))"


képzeld én járok meccsekre, havonta egyszer, de ott általában a másik csapatot oltjuk...

2010. márc. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Boldogok a lelki szegények...
2010. márc. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
A BOLSIK utálták elsőként a liberálisokat. Nem hittem volna, hogy még mindig ennyi követőjük akad. A liberális egyébként azt jelenti, hogy szabadelvű. (Ezt csak azért jegyzem meg mert némelyik hozzászólásból azt tűnik ki, hogy a hozzászóló ezzel nincs tisztában.)
2010. márc. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

"a helyesírásom mindíg 3as volt. középsuliban is. mégis az ELTE-n tanulok. :) valahogy megfér ez a 2 dolog egymás mellett. :)még valamibe belekötsz esetleg? :D"


Nem, én nem kötözködöm, éppen te kötözködtél, olvasd csak vissza:)


A másik hozzászólónak megjegyzem, elég sötétnek kell lenni ahhoz, hogy azt feltételezd másokról, hogy nem tudják mit jelent a liberális szó. Nem hiszem, hogy az annyira választékos lenne:)

2010. márc. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!