Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Kire szavazzak? Eddig mszpre...

Kire szavazzak? Eddig mszpre adtam a voksomat, de sokat csalódtam bennük és már meg is bántam.

Figyelt kérdés
Arra kérek mindenkit, hogy épész-érvekkel ajáljon nekem pártot és azt is írja le, miért érdemes rá szavazni. Akik pedig csak kritizálnak, azokat kérem hadják ki ezt a kérdéskört. Köszönöm.
2010. márc. 25. 16:20
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

ajánlom figyelmedbe a Jobbik nemzedéket nézd meg a jobbikTV n


legyél te is szemét fasiszta náci mint mi


vagy ha a másik oldalról nézzük akkor igaz hazafi

2010. márc. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Szavazz a Jobbikra, én is azt teszem! Leírhatnám, hogy miért ,de már Vona Gábor összefoglalta az össze érvet itt:


http://www.youtube.com/watch?v=B0V2EuIN2jA

(3 része van a videónak)

2010. márc. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

köszönöm a válaszod.



akkor elsősorban a fideszt nem ajánlom neked. Hisz a biztonságra vágysz, kell neked a cél, hogy lássad, mit akarnak csinálni. Ők nem mondanak szinte semmit, így zsákbamacskára szavaznál. Ha csak azért szavaztál volna az mszp-re, mert a kisebbik rosszra, vagy mert utálod a másik oldalt, akkor a fidesz is jó lenne neked.



Javasolni tudom a jobbikot vagy az lmp-t, illetve még egyéb kis pártokat, civil mozgalomról nem tudok semmit, ha gondolod nézz utánik.



LMP-vel kezdem:

liberálisok, egyenlőre nem tudom, hogy igazi liberálisok, vagy csak "ál"liberálisok e. Mert egy igazi liberális nem csak jogvédő és ő egyenlőként kezelné a cigányt és a magyar tis, vonatkozna mindenkire a törvény stb. Azért nem vonzanak annyira, mert inkább aktivista jellegűek, amolyan fogjuk egymás kezét féle...

Zöldek, ez valahol pozitív, kell a természetvédelem.

Viszont nem tartom őket elég erősnek, mondhatni nem elég vastag a bőr a képükön, sajnos a mai világban ez kell.



Nézzük a jobbikot, szavazz rájuk ha:

szerinted létezik cigánybűnözés vagy ha úgy érzed, hogy őket másként kezelik mint egy magyart, téged diszkriminálnak.

ha tanár voltál, akkor látnod kellett a suliban mi folyt velük kapcs is.

ugyanígy ha a jogok elcseszése is zavar, pl a suliban több joga van egy gyereknek mint a tanárnak és neki kevesebb a kötelessége is mint régen.


ha szerinted jó dolog lenne a kötelező erkölcs VAGY hittan

ha keresztény vagy


ha nem tartod "párthadseregnek" és félelemkeltőnek a magyar gárdát.


ha szeretnéd, hogy egy erősebb nemzetté váljunk, azaz a magyar fogjon össze, legyen egy rendes országunk, ahol a magyar is helyet kap a saját piacán.


esetleg ha a családi adózás is jól jönne neked, tehát 2-3gyereked van, vagy még tervezel.


ha vidéken laksz és szar a közbiztonság és örülnél ha lenne bánmegelőzés, csendőrség.



hát így hirtelen ezeket szedtem össze, ha gondolod kérdezz, szívesen válaszolok.

2010. márc. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Most komolyan egy tanár embernek kell ilyen jellegű választ adnunk?
2010. márc. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Minek pontoztatok le?
2010. márc. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
mert nem adtál hasznos választ sem indoklást, stb...
2010. márc. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
ha gondolod javíthatsz. írd le, hogy miért kéne a fideszre szavaznia.
2010. márc. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Véleményeteket nem kérhetem ki?
2010. márc. 25. 17:08
 19/23 anonim ***** válasza:
Szerintem a parlamenten kívüli pártok között nézz szét. A Fidesz sem különb, mint az MSZP. Tapasztalat.
2010. márc. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

ha szeretnéd, hogy az összes politikuson vagyonosodási vizsgálatot csináljon az APEH, és elítélje a bűnösöket!

A luxus nyugdíjas politikusoknak minimál-nyugdíjat adjanak.


Ilyen radikális cselekedetre csak a Jobbik képes, ők biztos nem fognak megalázkodni az EU-nak sem.


Hajrá Jobbik!

2010. márc. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!