Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ennyi botrány után tényleg...

Ennyi botrány után tényleg biztos az, hogy a fidesz nyeri az országgyűlési választást 2018-ban is?

Figyelt kérdés

2016. okt. 13. 08:42
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
15%

Orbán nem Isten, te viszont hülye vagy. És nagyon szemtelen, hogy másoknak akarod bemesélni a mi , általad vélt gondolatainkat.

De nem engedlek el üres kézzel: HA Orbán mindent rosszul csinálna, csupán az országot óvja meg a mgránsoktól, én akkor is rá szavaznék.Tudom,hogy mekkora veszélyt jelentenek azok. ezt a veszélyt illene tudni másoknak is

Használd a fejedet amig a helyén van. Ki tudja meddig lesz ott. Tanácsolom: Ne hallgass azokra, akik az ördögöt fehérre akarják mosni Te és én,meg azösszes többi kisember annyit se számítassz az olyanoknak,mint a faluvégen le..sott kilométerkő.

2016. okt. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
31%

Utolsóval részben egyet értek.

A migráns válságot valóban jól kezelte, de ettől én nem szavaznék rá.

Ne higyjük naívan, hogy a mi érdekünkben "harcol" a migránsok ellen. Azokra is költeni kellen, illetve az adófizetőkre jelentenének veszélyt. Tehát a vezetőink "úrizálása" kerülhet veszélybe. A juhász is körbekeríti a nyáját ha farkasveszély van, vagy kilövi a farkast, mert a nyájából él. Ez ilyen egyszerű. Csak a sok vak marha úgy gondolja, hogy a mi érdekünkben, a nép érdekében történik bármi is. Hát megsúgom, nem. Mint tudjuk, "döglött tehén nem ad tejet", azon a szinten "ellátjuk", megóvjuk a népet, hogy "tejelni tudjon", de semmi többet ne várjunk.

2016. okt. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
Hát remélem is!
2016. okt. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Mit értesz pontosan botrány alatt,? am semmi esélye jelenleg h ne ők legyenek lehet őket szidni bármit csinálni de ha elnézed többi pártot 2hét alatt össze esne a gazdaság vezetésükkel. Arról meg ugye ne beszéljünk h a szavazatok 2/3 amit visznek kb 5x annyi mint az utánuk lévő párté. Minden párt összefogna ellenük akkor is több mint szavazatok fele csak övék:)
2016. okt. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

Hát ne haragudj, most az egyszer én is kérdezek. Hogy lehet ilyn kérdést feltenni Józan ésszel??

És persze a tisztességgel is baj van... miféle botrányról beszélsz:!

Ha a migránsokat beengednék... az lenne az igazi botrány...

Mond csak , te Marslakó vagy?

2016. okt. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
Mivelhogy a botrányt most 23-án se a Fidesz csinálta.
2016. okt. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

kedves 16:

A kormány iránya ellen tűntetőket bántalmazták. Tűntetni joguk van, úgy tudom. Emlékezzetek vissza 2006-ra, mit csinált Vitya és bandája. A Kossuth téren a kordont SZEMÉLYESEN Vitya bontotta, uszította a népet, ami már a végére majdhogynem fegyveres konfliktusba torkollott. Autóborogatás, rongálás, gyújtogatás, hadd ne soroljam tovább. Hasonló megmozdulást ma Vitya tarkólövéssel díjazna. Szóval ha egy kicsit a közelmúlt eseményeire visszagondol bárki is, egy baloldali (a sokat "libsizett" része a társadalomnak) megmozdulás sokkal békésebb a tűntetők részéről, mint egy jobboldali (ami amióta világ a világ, illetve a modern társadalom létezik, mindig is szélsőséges eszméket vallott, csak az ő útja jó, stb -nem kell messze menni, ma a jobboldali szerint az ember deffiníciója a következő képpen néz ki: keresztény, házas, min. 3 gyereket nevel, vasárnaponként templomban pusztul, a focit szereti, és bólogat az egyszerű vezényszavakra, ahogy egy jó magyar pulihoz illik-)

