Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Milyenek a hungaristák? (Nem...

Milyenek a hungaristák? (Nem vagyok kíváncsi az öltözködésükre) Demokrácia helyett mit akarnak? Diktatúrát? Jó lenne az nekünk, magyaroknak?

Figyelt kérdés
2011. máj. 22. 09:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Olvasd el Szálasi Ferenc könyvét, abból megtudod.
2011. máj. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
37%

"Milyenek a hungaristák?"


Etnikai alapon rangsorolják az embereket, a magyart felsőbbrendű nemzetnek tartják a környező népeknél, aki pedig nem illik bele a normáikba, azt el kívánják lehetetleníteni, kitelepíteni az országból, vagy kinyírni. 1944-ben már bizonyítottak, amikor Szálasi a nácik bábjaként hatalomra került. Néhány hónap alatt iszonyatos kárt és szenvedést okoztak ennek az országnak. Ilyen emberek...


"Demokrácia helyett mit akarnak? Diktatúrát? "


Igen. Lásd 1944.


"Jó lenne az nekünk, magyaroknak?"


Természetesen nem.

2011. máj. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
52%

Igen, diktatúrát szeretnénk, mivel a mai embereket túlságosan elhülyítették, és nem tudják mi nekik a jó.

Fő célunk, hogy az emberek ne csak éljenek a világban, és ne a minél több pénz legyen az életcéljuk(ez nem azt jelenti, hogy letaszítunk mindenkit a p*csába, mint a kommunizmusban), hanem inkább Isten felé forduljanak.

Egy megreformált, tiszta egyházat akarunk létrehozni, majd egész Európára kiterjeszteni az eredeti Pálos Rend felügyelete alatt.

A cigány lakosságot eliminálni akarjuk, és a tiszta Magyarság létszámát 13 millióra növelni, hogy kényelmesen tudjon mindenki földműveléssel foglalkozni a Kárpát-medencében, és ne legyen élelmezési gondok.

Másik célunk, hogy az országot azonnal átállítani a 100%-ig megújuló energiaforrásokra, mivel nem egy szemétkupacon akarunk uralkodni.

Ha van még kérdésed, várom...

2011. máj. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
62%

<covenant> te hulye vagy ember szerintem nem is vagy magyar lehet egy bunko bevandorlo vagy,vagy egy tetves cigany de lehet az is hogy egyhitvany zsido lennel.Az sincs kizarva hogy egy roman,tot,szerb,horvat,osztrak lennel.



A hungaristak az igaz Magyarok azok akik nem felejtetek el a dicso multunkat es nem felejtettek el azokat a sopredekeket akik megcsonkitotak trianonal a nemzetunket es hazankat.Az utolso hozaszolonak igaza van diktatura lenne a legjobb en szerintem is ki kellene a ciganyokat irtanni de nem ugy mind Hitler hanem idovel,a zsidokat meg el kel tuntettni.Miutan ezekel meglennenk a magyarorszag lakosagat megnovelni 20-30 millio de csak tiszta magyarokal egy bevandorlo kinaji vagy csuf niger se legyen koztuk.Azutan a gazdasagot fellenditeni ami konyu lesz,a hadseregett megerositeni uj fegyverek,nagyobb letszamu katonasag.Be kell szerezni par tudost akik fegyvereket keszitenenek es azutan vissza foglalni az elcsatolt teruleteket.

2011. máj. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Milyen módon akartok eliminálni egy olyan nemzetet, akik miatt pár év múlva mi leszünk kisebbségben? Kitelepítés? Szerintem olyan rendeletet kell hozni, hogy ha egynél több gyereket szül a roma anya -nem mint manapság 5-nél több... mert ezt látja anyucitól, ebből lehet megélni- akkor elveszít mindenféle fajta támogatást. Ha egy gyerek van, akkor kap a család támogatást. Egyszerű.

Ezzel én is egyet értek, hogy tenni kell valamit a romákkal. Nem lehet békésen élni velük. Hála a jóistennek én nem tapasztaltam ezt meg. (remélem nem is fogom) Csak látom mit történik Gyöngyöspatán. Persze nem csak ez az egy község, ami hemzseg a romáktól. Csak most ez került Európa és Magyarország középpontjába.

Szép munka! TESZED. Durándán volna mit szedni....

Várom a válaszod kedves utolsó!

2011. máj. 22. 10:53
 6/23 anonim ***** válasza:
24%
Utolsó: megerősítettél abban, amit írtam. Ezen kívül bebizonyítottad nekünk azt is, hogy a hungaristák még magyarul sem tudnak írni :)
2011. máj. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
De hogyan akarod megnövelni a magyarok létszámát Magyarországon? Ahhoz előbb visszacsatolni kéne az elszakított területeket. Meg szerinted diktatúra, cigányok "irtása" ez ma már lehetetlen. Ne felejtsd el a NATO-t!
2011. máj. 22. 10:58
 8/23 htr ***** válasza:
ma már a köznyelvben nem a nyilasokat hívják hungaristának, hanem a nemzeti érzelműeket. erre gondoltál?
2011. máj. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

ma 10:58

Nem feltétlenül "irtásban" kell gondolkozni, hanem születésszabályozásban. Pl úgy alakítani át a szociális ill gyerektámogatási rendszert, hogy azok kapjanak nagyobb támogatást a rászorulók közül, akiknek nincs, vagy csak 1 gyerekük van. Ezen kívül propagálni kéne a művi sterilizálást és ingyenesen elérhetővé kéne tenni a fogamzásgátló eszközöket a problémás térségekben.

2011. máj. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Na ezt írtam én is. De ezzel még nincs megoldva teljesen a cigánysággal való probléma! Oké, tegyük fel, hogy már kevesebben vannak. De lopni és nem dolgozni, tehát élősködni még mindig tudnak. Rendőr ide már nem kell, egyrészt már így is rendőrállamban vagyunk, másrészt mindenkit ütnek, vernek, rendszabályoznak, lecsuknak csak a cigányokat nem, harmadrészt nincs meg a rendőröknek a kellő tisztelet. Akkor előbb ezt kéne visszaszerezni.
2011. máj. 22. 11:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!