Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Vajon számol-e a Fidesz...

Vajon számol-e a Fidesz azzal, hogy a bukását az is okozhatja, ha az emberek ellaposodottnak látják azt amit közvetít?

Figyelt kérdés
Fideszesként gondolom, hogy egyre laposabb egyre semmitmondóbb az, hogy a reformok, a migránsok, a gazdasági mutatók. Én tényleg várom azt, hogy a hazahozott 70 ezres fizetésem végre felmenjen 100 ezerre legalább úgy, hogy a közt szolgálom, úgy, hogy keményen és kitartóan, nem fásultan szolgálom meg a hazámat. Félreértés ne essék, nem szavaznék soha arra aki most a bal oldalon áll, hiszen teljesen szalonképtelenek. De mi lesz azokkal, akik kiábrándulnak már a sok várakozásból, hogy az átlag vidéki embernek is jusson egy picivel több, hogy érezze, hogy nem ugyanannyit keres mint a szocik alatt? Most akkor kire szavazzon az aki hazájához hű és nem akarja, hogy az eddig elért fideszes dolgokat lenullázzák, de már a fizetés emelkedésének hiánya miatt a fideszből is kezd kiábrándulni bármennyire is "működnek a reformok" a fizetésem továbbra is kevés az önfenntartáshoz? 15 éve azt hallom, hogy itt vidéken majd jobb lesz.... De nem lett jobb! Minden ugyanolyan. Legalább a fieztésünk értéke nőne annyit, hogy hazahozzuk a 100 ezret minimálbérként. Megérdemelnék az emberek, az egész közérzetük jobb lenne!

#FIDESZ #kormány #laposodás #elhagyatottság #pénztelenség #reményvesztettség #hiába a szlogen #hiába a lelkesítő beszéd mert már kevés
2016. ápr. 9. 14:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nem gondolom, hogy az.

Észrevette, hogy a szavaknak és tetteknek közük nincs egymáshoz.

Sokan nem jutnak el idáig..

2016. ápr. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Aki 70 ezret keres és a fideszre szavaz,az meg is érdemli a sorsát...
2016. ápr. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

1998-2002 között lehetett látni mire ment ki a játék, és utána ellenzékben is mit műveltek.

2002, 2006-os kampány pedig túlment minden határon...

Ezek nem tudták hogy kire szavaznak????

2016. ápr. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Azért abban egyezzetek ki, hogy a 2/3-adról kizárólag és egyértelműen az MSZP tehet, mert józan normális ember nem tudta tovább elviselni azt amit akkor az MSZP művelt... Sajnos azóta sincs gyökeres változás és nagy pálfordulás ott így az ellenzék gyakorlatilag nem létezik. Ugyanazok az ős kommunisták akarnak egy bukott dolgot feltámasztani ahelyett hogy egy vadonatújat akarnának létrehozni csupa fiatallal és karakteres, nem idegbeteg politikussal. Ha nem lenne fizetésem és örökre munkanélküli lennék, én akkor sem szavaznék az MSZP-re! Értitek? Ennyire elb@_szták a dolgot a többség fejében. Szerintem kár választást tartani, hiszen a kimenetele egyértelmű, izgalomra sehol nincs ok! Még vagy 4 - 5 cikluson át míg a mostani szocik teljesen ki nem hullanak a sorból. De mivel ők ebből élnek meg máshoz nem értenek, esélytelen egy új ellenzék felállása. A sok kis új párt pedig bányászbéka feneke alá se szorul nagyon. Konkrét vállalások kellenének, súlyos kijelentésekkel, hogy XY-t vállaljuk és ha erre és erre az időre nem valósul meg a kormány önként lemond. Na ha így tennének tuti megválasztanák őket. Csak az a baj, hogy a hitelüket teljesen elvesztették hála Gy. Ferikének. Én hiszek abban, hogy sok jó dolog van amit a mostani kormány tesz, és még reménykedek benne, hogy a fizetéssel, a kötelező mindenkire vonatkozó minimálbérrel is tesznek valamit még mielőtt az emberek teljesen kiábrándulnak úgy általában a politikusok jólét igéreteiből. Hiába a lakáskedvezmény, hiába ez az amaz ha ezek nem érintenek engem se a fiatalok többségét. Engem kizárólag a minimálbérem felemelése tudna segíteni. Más munka után meg nem tudok nézni csak külföldön. Menjek én is?? Mindenki ?! :(
2016. ápr. 10. 09:43
 15/15 anonim ***** válasza:
"Tisztelt Hölgyeim és Uraim mi úgy gondoltam, hogy a kormányomnak Mindíg, mégegyszer mondom MINDÍG igaza van, és csak jókat mondunk. Ha ez nem így lenne, akkor az előbb említett verzió lép életbe.: Hajrá Magyarország, hajrá Én
2016. ápr. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!