Emellett ott van a minden vezetésre jellemző gátlástalanság, haverok zsebeinek tömködése, de ennyire nyilvánosan, és pofátlanul eddig senki nem csinálta. Őszintén, még be is tudnám ezt a részét nyelni, ha nem akarna görcsösen belepofázni az emberek magán dolgaiba, személyes szférájába (elég csak a kötelező hittan/erkölcstan oktatásra gondolni, egyszerűen FELHÁBORÍTÓ)

Ha lepontoztok kedves jobboldaliak, $z@rok rá, mert szivetek joga, liberális gondolkodásúként (nem hülye "libsiként", nyugodtan "guglizzatok rá" a liberális szó jelentésére) én meghallgatom, és tiszteletben tartom a véleményeteket, mindaddig, amíg nem akarjátok rám erőltetni, nekem az életemben, életvitelemben nem okoz kényszerű változást.

2016. okt. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

Az utolsónak és minden vele egysíkúnak.

Sok beszéd helyett Röviden. Majdnem megsajnáltalak, hogy olyan sokat kellett írnod, de rájöttem. Könnyen tetted, mert csak azt kellett írnod, amit az előző korm.nál megtapasztaltál. Más szóval hazudtál. tudom ez a mai világi életben bocsánatos bűn. Persze nem mindenhol.

Amit az emlékezésen csináltak a fütyülősök, az nem csk a magyar jó érzelmű és tisztességes emberek számára volt sértő hanem a lengyel elnökre, és még sok más lengyel emberre nézve volt sértő. s ezen túl még messzi országokból is voltak itt emlékezők

tudod én messzemenően engedékeny vagyok. Bármi nehezen is, de igyekszem megérteni azokat akik a megszállás alatt váltak hazaárulókká, mert életüket féltették. De most amikor erről messzemenően nincs szó... ez felháborító

nem csak neked, minden hazudozónak íróm. Tanuljatok meg hazudni. Ugyanis olvastam valahol. hazudni az tud akiről nem tudják hogy hazudik. rólatok pedig már mindenki tudja

Mindent összevetve Szégyeljétek magatokat!

2016. okt. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
neked kéne szégyelni magad. Pont a lengyel elnököt hozod példának? Aki mégjobban rátelepszik a népére, mint Vitya? Jobb oldal mindegyik, egy hülyeség, jól megértik egymást. Bár mit is vártam olyantól, aki azt az ember ajnározza, aki követendő példaként említett tusványoson az orosz, kínai és török példát. Pont azokat az országokat, ahol a hatalom a legjobban elnyomja a népet (Észak-Koreát csak azért nem említette, mert akkor még a hülye is látná, hogy milyen babérokra tör a mi kis törpénk). Ha az olyan kis vak pö$cök maradnak többségben az országban mint te, akkor Vitya itt olyan személyi kultuszt és diktatúrát épít ki, hogy engedélyt fogsz írásban kérni, hogy kinyalhasd a seggét, szó szerint. Én világ életemben elítéltem a személyi kultusz minden formáját. Jöhet itt az elvakult fideszes, hogy akkor nézzem meg a kádár korszakot, azzal csak az a baj, hogy a baloldali eszmékkel köszönő viszonyban sincs. Az szocializmus, kommunizmus, ami ismét csak egy diktatúrára, személyi kultuszra épülő rendszer. A magyarok nagy része tévesen azonosítja a "balos eszméket" a szocializmussal, kommunizmussal. Köze nincs hozzá. Egy igazi, baloldali liberális eszméket valló ember nem akarja görcsösen megmondani az embereknek, hogy mit csináljanak, se mikro se makro szinten. A jobboldali eszméknek, illetve egyes filozófusok mondanivalójának szélsőjobbos kifordításának, elferdítésének köszönhetja fasizmust, és megannyi népírtást. Kell ez? Na menjen minden jobbos a retkes p1$cába.
2016. okt. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Ugyancsak feldühödtél. Nekem már ne írjál, mert nálam a haza és emberszeretet nem lehet vitatárgya.
2016. okt. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!