Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A Jobbik tud a demokrácia...

A Jobbik tud a demokrácia keretein belül gondolkodni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 24. 13:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen.
2010. márc. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Igen, tud.
2010. márc. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Attól függ ,hogy mit nevezünk demokráciának. Ha a mostani rendszer rendes demokrácia, akkor nem, ha mondjuk az USA-t vagy Skandináviát vesszük a demokrácia példájának, akkor IGEN!!!
2010. márc. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttemszólókhoz. Ez így igaz!


Ma szerepelt Vona Gábor a DunaTV-ben:

[link]


(videó alul)

2010. márc. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
semennyire sem
2010. márc. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Sajnos az a baj, hogy csak ök tudnak es ezert tartunk itt ahol.. Mivel a többi part nem tud a demokracia keretein belül gondolkodni, ugyanis az nem demokracia ahol mindenki egyenlö, de vannak egyenlöbbek is, es a törvenyen felül allok.(csak 1 pelda: bkv)

Szebb jövöt!

2010. márc. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Igen, a sajátos demokráciáján belül biztosan, ahol a zsidók, cigányok, homoszexuálisok és nem keresztények nem számítanak embernek.
2010. márc. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Próbál, de nem éri fel ésszel, mi a jó a jogállamban, a többpárt-rendszerben és a toleranciában.
2010. márc. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem jelenleg egyedül a Jobbik az,aki a demokrácia keretein belül gondolkodik,a demokrácia nem egyenlő a hazudozással,ígérgetéssel,ámíitással,meg kell mondani az igazat mindíg ,az elhallgatás,csusztatás nem vezet sehová.
2010. márc. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Kérdező: Biztos, különben már nem itt tartanánk. Bár nem hiszem, hogy az igazán "radikális" változtatásaikból bármit is véghez tudnának vinni. Ez csak vélemény...


Sztem egyenlőre maradjunk annyiban, hogy könnyen mond egy olyan párt ígéretet, aminek eddig nem kellett semmit letenni az asztalra. Ha sikerül bejutniuk, és tényleg esélyük lesz a 2/3-ra, ráadásul egy-két év még el is telik, majd elválik. Véleményem szerint azonban sok ember fog kiábrándulni. Bocs skacok, de az elmúlt 20 év rám ragasztotta ezt a pesszimista látásmódot, ha politikáról van szó. És sztem nem csak én csalódtam mindenkiben évről évre.

2010. márc. 31. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!