Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A hungaristák miért nem...

A hungaristák miért nem alapítanak egy pártot?

Figyelt kérdés
Hitlernek és Szálasinak is volt pártja, hiába voltak demokrácia ellenesek :)
2010. márc. 30. 22:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
a Jobbikosok 80%a hungarista
2010. márc. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

"a Jobbikosok 80%-a hungarista"


Baromira nem... Én szélsőjobbos vagyok, és kijelenthetem, hogy semmi közük nincsen a hungarizmushoz!

2010. márc. 31. 21:33
 13/15 anonim ***** válasza:

03-30 22:45-ös váalszoló írta le a kérdésre a tökéletes választ!

Én még annyit tennék hozzá, hogy a hungaristáknak van igazuk! A magyar ember akkor lesz újra szabad és erős, ha végleg megszűnik a demokrácia (ami egy zsidó hülyeség amúgy is, az ókori görög filozófusok többsége a legroszabb rendszernek tartotta - csak ugye ezt nem tanítják). ÉS demokráciával a demokráciát megdönteni nem lehet. Maga Jézus mondta: az ördög nevében nem lehet ördögöt űzni.

2010. ápr. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
mert nehéz lenne és ha meg is tennék,hogy alapítanak,amugy is kevesen vagyunk és biztos,hog senki nem szavazna rájuk(ha egyáltalán bejutnának a parlamentbe) ugyhog sajnos ilyen még nem nagyon lsz
2010. jún. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 hauptmann44 ***** válasza:

"a Jobbikosok 80%a hungarista"


Régen olvastam ekkora marhaságot!


De a kérdésre válaszolva itt van pár cikk ami rávilágít:

[link]


A Hungaristák nem hívei a polgári demokratikus rendszernek!

2010. dec. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!