Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A Jobbik elutasítottsága...

A Jobbik elutasítottsága meredeken emelkedik?!

Figyelt kérdés

forrás: [link]


Hogy értékelik ezt a Jobbikosok? Azon kívül persze, hogy a "közvéleménykutatók hazudnak", mert azért a trendeket általában eltalálják.


2010. ápr. 4. 04:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
62%

Hát azok után, amilyen csürhe-megnyilvánulásokat látunk néha itt is, azok után ne csodálkozz.


Én pl. az itteniek miatt nem szavazok a jobbikra, tudok olyanról, akit más fórum tántorított el.

2010. ápr. 4. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
63%
Miért nem lepődünk meg? Amiket ide is írnak nem csodálkozok.
2010. ápr. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
40%
Egyáltalán nem meglepő. Egyre zűrösebb ügyek derülnek ki a párttagokról, meg a diktatórikusságuk is egyre nő. A szélső pártok átalában ezért buknak el. Ugyanez történik a brit BNP-vel és a Nagy-Románia párttal is.
2010. ápr. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
68%

Várjatok még egy hetet,akkor meglátjuk,hogy mi a helyzet valójában.A közvélemény kutatók az ep választások előtt maximum 5%-ot jósoltak a Jobbiknak.Lett belőle végül 15...

Ennyit a "trendekről".

2010. ápr. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
66%
Hát kedves első, aki az itteni megnyilvánulások alapján mérlegel egy pártot, az inkább el se menjen szavazni. Szerintem menj inkább homokozni vagy csúszdázni mint szavazni
2010. ápr. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
55%
A szavazójoggal rendelkezők közözz ma Magyarországon a jobbik a 3. párt. Nem ismerhetjük őket elég ideje. Ők egyenlőre még tiszták, mint a friss hó. A másik 2-nem már volt 20 éve lelepleződni. Adjunk nekik is esélyt, és nagy összegben mernék rá fogadni, hogy a köv//2014es // választásokon már ők sem lesznek makulátlanok. Szép kis fellángolás, de vagyok annyira a saját életminőségemet féltő, hogy nincs nekem rájuk szükségem.
2010. ápr. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
32%
Azt hiszem te is mehetsz homokozni az elsővel együtt. Építsetek Demszkyvel közösen egy új BKV székházat
2010. ápr. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
48%
Demszky forduljon fel!
2010. ápr. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
46%

Ezt én is észrevettem.

Tavaly pl. én a jobbikra szavaztam, idén 99,99%, hogy nem fogok rájuk.

Sőt, ahogy elénztem régen a netet, pl. a youtubos videókat, ahhol jobbik videó volt, annál mindig 5 csillag és full jobbik szimpatizánsos kommentek voltak. Ez már nem nagyon van így...

2010. ápr. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
73%
Miért nem akarsz a Jobbikra szavazni?
2010. ápr. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!